reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
nie martw sie czasami przeczucie ze ktos w nas mieszka jest mocniejsze niz te cale testy

mi z druga ciaza pokazywaly caly czas negatywne poszlam do gina potwierdzil ciaze (tak wlasnie czulam) na usg wyszlo ze to 12 tydzien wracajac kupilam test i tez wyszedl negatywny
i zeby nie bylo kazdy test byl innej firmy ;-)
 
nie martw sie czasami przeczucie ze ktos w nas mieszka jest mocniejsze niz te cale testy

mi z druga ciaza pokazywaly caly czas negatywne poszlam do gina potwierdzil ciaze (tak wlasnie czulam) na usg wyszlo ze to 12 tydzien wracajac kupilam test i tez wyszedl negatywny
i zeby nie bylo kazdy test byl innej firmy ;-)

tylko ze mi wogóle nie wyszło ani negatywny ani pozytywny ale sróbuje jeszcze jeden zrobie :)
 
Też pamiętam jak przez 4 lata co miesiac robiłam testy :) (swoja droga nieźle mmnie to kosztowało !) I wciąż ta nadzieja...że moze teraz się udało ???? Nigdy natomiast nie wyszedł mi wynik "błędny"...Chodź wiem ,że taki tez jest mozliwy...
Zakochana...wyluzuj....Dziecka nie można mieć na zawołanie...Jeśi bedziesz konsekwentna w swoich działaniach napewno Ci sie uda...Życze powwodzenia...Zrób jeszcze jeden test Tydzień po miesiaczce napewno w końcu wyjdzie miarodajny :)
 
Witam!!!
Kurcze troszke tutaj poczytałam i sama nie wiem Ja miałam @ 2 czerwca i sama niewiem w zsadzie objawów nie mam tylko bóle jajników i jakby pobolewał mnie żolądek z smakami bo ja wiem jedynie chwilowe mdłości ale dosłownie chwila i po wszystkim ale tem mam Ok tzn ok 35.5 w sumie niska. mam juz jedno dziecko ale jakos nie pamietam objawow i wiem ze moze panikuje ale w październiku poroniłam i naprawde chciałabym znow byc w ciąży !! pozdrowienia:-)
 
Też pamiętam jak przez 4 lata co miesiac robiłam testy :) (swoja droga nieźle mmnie to kosztowało !) I wciąż ta nadzieja...że moze teraz się udało ???? Nigdy natomiast nie wyszedł mi wynik "błędny"...Chodź wiem ,że taki tez jest mozliwy...
Zakochana...wyluzuj....Dziecka nie można mieć na zawołanie...Jeśi bedziesz konsekwentna w swoich działaniach napewno Ci sie uda...Życze powwodzenia...Zrób jeszcze jeden test Tydzień po miesiaczce napewno w końcu wyjdzie miarodajny :)
mi okres spóżnia sie juz ponad tydzien bo 12 dni. zrobiłam dzisiaj i wreszcie wyszedł wynik negatywny więc wybieram się do lekarza bo moze jest inna przyczyna w tym ze okres mi sie spóźnia chodze do toalety co chwila i jest mi nie dobrze. pozdrawiam czytelniczki forum i dzięki za pomoc
 
Ja miałam od razu objawy, właśnie po tym,ze miałam ból implantacyjny,inne kobiety maja plamienia implantacyjne .Są kobiety które bardzo dobrze znają swój organizm ,potrafią sie w niego wsuchać i wiedzą. Ja miałam W nocy kiedy doszło do zapłodnienia sen,że jestem w ciąży i urodzę córeczkę.wstałam rano i wiedziałam,że sie udało:-D 9 dni od owulacji zrobilam test i wyszedł negatywny,nie moglam w to uwierzyć,przecież JAK? byłam pewna ,że jestem w ciązy. 12 dnia wyszedł wyraźnie POZYTYWNY:-)
Jak byłam w ciąży z synem to też wiedziałam ,zanim zrobilam test ,obudzilam sie w nocy ze strasznymi mdłościami i z myślą ,ze to ciąża. wymioty pokazały sie tydzień po zapłodnieniu:wściekła/y: dopiero w dniu miesiączki zrobilam test a wymiotowałam już dobre pare dni i wyszedł POZYTYWNY.

cześć ja nie wiem czy jestem w ciąży , mam obolałe piersi , temperature 37.1 -37.4, spożni mi się okres mialam na 14.06 , zrobiłam test 9.06 5 dni przed miesiączką i wyszedł neg. , mam upławy i apetyt do jedzenia, ból głowy, nudności. Z mężem staramy się o drugie (mamy córeczke 4 latka ) dzidzie , to już drugi cykl. Mamy nadzieję że się udało:tak:. Myśle zrobić test jutro jęśli będę miała nadal gorączkę.POZDRAWIAM WSZYSTKIE STARACZKI ŻYCZE POWODZENIA
 
mi okres spóżnia sie juz ponad tydzien bo 12 dni. zrobiłam dzisiaj i wreszcie wyszedł wynik negatywny więc wybieram się do lekarza bo moze jest inna przyczyna w tym ze okres mi sie spóźnia chodze do toalety co chwila i jest mi nie dobrze. pozdrawiam czytelniczki forum i dzięki za pomoc
i niechce miec dziecka na zawołanie poprostu czułam że coś pięknego nosze pod serduszkiem ale dzis to rozwiało moje podejrzenia chociaz test moze nie jest w 100% dokładny to jednak chyba naprawde nie jestem. pozdrawiam
 
reklama
Gdybyś była w ciaży i okres spoznialby ci sie 12 dni to znaczyłoby ze jesteś okolo 5/6 tygodni w ciaży.W tym czasie beta hcg osiaga poziom nawet do 35.000 więc tnie mozliwe że test który jest czuły 25U/ml nie wykryłby Twojej ciaży...napewno jest inna przyczyna Twoich dolegliwości...musisz wybrać się do lekarza bo to moze wahania hormonalne uniemożliwiaja Ci bycie mamą...
 
Do góry