reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

dziewczyny a ja mam pytanko? czy któraś z Was składała juz wniosek o roczny urlop macierzyński? bo musze złożyć a nie mogę znaleźć konkretnego wniosku i co do tego trzeba? orientujecie się?
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Gorąco tu u Was :) Tym, które już tulą swoje maleństwa serdecznie gratuluję, za resztę trzymam kciuki mocno!
Ja jestem styczniówką 2012, ale to chyba nie ma nic do rzeczy, tyle chyba tylko że nie wzięłam się tu z kosmosu ;)
Zapraszam na fotokonkurs - do wygrania dwie czapeczki w dowolnym rozmiarze i fasonie, ręcznie robione z delikatnych włóczek. Szczegóły na https://www.facebook.com/DzierganePoGodzinach
Ściskam :)
 
palin: chyba ci się rozkręca na maxa, bo na fejsie nie ma wieści, pewnie nie masz czasu ani sił pisać. Czekamy na Mikołaja!!!! :tak:

!

No ja tez wyczekuje.
Irek z Olką tańcuje a ja z nosem w leptopie siedze i czekam na wiesci...
Długo sie biedaczka meczy, co? Mam nadzieje, ze lada chwila będa wiesci od niej ze juz Mikołaj jest!
 
Anilek zazdroszczę truskawek!! Chyba muszę się jutro wbrać na poszukiwania :yes:

Xez dodaj suwaczek dla Oleńki :yes:

Hehe mówisz i masz ;)

Pierwsza porcja mieszaniny bbiko i nan trafiła do brzucha głodomora.
POdpowiedzcie jak długo mam mieszac to mleko? Bo nie mam zielonego pojęcia.

Ja dzisiaj kupiłam 2 kilo czereśni jak poszlismy na spacer. Niestety mogłam sobie pozwolic na pare sztuk tylko, ale Irek z Krzyśkiem byli zadowoleni, tylko pestkami przez taras pluli hehe ;)
 
Ostatnia edycja:
I ja czekam na hoty.
Wróciłyśmy ze sklepu i nie mogę domu ogarnąć bo bez przerwy sprawdzam czy nie ma wieści o Palin:tak: Nie moge tego przegapić.

Xez- nie jetsem ekspertem od mleka modyfikowanego, ale ja bym mieszała góra 3 doby, zwiększając stopniowo ilość nan, a zmniejszając bebiko.
 
Ostatnia edycja:
Hehe dobrze ze maz wyrozumiały bo inny by mnie chyba z domu wygonił.
Krzysiek bez kolacji, Olenke trzeba kąpać a ja przed komputerem jak głuia siedze...

szczerze to czekam zeby Irek sie wział sam za kąpanie małej ;) Dzisiaj juz lody pierwsze przełamali. Karmił ja i nosił leniwca na reku brzuchem w dół ;) Jedna z ulubionych pozycji marudy.
 
No wreszcie!!!! Mamy Mikołaja!!!!:-D:-D:-D palin się doczekała:tak::-):-D

Xez- nic na siłę, pomalutku te lody przełamujcie:tak: Ze wzruszeniem czytam Twoje wpisy. Ciesze się z Oleńki razem z Tobą.

Teraz moge juz spokojnie sprzatac dalej:tak:;-)
 
Palin gratulachy!!!!!!!!!!!!!!!!
Mikołaj witaj na świecie!!!!


sczerze o myslałam ze z 4 kilo bedzie do kochania ;)
I tak kawał chłopa ;)
 
reklama
Do góry