reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

gdyby nie uwagi siostry,która właśnie została mamą to bym się tym nie przejmowała ja sama po sobie zbytnio nie wiem czy mój brzuch się zmienia czy nie a ona uważa że tak że robi się bardziej okrągły
 
reklama
Ja Ci powiem tak =]
Miałam zawsze okres jak w zegarku =p
W styczniu jak zawsze sie pojawil dokladnie o tej samej porze,w lutym tez ale juz duzo skromniejszy
co mnie zdziwilo ale moglo sie przeciez zdazyc.
A kiedy w marcu juz sie nie pojawił poszłam do gina a on mnie uswiadomi ze jestem w polowie 11 tygodnia ciąży =D
Czyli od poczatku stycznia własnie =p
 
nie robiłam jeszcze testu ciążowego bo nie jestem pewna czy moje objawy nie są za wczesne na ciąże

i czy we wczesnej ciąży może występować jakaś wydzielina z pochwy
 
Może wystepować wydzielina, ale masz rację, twoje objawy sa za wczesne by były nastepstwem ciąży. W tak wczesnej ciąży to wystepują najczęściej bóle piersi i niewielki obrzęk twarzy - trzeba kogos dobrze znać żeby go zauważyć.

Uwagi Twojej siostry sa moim zdaniem śmieszne (bez urazy, nie zamierzam Cie obrazić), w 6-7 tygodniu już Ci się zaokragla brzuch? Siostra jest jeszcze wyczulona i wszedzie bedzie widzieć ciąże, nie przejmuj sie nią.
 
poprzednie wypowiedzi jednak też dają do myślenia że wszystko jest możliwe każdy organizm jest inny i reaguje na wszystko inaczej nic chyba trzeba będzie test zrobić


z jakiej firmy polecacie test ciążowy
 
Ostatnia edycja:
Mi brzuch zawsze przed okresem się zaokrąglał ;)
Jeżeli chcesz mieć spokojną głowę - zrób badanie bety, to Ci da pewność.
I daj znać jakie wyniki ;)
 
Witam. mam pewien dylemat. planujemy z mężem dziecko, po zrobieniu dwóch testów okazało się,że prawdopodobnie jestem w ciąży. okresu nie dostałam w terminie, wiec wszystko na to wskazuje. moje konkretne pytanie brzmi: mam termin do lekarza na 15.06, czy powinnam go przyspieszyć, ponieważ mogę być w ciąży, czy mam spokojnie zaczekać?
z góry dziękuję za odpowiedzi


 
Ostatnia edycja:
Witam. mam pewien dylemat. planujemy z mężem dziecko, po zrobieniu dwóch testów okazało się,że prawdopodobnie jestem w ciąży. okresu nie dostałam w terminie, wiec wszystko na to wskazuje. moje konkretne pytanie brzmi: mam termin do lekarza na 15.06, czy powinnam go przyspieszyć, ponieważ mogę być w ciąży, czy mam spokojnie zaczekać?
z góry dziękuję za odpowiedzi


Zaczekaj spokojnie - w tak wczesnej ciąży jak Twoja może jeszcze u gina nic nie być widać, za te 3 tygodnie będziesz już mieć widoczne serduszko i będzie można ocenić na 100% czy to ciąża. A teraz gin nic nowego Ci nie powie - dbać o siebie, łykać kwas foliowy, zdrowo się odżywiać, nie pić, nie palić. I po wizycie!
 
reklama
Witam moj problem otóż wyglada tak, spoznia mi sie miesiaczka juz pare dni tak jak i poprzednia jednak ta zaczela sie od plamien przez 5 dni i potem dopiero normalny okres(nigdy przedtem tak nie mialam) tabletki odstawilam jakies pol roku temu czy to wina odstawienia tabletek? czy ktos mial podobny przypadek?:no::no::no::no:
 
Do góry