reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

zakochana -szoruj po test! nawet o tej porze jak mieszkasz w mieście to kupisz bez problemu a 6 dni po spodziewanej miesiączce jak ma wyjść to wyjdzie nawet wieczorem, co się będziesz dłużej martwić ! :-)

trzymam kciuki :-)
 
reklama
Również proponuję zrobic test i to jak najszybciej, a jak nie będzie 2 kreseczek to z takimi objawami biegiem do lekarza!! Ale będę trzymała kciuki za te cudowne 2 kreseczki...
 
taki ucisk może być spowodowany stresem związanym z oczekiwaniem na wiadomość, proponuję zachować się odpowiedzialnie i natychmiast pójść do apteki lub sklepu całodobowego lub na stację benzynową kupić test i go wykonać, stres może być grozny dla dziecka!!!

i oczywiście czekamy na informacje!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale ja się nie stresuje tak bardzo żebym miała mieć takie uciski silne. już nawet mnie do papierosów nie ciągnie bo czuje ze ono tam jest moje bobo a jeśli to tylko moja wyobraźnia i te wskazówki jakie mi daje moje ciało są mylne pójde do lekarza z tymi objawami a na dzidziusia poprostu poczekam młoda jeszcze jestem :-)
 
dwa testy i oba błędny wynik dwa dni pod rząd, uważałam robiłam dokładnie ale jak widać narazie nie jest mi pisane dowiedzieć się prawdy. wybieram się więc do lekarza szybciej czegokolwiek sie dowiem
 
reklama
ja miałam wszystkie objawy ciąży (wmawiałam sobie chyba) jak nie byłam ;) kiedy faktycznie zaszłam nie było zupełnie nic oprócz silnego przeczucia że ktoś we mnie mieszka i faktycznie okazało się że jestem w ciąży.Jedyne co dokuczało mi w pracy to było mi słabo ale myślalam że jestem oslabiona.A palić chciało mi się jeszcze bardziej wiec nawet nie przepuszczałam że mogę być w ciąży :D Wychodziłam z założenia jak ciąża to muszą być jakieś objawy- jak widać myliłam się :) ahh no może dodam że jak zwykle przed @ tym razem nie miałam ochoty zupełnie na słodkie :)
 
Do góry