reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
Klementinka, bo quest to wózek dla dzieci w wieku gdzieś ok. 2 lat... dla naszych maluszków to z maclaren wchodzi w grę jedynie XLR, no ewentualnie XT.
a to by pasowalo, ale producent poleca od 3 miesiecy
podporke na nozki znalazlam (blondynka), tylko ta pozycja "lezaca" jest bardzo umowna
Jesli chciałabyś miec duża budke z mozliwoscia mocnego zasłoniecia malucha to chyba tylko ten wózek posiada taką:
wózek CONECO SATURN +OKRYCIE +KURIER GRATIS (1446124415) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

na zdjeciu z opuszczona maksymalnie buda jest akurat model z 2008r
wlasnie peg perego maja taka bude i to mi sie jeszcze bardziej w nich podoba

Szwagierka ma i sobie chwali...ale wiem na pewno są mega wytrzymałe jak widzę co jej dzieci robią z tym wózkiem:)
mowisz o Si? jest troche tansze od pliko, jezeli rownie dobre to chyba kupie

kurcze tak mi sie podobala ta spacerowka na zdjeciach, na zywo jednak ciut mniej
pochodze przy niej troche, moze sie przekonam
 
a to by pasowalo, ale producent poleca od 3 miesiecy
podporke na nozki znalazlam (blondynka), tylko ta pozycja "lezaca" jest bardzo umowna

wlasnie peg perego maja taka bude i to mi sie jeszcze bardziej w nich podoba


mowisz o Si? jest troche tansze od pliko, jezeli rownie dobre to chyba kupie

kurcze tak mi sie podobala ta spacerowka na zdjeciach, na zywo jednak ciut mniej
pochodze przy niej troche, moze sie przekonam

kurcze ale nie wiem dokładnie jaki model:(
 
Mój ostatnio kupił spacerówkę w Komisie i taki zadowolony wrócił bo dał 50 zł a wózek w świetnym stanie jeszcze ze śpiworkiem na chłodniejsze dni itp. Sama jestem sobie winna bo wspominałam o lżejszej spacerówce na lato, ale chodziło mi o wózek w stylu parasolki ten co on przyniósł fakt jest lżejszy od obecnego ale nie dużo. Trudno chciał dobrze, może uda się odsprzedać w podobnej cenie :-) Ci faceci.
 
Pisałam już kiedyś na ogólnym, ale za dużo postów i znów mój zginął ;)

Szukam spacerówki, parasolki lekkiej, najlepiej nie droższą niż 250zł... czy ktoś może coś polecić??? wiem że to bardzo mało kasy, ale już mam jedną spacerówkę a chcę drugą ;) lżejszą
 
Kasiek jak bylam w PL to jezdzilam brata espiro metro,
naprawde bylam zadowolona, lekka, zwrotna i dawala rade na zaspach snieznych
moze nie ma super amortyzacji ale jest stabilna, wytrzymala i ladnie wyglada

edit:teraz na internecie kosztuje kolo 400 ale jestem pewna na 100% ze oni dawali kolo 300 w normalnym sklepie
 
Kasiek nie orientuję się w cenach wózków, ale chyba nie łatwo ci będzie nową kupić w tej cenie. Może rozejrzyj się na allegro co ludzie chcą używanego sprzedać. Ja już mam drugi wózek używany i z drugiego jestem zadowolona:) I nie traci tak na wartości jak nowy:)
 
reklama
dziewczyny ma ktoś taką spacerówke
Wózek Spacerowy Bertoni FOXY 2010 + Folia HIT !!!! (1462172468) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
dzidek chce kupic małej zeby miała u nich (dziadkowie maja malutki samochód)- cena fajna - mi się podoba ten fiolet, ale niewiem sama :eek:

Szukam spacerówki, parasolki lekkiej, najlepiej nie droższą niż 250zł... czy ktoś może coś polecić??? wiem że to bardzo mało kasy, ale już mam jedną spacerówkę a chcę drugą ;) lżejszą

Najlepiej obejrzeć w sklepie - też będę szukać taniego i lekkiego wózka. Wczoraj byłam w dziecinnym i zerknęłam na wózki. Te tańsze wydały mi się jakieś mniejsze, ale nie oglądałam dokładnie - czekam do lata a wtedy przetestujemy je dokładnie z Michasiem ;-)
 
Do góry