reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam

Ale naprodukowałyście kobietki :-) Trochę poczytałam ale nie pamiętam już co i komu mam odpisać :zawstydzona/y:

Ja jak jest ciepło i bezwietrznie to czapeczki też nie zakładam ...
Młody zjadł cyca i śpi, wczoraj jak zasnął chwilę po 22.00 to obudził się ok. 4.00 i potem ok. 8.00 - wyspana jestem :-)
Mam pytanko, bo Gabryś ostatnio robi takie rzadkie kupy (nie ma w nich grudek, są żółte, nie są zbite taka konsystencja keczupu) i jak robi to tak jedną dziennie, bączki puszcza co chwilę, nie wiem czy to może być od syropu Debridat, który mu daję na perystaltykę jelit???
My dziś na 12.00 umówieni jestesmy na spacerek z moją kumpelką i jej synkiem 4 miesięcznym ale coś chmurki są :baffled:
Siedzę, piję kawę i czytam forum zamiast robić coś konkretnego :laugh2: Nic mi się nie chce dziś ...

Co do jedzenia to jem wszystko ale to wszystko z naciskiem na lody - codziennie nawet po dwa (zwykłe smietankowe) ale ostatnio zjadłam też te z McDonalda z migdałami i na szczęście Młodego nie uczuliło :-)Nawet trzy dni temu gołąbki jadłam i nic :-) No i jak karmię to w trakcie piję colę :-) Kawka raz dziennie z mlekiem, a potem piję inkę zbożową no i herbatkę na laktację.

Gabryś nie ma już nerwów przy cycku, daję mu jeść nie częściej niż co 2 godz. i jest spokój, jak płacze to kładę go na brzuchu i momentalnie się uspokaja i zasypia (nawet wczoraj w wozku go polozylam, bo coś mu nie pasiło na plecach)

Zamówiłam na allegro matę edukacyjną Tiny Love Tiny Love Mata edukacyjna Kick&Play Plac zabaw (3375507643) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i pałąk do wózka Muzyczny łuk z zabawkami Tiny Love z pozytywką 6m+ (3403763171) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jestem ciekawa czy Młodemu się spodoba, bo w karuzelkę gapi się jak zaczarowany i tak potrafi nawet przez 30min :-) Przy wózku też ma zawieszki, bo jak nie spi to se z nimi po swojemu gada :-)
We wtorek mamy szczepienie, oj uszczupli to mój portfel - szczepię 6w1 Hexą i Rotarixem, z pneumo poczekam aż skończy rok.

Ariena trzymam mocno kciuki żeby Wiktorek wyskoczył szybko z brzuszka :-)

Natisku buziaki ogromne dla Lenki i zdrówka dużo ;-)

Uciekam na razie i do usłyszenia ...
 
reklama
Pogoda typowo weekendowa :/ A my jedziemy w gory, do Mateusza z planem noclegu, ale to zalezy od Smerfa :p
Mielismy wczoraj gosci, wyszli o 1. Karmam na spiaco Tymka, zeby dal pospac i pospalismy do 4, potem po 8 i dalej spimy tzn on, bo ja pakuje, odbijam go itp :)
Smile Tymek wczoraj do wieczora nie spal! W drodze do pracy i z pracy byl grzeczny i w sumie po 17 mu sie odwidzialo-marudzil, ucinal drzemki itp :/ ale dostalam PROMESE ZATRUDNIENIA - hip hip hura :) Takze tylko miejsce w zlobku sie musi znalezc i bede zarabiala na pampersy.. no moze dady :p

Pisze z tel wiec nie odpisze Wam i przepraszam za bledy. Uciekam zdobywac gorskie szczyty z Tymkiem w chuscie :) Milego weekendu :*

Natis Tymek ostatnio marudny, zamyslony.. moze teskni za Lenka? :p Jak ona znosi rozstanie z ukochanym? :) Moze jakies spotkanko? Bo potem Wy urlop, my.. i mi chlopak z tesknoty uschnie.. :p
 
Cześć :)


Robaczku czapki to moja zmora .. Mały ich niecierpi do tego ma wysypke na główce i wydaje mi sie że czapka powoduje jeszcze większe swędzenie bo drze sie jakby go ze skóry obdzierali... a z każdej strony słysze tylko czapka czapka czapka... bo uszka przewieje... i raczej też nie zakładam chyba, że jest chłodno na dworze... a jak cieplkutko to bez... ewentualnie układam pieluszke tak dookoła główki, żeby uszka były osłonięte :)

Mate mamy tą samą :)

Dziś kończę ze swoim mlekiem ... przynajmniej do wtorku tylko nie wiem co zrobie z cyckami... po nocy mały jest już tak wysypany, że nawet na buźce jest skorupka...nie ,mówiąc o rączkach, nóżkach, brzuszku, pleckach i główce.. :-( a wyniki badań dopiero we wtorek ... a do tego czasu chyba będę miała strupka zamiast dziecka :( normalnie jestem dobita przez to :( ehhh

Zabieram się za sprzątanie bo jak zaraz nie wstane to nic już dziś nie zrobie...
 
Dzieńdoberek!

My zakładamy czapę tylko jeśli mocno wieje i jest chłodno. Nosze małą w chuście kółkowej więc w razie potrzeby zawsze mogę jąś osłonić przed wiatrem i słońcem w ciepłe dni:tak:

Nasza nocka fajna, ranek fajny, na obiad dziś będzie spaghetti:tak:

Ariena- zastanawiałam się właśnie niedawno czy juz urodziłaś:-) Trzymam kciuki, zeby maluch szybko wyłaził:tak:.

Madzia-zazdroszcze wypadu w góry. Straszliwie kocham!!!! A ostatni raz bylismy w Tatrach 6 lat temu:-( Masakra! Kiedy to nadrobimy- oto jest pytanie..:-(

Idę po herbatke laktacyjną;-):-)
 
Dzień dobry po okropnej nocy...
Śniło mi się, że urodziłam... piękny byłby to sen, gdyby nie to, że rodziłam na cmentarzu i wyszliśmy z niego tylko ja, Wojtek i położna... :no::no::no: MASAKRA

Jeszcze trochę i oszaleję, w dodatku mój malec dzisiaj mało aktywny, by powiedzieć, że nieaktywny - niby początek dnia ale po takim śnie to ja boję się już wszystkiego :baffled:

Oprócz sprzątania nie mam planów na dzisiaj, chyba zapakuję worek ziemniaków do torebki i tak będę chodzić wkoło bloku aż się coś ruszy... :crazy: Przydałoby się firmowe sprawy ogarnąć - ale to zajęcie siedzące, a tego mam dość... I muszę nową księgowość znaleźć - ta którą teraz mam tak dała d**y za przeproszeniem, że jestem nadal w szoku :szok: Niech no mi tylko Fakturę wystawią - już ja ich poślę ! :wściekła/y:

A co do czapeczek - to tak się rozglądam (z utęsknieniem) po wózkach i dzieciaczki są tak różnie poubierane, że nieraz trudno zgadnąć jaka pogoda była gdy mamusie wychodziły z domu... Ale w 3/4 "przypadkach" spotkałam oczapkowane główki. :sorry2:

Mój wymienia grzejnik w łazience, robiąc tym samym pobojowisko na 30m2... dba chyba o to, żebym miała zajęcie jak skończy...

Idę po "Bocianka"...
 
Witam sobotnio i leniwie...
Mały obudził się o 6.00 ale tatuś się nim zajął i dali mi pospać do 8.00, zawsze coś:-)


Robaczek ja zawsze zakładam małemu czapeczkę, jak jest ciepło to mam taką przewiewną
Zdjęcie0052.jpg

Palindromea ja właśnie wolę zawiązywane czapeczki, bo mój mały w wózku się strasznie wierci i jak założe mu zwykłą to za 3 minuty ma całą ściągniętą z głowy i uszy odkryte
 

Załączniki

  • Zdjęcie0052.jpg
    Zdjęcie0052.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 62
Ariena-sen faktycznie niefajny. Mnie się dziś kolejny raz śniło jezdżenie po Warszawie nocnymi autobusami- powtarza mi sie taki sen co jakiś czas jak koszmar:baffled:

Herbatka wypita.
A tam moje pszczoły co rano razem mleczko piją:-D:-D:
P1220553.jpg
 

Załączniki

  • P1220553.jpg
    P1220553.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 106
Justa - Mikołaj też się wierci i czapka mu się zsuwa z uszu, więc przy większym wietrze zakładam wiązaną z "uszkami", ale jak jest ładnie to tylko taką naciąganą.

No i nici ze spaceru. Aro pojechał po zakupy, a my w domu :confused2:
 
reklama
Do góry