reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
ja widzialam garnuszek za niecale 8euro na wyprzedazy, ale musiscie sie zastanowic czy chcecie zeby wasze dziecko pozniej spiewalo po holendersku bo wtakim jezyku sa piosenki :-)

Oj angielski to taki już pospolity język wszyscy się go uczą :-) a ile jest maluchów uczących się holenderskiego :-)
 
anecznik - o jaki garnuszek ci chodzi ,bo juz sie pogubilam

a w pl mieszkam pomiedzy Nowym Tomyslem a Swiebodzinem ( na granicy wielkopolski i lubuskiego ) ale pojade rowniez do Kalisza

agast22 - woezek super tez sie nad nim zastanawialam siwetnie sie prowadzi i jest lekki ale ja chce troche inny ,mam juz upatrzony troche bardziej wygodny
 
xadventure-kinderwagens-gg-17.jpg
 
Nuna.jpg
a mialam upatrzony taki ale cena mnie zabiła!!!
mala siedziala w nim zajebi...... strasznie mi sie podobał maly leciutki ,wygodny,slicznne wykonczenie............moze jeszcze sie skusze na niego jak mala troche podrosnie ??
 
Nuna.jpg
a mialam upatrzony taki ale cena mnie zabiła!!!
mala siedziala w nim zajebi...... strasznie mi sie podobał maly leciutki ,wygodny,slicznne wykonczenie............moze jeszcze sie skusze na niego jak mala troche podrosnie ??

O, a co to za cudo? :)

Mam pytanie troche z innej beczki - musimy kupic fotelik, bo coprawda dostalismy od mojej siostry po jej synku, ale mój M. stwierdził, że musimy mieć taki z isofixem, a poza tym ten od siostry mu sie nie podoba ;) To 5-letni Maxi Cosi, nie wiem jaki model. No i jestem zielona w temacie fotelików, bo nas to do tej pory nie interesowalo. Poki co mala jezdzi w aucie w gornej czesci wozka Mutsy, który jest jednoczesnie fotelikiem. Ale on jest montowany tylem do kierunku jazdy i juz z niego troche wyrasta. Na spacery jezdzi juz spacerowka Mutsy, a w aucie gniecie sie w tej nibygondoli, nibyspacerowce, bo to cos posredniego :) Doradzcie jakis fotelik, najlepiej taki 9-25kg...
 
reklama
Do góry