reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Nie wiem czy to możliwe, ale wydaje mi się że jestem w ciąży...są 2 dni od zapłodnienia i doskwiera mi bardzo silny ból głowy!, i co jakiś czas pobolewają mnie jajniki...odczekam jeszcze troche, zrobie teścik i wtedy będę pewna.
Ja tez jestem 3 dni po owulacji i również bolą mnie jajaniki, ciagnie mnie podbrzusze, mdli mnie na niektóre zapachy i biegam siku, co 30 minut - ale to chyba za wcześnie na objawy, chociaż mam już jedno dzieciątko, więc może po prostu szybciej to rozpoznaje:-D
 
reklama
Witam. w czasie dni płodnych współżyłam z moim ukochanym nie uważaliśmy ponieważ chcemy mieć dzidziusia. otóż okres spóźnia mi się 6 dzień, od zeszłego tygodnia jest mi nie dobrze mam zgage i to tak przez cały dzień, dzisiaj wystąpiła również biegunka, mam chwilowe ale silne bóle w okolicach krżyża i delikatne bóle brzucha oraz bóle typowe dla okresu, jestem rozdrażniona wszystko zapominam a także czuje zmęczenie i senność, boli mnie również głowa bardzo często i dosyć mocno. pojutrze mam zamiar zrobić test ale chciałabym sie najpierw dowiedziec czy któras równiez miała takie objawy na początku i czy to moze byc ciąża, z góry dziękuje :-)
 
osobiscie zadnych z tych objawow nie mialam a szczegolnie nie 6 dni po spodziewanym okresie ,jak to sie mowi ksiazkowo takie objawy powinny byc okolo 8 tc ale kazdy jest inny ,kup test ciazowy i wszystko bedzie jasne
 
zakochana20 możliwości są dwie, jesteś w ciąży albo nie ;-)

najlepiej będzie jak kupisz test i go zrobisz. chwila niepewności iiiiii sprawa się wyjaśni :-)

i trzymam kciuki. powodzenia !!!
 
Witam. w czasie dni płodnych współżyłam z moim ukochanym nie uważaliśmy ponieważ chcemy mieć dzidziusia. otóż okres spóźnia mi się 6 dzień, od zeszłego tygodnia jest mi nie dobrze mam zgage i to tak przez cały dzień, dzisiaj wystąpiła również biegunka, mam chwilowe ale silne bóle w okolicach krżyża i delikatne bóle brzucha oraz bóle typowe dla okresu, jestem rozdrażniona wszystko zapominam a także czuje zmęczenie i senność, boli mnie również głowa bardzo często i dosyć mocno. pojutrze mam zamiar zrobić test ale chciałabym sie najpierw dowiedziec czy któras równiez miała takie objawy na początku i czy to moze byc ciąża, z góry dziękuje :-)
Test prawdę Ci powie ...
 
Ja miałam dokładnie takie objawy jakie opisujesz i na teście pojawiły się dwie wymarzone kreseczki, teraz jestem w 17tc. Zrób test, bedziesz pewna i napisz nam czy sa dwie kreseczki. 3mam kciuki!
 
Jesteś albo nie, możemy zrobić głosowanie jeżeli chcesz...
Tak naprawdę prawdę powie Ci albo test albo beta z krwi, ja np nie miałam żadnych objawów tylko okres mi się spóźniał, u lekarza wylądowałam z krwawieniem i dopiero wtedy praktycznie się potwierdziło.
 
reklama
dzisiaj doszedł do tego silnie kłujący ból pod klatką piersiową miałam wycięte jakieś 10 min z życia bo tak bolało że nie wiedziałam co się dzieje wokół mnie, więc może to nie ciąża a jakaś inna przyczyna
 
Do góry