reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Lece z psem na spacer, jest chlodniej to i kudlaczwi bedzie lepiej :tak: A oto i on, moj syneczek :-p
IMG_9126.jpg

Potem doprowadze sie do ladu i na wizyte :tak: Dam znac jak bedziemy po

Isis - pamietam jak moj brat byl maly to czesto i gesto zdarzala sie fontanna :laugh2: bo tak lepiej prawda ??:-p
 

Załączniki

  • IMG_9126.jpg
    IMG_9126.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Isis hahha mój synek tez tak robił a teraz przez Darię też zostałam ochrzczona ... kupką :szok: rozbieram ja do kapania biorę golaska na ręce a tu jak nie poszło mamusia cała w kupce podłoga w łazience tez hhah ale mąz miał ubaw :-D:zawstydzona/y: ale to on sprzątał ;-):-D

a synuś jest PRZESŁODKI !!!!!!!!!!!!
 
Xez- apartament nad morzem? Nie zastanawiałabym sie ani chwili. My to se w tym roku pojedziemy- na działkę i spowrotem:sorry:

Emka- tez myślę, że warto spróbowac, nawet BARDZO WARTO!!!:tak:

Isis- mały jest przecudny!!!

My dopiero wróciłyśmy z zakupów. Podkusiło mnie ,żeby pójść do PEPCO po pudełka. A Pepco u nas daleko. Poszłam, a tam remont:baffled::crazy:

I arbuza nie kupiłam bo mi się przypomniało, ze proszku do prania juz nei mam, Kupiłam 7kg, to arbuz by mnie juz wykończył:-(
 
witam
dopiero udało mi sie nadrobić co napisałyście, dziś byłam w pracy i oddałam to co miałam do zrobienia więc teraz mam chwile dla siebie. Chyba się na chwile położę bo jakaś umęczona jestem, wczoraj cały dzień pracowałam na kompie (nawet obiadu nie zrobiłam:szok:) i nogi miałam jak balony, wieczorem az bolały jak chodziłam. Oczywiście kupiłam dziś czereśnie po 10zł/kg i już ich nie ma:no: a truskawki czekają aż zrobie z nich koktail do obiadku:-)

ona-to-ma gratuluję słodka Klaudunia

Isis super ze już jesteście w domku z Gabrysiem

Marcysiowa czekamy na fotki

czarna333 trzymam kciuki
 
reklama
U nas czeresienki po 32/kg. Makabra... Ale nie narzekam- mam w końcu moje upragnione truskawki. :-)

Byłam odebrać synka ze szkoły. Pieszo. Padam. Nie wiem czy znów zasnę? :baffled::confused:
 
Do góry