reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dmuchawcu - ja też z tych przeciwantybiotykowych. Na szczęście nasza pediatra natybiotyk przypisuje, jak jest konieczność. Z wirusami walczymy bez nich. Mam żelazny zestaw podobny do Twojego i dajemy radę :)
Palin - to teraz trzymamy kciuki za czwartek, może Mikołaj zrobi tacie prezent :-) Ja dyskutuję co wieczór z Ewą, że jak chce wychodzić to ma wybierać weekendy, bo w tygodniu za dużo kombinacji logistycznych może być ;)
Co do chrztu to faktycznie macie rację. Wszystko zależy od proboszcza. Jedni nie odmawiają rodzicom bez ślubu, inni robia problemy. Chyba tylko w sprawie chrzestnych nie ma zmiłuj się, musi być "wzorowy katolik" i tyle ;) My nawet jeszcze nie wiemy kto będzie chrzestnymi, ani kiedy sama uroczystość.
Wisienko - za Ciebie też kciuki i szybkie rozwiązanie
Keks- jak dobrze, że wszystko panowane i oby teraz juz było tylko lżej do końca
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie dziś siostra bo mi serce wysiadło i jak zaczynam się ruszać to się duszę. Nie bardzo mogę brać leki więc tylko leżenie i aspargin. Już lepiej się na szczęście czuję. Cholerna arytmia!!!!!!!!!! Brzuchowo w porządku ale generalnie tak fatalnie się czuję, że chciałabym już dostać skurczy i miec przyśpieszone cc.
Pozdrawiam

Wisienko dobrze, że siostra jest w pogotowiu, uważaj na siebie ..., dobrze, że już lepiej

MatkaEwa - Jaś pewnie pospał , nabrał sił i teraz przyszedł czas na zabawę, a że twój plac zabaw ma ograniczone rozmiary no to niestety - musi chłopak jakoś sobie radzić ;-)i trochę się rozpycha

Palin - super, ze Aro przyjedzie, a pomysł mamy - czemu nie :-),
 
Palin KKK bardzo wyraznie o tym pisze. Chrzestnym moze byc tylko osoba zyjaca w sakramentach. U nas z tego powodu nie moze byc moj brat, bo ma cywilny z dziewczyna po rozwodzie.

Anisiaj - jeśli chodzi o ślub cywilny i rozwody - to tak, masz rację. Kościół jest przeciw. Mnie chodziło o to, że w przypadku nie posiadania żadnego ślubu - tu nie ma sprzeciwu prawa, tylko samych księży.
Pamiętam, że ja byłam przed bierzmowaniem chrzestną i potrzebowałam zgodę na to i dostałam dlatego, ze chrzest był o 11.00, a moje bierzmowanie o 18.00 tego samego dnia. Byłam na warunku. gdyby z jakichś względów moje bierzmowanie się nie odbyło - chrzest byłby nieważny.
 
No to chyba zaczyna mnie stresik mały łapać. Ja juz chcę być PO i w domku najlepiej. Nie lubię leżeć w szpitalu. Sorki że nic nie odpisuję wam ale robię ostatnie porządki w szafie dziewczyn :)

Jutro dam znać smsem jak jest w szpitalu.
 
Fioletowa podpisuje sie pod tym, co piszesz. Dla mnie to oczywiste,ze to relacja dwustronna, ale nieobowiazkowa, wiec tak jak mowisz, czasem zawiewa hipokryzja.
 
hej kochaNE JA SIE TYLKO melduje z domku z Darią :)))
nie nadrobie Was dzis ja ciągle na laktatorze siedzę ( nawet teraz ) jak nie miałam pokarmu to nie miałam a jak sie pojawił to na calego ale ciężki mi idzie odciąganie i szybko piersi twardnieją :-( w nocy miałam odciąganie reczne bo zatkały sie kanaliki aj co za ból (od razu zapomniałam o porodowym ):-(
okładam piersi kapustą podobno ściąGA MAM NADZIEJE ŻE TO SZYBKO MINIE alwe najwazniejsze że juz w domku z malutką jestem ciekawa co u was strasznie ale mam tylko chwile więc chciałam dac zdjęcie ale nie wiem gdzie je dajecie i chciałam zobaczyć resztę dzieciaczków już urodzonych

pozdrawiam i całuje wszystkie brzusie
 
reklama
Do góry