reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Ja tez przez jakiś czas zastanawiłam sie nad tym wózkiem, ale zniechęciło mnie to że budka jest ta sama dla gondoli i spacerówki
Gosiu jak mozesz to napisz prosze dlaczego jest to minusem
nie znam sie zupelnie na wozkach wiec nie wiem w czym to szkodzi
tu dziewczyny pisaly o tym ze moze tapicerka wyblaknac ale moze sa jeszcze jakies konkretniejsze powody
Klementinka jak zima w gondoli??
Z tego co ja liczę, to w zimie nasze czerwcowe dzieci będą się przesiadać do spacerówki:)
no ja nie wiem czy w grudniu bede przesiadac sie do spacerowki, w gondolce cieplej
zwlaszcza ze ta gondola ma podnoszony zaglowek
 
reklama
no ja nie wiem czy w grudniu bede przesiadac sie do spacerowki, w gondolce cieplej
zwlaszcza ze ta gondola ma podnoszony zaglowek

Jeżeli chcesz wozić dziecko takie dość spore nadal w gondoli, to patrz przede wszystkim żeby gondola miała pasy, albo chociażby możliwość ich montowania. Bo wątpię czy kilkumiesięczne dziecko będzie spało cały czas na spacerze na płasko, bo ono będzie ciekawe świata i będzie chciało się powoli podnosić, a wtedy szelki są niezbędne żeby dziecko nie wypadło.
 
Gosiu jak mozesz to napisz prosze dlaczego jest to minusem
nie znam sie zupelnie na wozkach wiec nie wiem w czym to szkodzi
tu dziewczyny pisaly o tym ze moze tapicerka wyblaknac ale moze sa jeszcze jakies konkretniejsze powody

no ja nie wiem czy w grudniu bede przesiadac sie do spacerowki, w gondolce cieplej
zwlaszcza ze ta gondola ma podnoszony zaglowek

między innymi chodziło mi o kolor ze może wyblaknąć, ale najbardziej mi się nie podobało jak w sklepie sprzedajacy przełożył tę budkę na spacerówke i strasznie musiał naciągać materiał żeby tył był szczelny, a własnie pomyslalam o tym, że jak dziecko będzie w zimie się przesiadało do spacerówki, to czy nie będzie mu zawiewało:(
 
Jeżeli chcesz wozić dziecko takie dość spore nadal w gondoli, to patrz przede wszystkim żeby gondola miała pasy, albo chociażby możliwość ich montowania. Bo wątpię czy kilkumiesięczne dziecko będzie spało cały czas na spacerze na płasko, bo ono będzie ciekawe świata i będzie chciało się powoli podnosić, a wtedy szelki są niezbędne żeby dziecko nie wypadło.
pewnie masz racje z tymi szelkami
wszystko wyjdzie w praniu, jednak wazna jest dla mnie duza gondolka a np xlander ma dosc waska
fyn ma ok ale ciezki montaz
między innymi chodziło mi o kolor ze może wyblaknąć, ale najbardziej mi się nie podobało jak w sklepie sprzedajacy przełożył tę budkę na spacerówke i strasznie musiał naciągać materiał żeby tył był szczelny, a własnie pomyslalam o tym, że jak dziecko będzie w zimie się przesiadało do spacerówki, to czy nie będzie mu zawiewało:(
hmm bede musiala dokladniej sie temu przyjzec
z tego co widzialam w sklepie spacerowka byl dobrze zabudowana
fakt ze przy nas nie zmienial tylko stal gleboki obok spacerowki
 
fyn ma ok ale ciezki montaz

hmm bede musiala dokladniej sie temu przyjzec
z tego co widzialam w sklepie spacerowka byl dobrze zabudowana
fakt ze przy nas nie zmienial tylko stal gleboki obok spacerowki

a dla mnie montaż był jeden z łatwiejszych :) bo w niektórych była masakra :)
dobrze że w fyn oparcie w gondoli jest regulowane
co do koloru my będziemy chcieli jakiś beż-szarość więc mam nadzieje że nie będzie problemu ze zblakłym kolorem
a jażeli chodzi o budkę w spacerówce wydawała mi się szczelna...
ale wszystko wyjdzie w praniu... na szczęście jeszcze mamy troszkę czasu i możemy popatrzeć i porównać :-)
 
a dla mnie montaż był jeden z łatwiejszych :) bo w niektórych była masakra :)
dobrze że w fyn oparcie w gondoli jest regulowane
co do koloru my będziemy chcieli jakiś beż-szarość więc mam nadzieje że nie będzie problemu ze zblakłym kolorem
a jażeli chodzi o budkę w spacerówce wydawała mi się szczelna...
ale wszystko wyjdzie w praniu... na szczęście jeszcze mamy troszkę czasu i możemy popatrzeć i porównać :-)
no wlasnie bylam nastawiona na fyna ale te metalowe boczki do montazu i to ze trzeba nimi celowac zniechecilo mnie
nawet sprzedawca mial problem z wyjeciem gondoli i ponownym jej zamontowaniem
dobrze jednak widziec ze ktos ma inne zdanie, jeszcze raz poprobuje z tym montazem
 
A ja mam po swojej dwójce dzieciaczków taki wózek i jeszcze trzecia dzidzia w nim pojeździ napewno :tak: ADBOR RING MAX
Borówka GŁĘBOKO-SPACEROWY RING ADBOR NAJTANIEJ (937406473) - Aukcje internetowe Allegro

Jest on ciężki ale jeśli nie bedzie trzeba go nosic po schodach itd to bardzo polecam;-) jeździłam nim i w miescie i na wsi i te koła pompowane to naprawde super sprawa. do tego ja mam go na paski ;-) widzę teraz staniał bo wtedy dalismy prawie 700zł... :dry:
 
reklama
A my dzisiaj zakupiliśmy pojazd dla naszej Julki :D TAKO JUMPER X ale z rączką skórzaną i ciemnym stelarzem. Kolor podobny jak na zdjęciu tylko zieleń jest bardziej jaskrawa tzn taki zielony groszek a nie pistacja:
1_a4c8b5be8abe..jpg
 
Do góry