reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Nie dziwię Ci się, bo masz jeszcze trochę czekania;-)
Mi się strasznie dłuży ciąża.....jak bym była w niej od lat:sorry:
ja mam dokadnie to samo....
chcialabym juz urodzic i moc przytulic Swego Dyzmusia :D.... a tu jeszcze tyyyle czasu...
ciaza to naprawde wspanialy stan ale moglaby byc krotsza.....
ale najwazniejsze by maly byl zdrowy i urodzil sie w czasie :)...
 
reklama
Ja nie uważam ciąży za wyjątkowy stan.
Z opowieści dziewczyn nasłuchałam się, że mistyczy okres, że czuły się wyjątkowo itd...
Ja nic takiego nie czuję.
Czuję się zupełnie normalnie;-)
Jedyna fajna sprawa w ciąży to kopniaczki:rofl2:
 
wlasnie ze wzgledu kopniakow jest to dla mnie taki "wyjatkowy" stan - bo to cos super (moj jak narazie tylko tak leciutko "dotyka" mnie )......
ale tez nic specjalnego nie widze w ciazy, na poczatku wymioty a pozniej ledwo stoi sie na nogach i wszystko boli.....
 
Ja akurat nie mam dolegliwości ciążowych i od początku ich nie miałam.
Mdłości przez może tydzień i to tylko wieczorami.
Nie puchnę, nie mam zgagi, zatwardzeń, nic mnie nie boli, nie czuję ciężaru(bardzo mało przytyłam), mogę pół dnia śmigać na obcasach, dzidzia kopie mnie delikatnie, włosny mi się nie przetłuszczają, nie mam pryszczy itd....czuję się jakbym nie była w ciąży.
Czasem pobolewało mnie spojenie łonowe, ale kilka kroków zrobiłam i przestawało.
Teraz mała ułożyła się inaczej i nawet spojenie przestało mnie boleć.
Tak więc naprawdę rewelacyjnie znoszę ciążę i gdyby nie piłeczka z przodu(która jest malutka) to nie wiedziałabym o ciąży
 
jak ja ci zazdroszcze kochana....
to ja przeszlam 4-5 tyg. wymiotow, boli glowy, nudnosci - teraz mam spokoj ale zaczynaja sie skurcze ludek w nocy, jak duzo chodze to krzyze mnie bola jak sie klade pozniej do lozka, zgaga mnie lapie czasami, bole to ja mialam takie ze zwijalam sie i ryczlam z bolu.... uhhhh....
serio ci zazdroszcze...
 
ja jestem w 25 tyg :)
przez ten okres wymiotowalam 3 razy :)
krzyz bolal mnie do 23 tyg :) teraz jest juz ok :)
natomiast najgorszy jest bol prawego nadgarstka :( 24/24 :(
 
jak ja ci zazdroszcze kochana....
to ja przeszlam 4-5 tyg. wymiotow, boli glowy, nudnosci - teraz mam spokoj ale zaczynaja sie skurcze ludek w nocy, jak duzo chodze to krzyze mnie bola jak sie klade pozniej do lozka, zgaga mnie lapie czasami, bole to ja mialam takie ze zwijalam sie i ryczlam z bolu.... uhhhh....
serio ci zazdroszcze...

Na skurcze łydek magnez. Naprawdę pomaga! Mnie lekarz polecił Magne B6 na początku 3xdziennie po tabletce, teraz biorę 2x dziennie. Bez recepty kupisz :-)
 
reklama
Witam.
W zeszłą środę współżyłam ze swoim chłopakiem. Po wytrysku okazało się, że prezerwatywa, której użyliśmy jest pęknięta.
Następnego dnia dostałam okres, a ok. 34h po stosunku wzięłam tabletkę 72h po. Moje cykle są dość nieregularne, niestety.
Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Podejrzewam, że niewielkie, ale jakoś spokojniej się poczuję jeśli mnie w tym upewnicie...
I czy test ciążowy mogę wykonać już teraz skoro mam okres, czy poczekać te 2 tygodnie?
 
Do góry