reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Kreatorka- ja się chyba zdecyduje na chicco Multiway lub lite way z naciskiem jednak na multiway:)

Zdec- a Ty uzywany kupilas tak?? Ciekawe w jakim stanie bedzie???
 
reklama
Kupiłam używany przez 6m-cy w Anglii. Model 2010. Kupiłam w świetnej cenie 840zł z wysyłką. Dzisiaj ma przyjść to się wszystko okażę:)
 
Jak tylko 6 miesęcy uzywany to powinien fajnie wyglądać. Tez oglądałam te uzywane z anglii na allegro, ale i tak jakoś mi te 700-800zl za uzywaną spacerowke nie leży ;/ Ciągle się zastanawiam czemu te Maclareny są takie drogie???
 
chicco Multiway całkiem fajny, ale on chyba nie ma pałąka do wózeczka? A ta moja to cwaniak straszny... wiec bez pałąka mogłaby wypaść, a pasy to męczące ciągle przypinać, ale zaczęłam się zastanawiac nad coneco traper...
maclareny strasznie mi sie nie podobają, więc siłą rzeczy nie kupię, poza tym są drogie też nie wiem czemu...
 
Mega ekstra super;)
Takiego wózka jeszcze nie miałam:) Super się prowadzi:) Leciutki (wkładałam go dzisiaj do autobusu po trzech schodkach - bez żadnego problemu):)
Mała zachwycona bo patrzy do przodu. Fajne rozwiązanie jeżeli chodzi o folię przeciwdeszczową;) Sądziłam że brak pałąka będzie problemem, w ogóle małej pasy się podobają;P Wogóle super;P Nie zamieniłabym na żaden inny:p
Tylko jak by ktoś zastanawiał się nad kupieniem, to nie polecam tego modelu z przed 2009 roku bo podobno oparcie ciężko się kładzie, bo po bokach są takie dwa przyciski, które trzeba przycisnąć jednocześnie:) A w tym 2010 (ze srebrnymi końcówkami rączek) robi się to super, bo jedną ręką;)

Jestem póki co zachwycona i moja ciężka spacerówka ląduje na balkonie, skąd już nie ma wyjazdu:p Cena Maclarena fakt wysoka, ale na prawdę warto:)
 
no to super - ja tez jestem nim do tej pory zachwycona
ja dokupiłam barierke jak bede w polsce to zamontuje - ale taka zwykła czarna - bo chce na niej przymocować zabawki
a co do modelu z 2009 roku to faktycznie gorzej sie rozkładaja :(

jedyne co bym zamieniła to kolorek - te brązowe z różowym mi sie bardziej podobaja no ale stary si enie chciał zgodzić i 50 funtów tańszy był ten czarny z beżowym
 
A nam szwagier kupił w Anglii spacerówkę Cosatto, o taką:

863504-400x400.jpg

W PL niestety nie ma w takim kolorze. Wsadziliśmy małą do wózka tej firmy, ale w innym kolorze i pojeździliśmy po sklepie. Wózeczek leciutki, prowadził się super, skrętny, małą się w nim śmiała w głos :) Teraz czekamy na wózek i szwagra - ma być w Polsce w sobote... Tylko trochę się obawiam, bo podobno kolor jest trochę inny niż na zdjęciu w necie, nie jest beżowy a bardziej popielaty.. Zobaczymy.. W każdym bądź razie w Anglii kosztował troszkę więcej niż połowę tego co w Polsce, więc najwyżej jak nam się kolor nie spodoba to opchniemy na allegro, a szwagier może przywiezie następnym razem inny? :)
 
Arica- fajny ten wózeczek:)
Ja się napaliłam na tego Maclarena xlr, głównie przez Zdec:)) hehe. Jeden na allegro mi się podoba, kosztuje 800zl plus przesyłka i się zastanawiam czy nie lepiej nowy kupic, ale z kolei 1200zl za spacerowke.. cholera sama nie wiem. Najbardziej przemawia do mnie ta wielka buda w maclarenie i amortyzacja na wszystkich czterech kółkach..
 
reklama
Arica- fajny ten wózeczek:)
Ja się napaliłam na tego Maclarena xlr, głównie przez Zdec:)) hehe. Jeden na allegro mi się podoba, kosztuje 800zl plus przesyłka i się zastanawiam czy nie lepiej nowy kupic, ale z kolei 1200zl za spacerowke.. cholera sama nie wiem. Najbardziej przemawia do mnie ta wielka buda w maclarenie i amortyzacja na wszystkich czterech kółkach..

Kochana, tak szczerze, to ja kupiłabym już nówkę... przy tak dużej kwocie te 400zł nie robi aż takiej dużej różnicy a masz nowiusi wózeczek!!! też mi się one podobają, ale jak dla mniee to nawet 370 za chicco multiway troche za dużo, ale muszę go kupić bo kupujemy autko z mniejszym bagażnikiem więc mój espiro się nie zmieści :( zresztą i tak mnie denerwuje bo za duży, jak chodze po sklepie to zawsze wszystkie pułki zahaczam... hehe, a ostatnio nie zmieściłam się przy kasie w carefurze i musiałam iść na około ;)
 
Do góry