reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
He He tak, u mnie sprawa rozwiązana, dostałam dziś rano @ ;D
Ale dziś jadę po tabletki anty do apteki bo zawału dostane w końcu z tymi ekscesami moimi ;D
Zawsze byłam przeciwniczką antykoncepcji hormonalnej, ale jak widać ludzie się zmieniają, albo raczej sytuacja zmusza ! :/
Oczywiście wiem że są prezerwatywy ;D ale jak mam to robić w tym 'śmiesznym czymś' ;> to wolę wcale xD
Więc zdecydowałam się jednak na te tabsy.
Aaa właśnie dziewczyny nie wiecie ile czasu ważna jest recepta ?
a mam receepte na Cilest od stycznia, ale to raczej na pewno będzie ważna nie :) ??
 
He He tak, u mnie sprawa rozwiązana, dostałam dziś rano @ ;D
Ale dziś jadę po tabletki anty do apteki bo zawału dostane w końcu z tymi ekscesami moimi ;D
Zawsze byłam przeciwniczką antykoncepcji hormonalnej, ale jak widać ludzie się zmieniają, albo raczej sytuacja zmusza ! :/
Oczywiście wiem że są prezerwatywy ;D ale jak mam to robić w tym 'śmiesznym czymś' ;> to wolę wcale xD
Więc zdecydowałam się jednak na te tabsy.
Aaa właśnie dziewczyny nie wiecie ile czasu ważna jest recepta ?
a mam receepte na Cilest od stycznia, ale to raczej na pewno będzie ważna nie :) ??

Chyba nie.. Recepta jest wazna chyba miesiac ;/
 
Dokładnie, recepta jest ważna miesiąc.

Wiesz o tym, że tabletki anty należy zacząć brać w pierwszym dniu okresu? Czyli jeżeli chcesz już teraz czuć się bezpieczna musiałabyś dziś zacząć je brać. Jak nie zdążysz wykupić to musisz poczekać do następnej miesiączki.
 
Recepta była ważna, może dlatego że miałam tam 3 opakowania, nie mam pojęcia ;)


HeH oczywiście że wiem ;) Kupiłam dziś i już pierwszą wzięłam, ale dzięki za informacje :):)
 
10 maja miałam okres, skończył mi się 3 dni potem. Od 25 kwietnia staramy się o dziecko, przed okresem robiłam test, ale wyszedł negatywny (robiłam bo spóźnił mi sie okres). Teraz czuje pobolewanie dolnej partii brzucha, trochę mi wzdeło brzuch też- myślicie, że to może być ciąża? Matko, ale bym się cieszyła:) Bo na test to za szybko jeszcze.
 
10 maja miałam okres, skończył mi się 3 dni potem. Od 25 kwietnia staramy się o dziecko, przed okresem robiłam test, ale wyszedł negatywny (robiłam bo spóźnił mi sie okres). Teraz czuje pobolewanie dolnej partii brzucha, trochę mi wzdeło brzuch też- myślicie, że to może być ciąża? Matko, ale bym się cieszyła:) Bo na test to za szybko jeszcze.
Zdecydowanie za wczesnie na test i na jakiekolwiek objawy moim zdaniem.
 
No w zeszlym roku jak bylam w ciazy to mialam po tygodniu bol brzucha i nudnosci, wiec akurat nie jest to powiedzianie dokladnie, ze przy kazdej ciazy bedzie tak samo, ale zobaczymy:)
 
w ostatni dzień poprzedniej miesiączki (9kwietnia) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia oprócz tego dnia w kolejnych dniach i tyg kochaliśmy się ponownie bez zabezpieczenia dostałam okres 5 maja i trwał tak jak zawsze pięć dni tylko że był bardziej obfity niż zawsze mimo tego że dostałam miesiączkę zaczęłam odczuwać ból pleców zwłaszcza na dole,nudności,wzmożony apetyt,ból podbrzusza,senność,ból sutków przy dotykaniu ,bóle głowy,zmęczenie,jednak najbardziej zaczęło mnie zastanawiać moje zachcianki,również znajomi z mojego otoczenia zaczęli komentować moje zachowanie zwłaszcza brzuch który zaczął się zaokrąglać,

moje pytanie jest takie czy mimo że dostałam miesiączkę mogę być w ciąży z tego co obliczyłam to byłabym w jakimś 6/7 tyg

jeśli chodzi o mnie to w ogóle o tym nie myślę ale uwagi osób z otoczenia zaczęły mnie naprawdę zastanawiać
 
reklama
Witaj, niestety to, że dostałaś okres nie świadczy jednoznacznie o tym, że nie jesteś w ciąży. W 6-7 tygodniu to już lekarz na usg powinien zobaczyć czy jesteś w ciąży (u mnie w 6 tygodniu już było widać) A jeżeli nie chcesz do lekarza to pozostaje test ciążowy lub test z krwi na poziom b-hcg (pewniejszy;))
Pozdrawiam
 
Do góry