reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Fioletowa - dupa rozkłada na łopatki :-) Prezent nie do zapomnienia - mimo, że do dupy :-D A skoro Cię ma jutro nie być, to już dziś WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!Zobacz załącznik 548341
Zobacz załącznik 548341
Zobacz załącznik 548341

Z wyprawką to u nas tak, że nic nie kupuję sama, bo Aro chce być przy tym (nie dlatego, ze mi nie ufa, tylko chce być obecny). Lista ciągle czeka na odkreślanie (i co i rusz do niej coś dopisuję). Po świętach trzeba się w końcu za to wziąć.

Zmykam na "Evana Wszechmogącego" (w sumie nigdy nie oglądałam). Miłego wieczoru :happy:

Zobacz załącznik 548341
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja na szybciutko

Śniło mi się, że Brat nie może zmontować baterii kuchennej i dzisiaj tadam.....nie mógł złożyć. Po kilku próbach się udało :-p Dzięki, że pytacie.
Meble kuchenne dzisiaj nie dojechały. Podobno mają być rano ale jakoś się nie wczuwam :confused2:

Co do nastroju nie jesteście same.

Natis jeśli chodzi o ból to często mam identycznie. Zwłaszcza jak przegnę (za dużo chodzę, robię itp.)
kari przykre BARDZO (*)
Dzika miałaś uważać na siebie Kobieto. Zwolnij troszkę. Niestety nie wiem co to za wysypka.
Palindromea jeśli chodzi o służby to wiem dokładnie o czym mówisz :confused2: Gdybym nie zrobiła awantury nie wiem kiedy by się te remonty skończyły a tak to jutro ma wolne :cool2:
fioletowa Du..a rozbawiła mnie do łez :-D

Spokojnej i przespanej nocki życzę
 
I ja się dołączam z humorem do bani. Nie wiem, może to jakaś epidemia ale już mam wszystkie totalnie dosyć :/ Nawet brak mi sił by się porządnie wyryczeć. Czuję się taka bezsilna :( Ani się napić drinka, ani zapalić fajki, żadnego odstresowywacza :/
Nawet nie mam siły żeby wasze humorki poprawić i cokolwiek optymistycznego napisać. Nawet nie chce mi się świąt robić :( I nic dziś nie zrobiłam, nawet obiadu...

Może jutro będzie lepszy dzień :(
 
Ja też mam dziś dzień do dupy... Przeżywam wynik badania glukozy. Jak czytam o tej diecie, to czuję się jak w czarnej dupie. Skoro tyle o dupach w moim poście, dodam jeszcze, że post fioletowej na temat dupy w kalendarzu mnie tak rozbawił, że aż mały w brzuchu zaczął kopać.:-D:-D:-D Nie mogę przestać się śmiać!!! :-D Dzięki fioletowa: poprawiłaś mi humor. heh... :-)
 
Robaczku oj tak zaliczam to do epidemii. A co do obiadku to ja dzisiaj miałam wczorajszą pomidorówkę, mąż zażyczył sobie szzpagettii na drugie a dostał pizze guseppe haha ale miał minę :D

Anilek widziałam na majówkach że mają założony wątek odnośnie ''słodkich'' mam może tam coś ci wpadnie ciekawego?

Spokojnej nocy miłych snów i do poklikania pewnie rano :)
PS: Jutro rano muszę siuśki i krew oddać
 
Fioletowa - prezent dla męża pierwszorzędny :-) a tekst o dupie jeszcze lepszy :-D:-D:-D
No i dziś już przesyłam życzenia - wszystkiego najlepszego !!! Co by jutro nie zapomnieć ;-)
Właśnie z mężem policzyliśmy , że w sumie jestem będę w ciąży 36 miesięcy mojego życia :szok:. 3 lata w ciąży !!!! prawdziwa poczciwa słonica :eek:. Dobranoc kobietki .
 
I ja się dołączam z humorem do bani. Nie wiem, może to jakaś epidemia ale już mam wszystkie totalnie dosyć :/ Nawet brak mi sił by się porządnie wyryczeć. Czuję się taka bezsilna :( Ani się napić drinka, ani zapalić fajki, żadnego odstresowywacza :/
Nawet nie mam siły żeby wasze humorki poprawić i cokolwiek optymistycznego napisać. Nawet nie chce mi się świąt robić :( I nic dziś nie zrobiłam, nawet obiadu...

Może jutro będzie lepszy dzień :(

Robaczek, solidaryzuje sie z Toba.. Tez mam jakieś depresyjne nastroje.. I z tego co piszecie dużo z nas ma.. I nawet wiem chyba dlaczego, przez brak wiosny.. Męczy nas i doluje ta przeciagaca sie zima, wszystkich męczy a nas ciężarówki pewno szczególnie..

Palin, burdel maja w urzędach to co. My staramy sie o kredyt na dom, przy okazji wyszło, ze urząd skarbowy zgubił rozliczenie mojego męża za 2010 :szok:.. On kurde bela.. Jakbym nie miała pobitej deklaracji i dowodów wpłaty zaliczek to byśmy sie z tego nie wybronili. A teraz jeszcze próbują tuszowac sprawę, wymuszać na nas składanie bzdurnych wymyslonych przez nich korekt. A to nie nasza wina tylko ich, tyle ze maja nas w szachu bo my szybko zaświadczenia potrzebujemy do banku. Niedobrze mi sie robi jak o tym myśle. Oni to człowiekowi konta ze środkami do życia zablokują za spóźnienia z płatnościami, a jak oni zawala, to wszystko pod dywan. Hipokryzja do granic !! :crazy:


Kari.. Tak mi przykro z powodu tragedii Twojej koleżanki.. Światełko dla aniolka...
 
Ostatnia edycja:
Chyba pierwsza jestem:-)
Witam się teraz bo później jak wpadnę w wir pieczenia itd. to same wiecie jak to jest.
Nie mogę spać, M śpi z Bartusiem, a ja od 6 oczy jak 5 zł.
Natis, Sara -więc mamy ten sam problem z łożyskami, blizną itd, ja też mam na przedniej ścianie, nisko schodzące łożysko, na bliźnie pocc umiejscowione w dodatku.
W boku to taka kolka mnie często łapie, nawet nie muszę szybko iść, czasem po kilku krokach.
Kari- światełko dla Aniołka, straszne donosić dziecko 9 m-cy i je stracić.
Fioletowa- wszystkiego naj,naj,naj z okazji urodzin, a przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania.
Gdybym już nie zajrzała do Was przed Świętami to życzę Wam
Zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajeczka i oczywiście mokrego dyngusa!
 
reklama
Dzień dobry kochane :-)
W pierwszej kolejności - fioletowa najlepsze życzenia urodzinowe !! ;-)
Ja w sumie na chwilę, bo dziś Tosia zostaje w domu, a i mężuś odbiera nadgodziny i wcześnie w domu będzie. Muszę upiec tylko jakiś placuszek. A po południu jeszcze przychodzi serwisant z upc :/ ehhh
A tak w ogóle to humor ponury - po tym co zobaczyłam rano za oknem : DSC00116.jpg To ma być to ciepło na święta ?? Wolałabym się spodziewać wiosennej mżawki a nie śnieżycy :crazy:

Nie wiem czy będę jeszcze miała okazję do Was zajrzeć, więc od razu

ZDROWYCH, POGODNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. W MIŁEJ ATMOSFERZE, BEZ NIEPOTRZEBNYCH NERWÓW. A I NAJEDZCIE SIĘ DO SYTA :) NALEŻY NAM SIĘ !! DUŻO SŁOŃCA KOCHANE :-)
DSC00113.jpg
 

Załączniki

  • DSC00116.jpg
    DSC00116.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC00113.jpg
    DSC00113.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 68
Do góry