reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Podczas przeziębienia często bolą jajniki. Na odczuwanie objawów ciązy jest zdecydowanie za wcześnie i uwierz mi, że można sobie wmówić nawet mdłości gdy się mysli że jest ciąża.
Folik 11 zł za opakowanie kupowany niedawno.
Naturalne metody leczenia: mleko z masłem i czosnkiem, herbata malinowa, syrop z cebuli z cukrem na kaszel.
 
W ciąży można jeść wszystko prócz surowego mięsa, surowych ryb i jajek. A teraz, jak się coś w Tobie dzieje, to dziecko nie jest połączone i nic mu nie zaszkodzi, więc nie panikuj i nie rób akcji pt nic nie będę jeść ;) Ale lecz się lepiej naturalnie, zawsze zdrowiej, nawet jak się nie jest w ciąży
 
a kto bedzie jadl surowe ryby i jaja?? jesli jestes pewna ze wspolzylas 2 dni przed owulacja to masz szanse ze trafiliscie i to duza:)

a tak apropo kw Foliowego , jesli starasz sie byc w ciazy to bierz go caly czas.

A jak jest z progesteronem dziewczyny mozna go podniesc czyms jesli jest prawdopodienstwo ciazy, bo ja slyszlam ze luteine tez sie bierze na wywolanie miesiaczki.
 
Marysia, amatorzy sushi i tatara. :tak: Zdecydowanie niektorzy lubia surowe jajeczka, miesko, rybke...
Co do progesteronu... Miesiaczke wywoluje nie tyle jego branie, ile odstawienie - progesteron odpowiada za utrzymanie ciazy. Jesli lekarz stwierdzi ze masz za niski, przepisze Ci leki, sama lepiej sie w to nie pakuj bo hormony to bardzo delikatna galaz gospodarki.
 
Z suworych jajeczek to kogel-mogel mniam:) poza tym surowa polska i surowy boczek - obydwie wędlinki są lekko podwedzone i nic więcej. Tatar jest boski ale wołowina oszalała z cenami:-D Także amatorzy się znajdą Marysia :)
 
Tatar i sushi to jest to co misie lubią najbardziej ;-)
a progesteron i inne hormony radzę brać tylko po badaniach i po wizycie u lekarza i to dobrego bo można Marysiu zrobić sobie KUKU :-)
 
Brałam progesteron w postaci dupka, czyli duphastonu na podtrzymanie i wierzcie mi, nie życzę nikomu, bo rozwala psychikę dogłębnie. A samej nie bierz nic, po badaniach jedynie, na zlecenie ginka :)
 
reklama
Dzięki za tyle odpowiedzi:) Póki co będę czekać. A co do odzywania to rzeczywiście staram się jeść lepiej, ale spokojnie jeszcze nie zwariowałam:p jak już pisałam wcześniej jestem realistką i raczej nie w moim stylu wmawianie sobie czegoś:)

Kupiłam kwas foliowy, 60 tabletek za 13zł z groszami:)

Pozdrawiam
 
Do góry