reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kingusia, nie bądź taka skromna. Te magnolie są śliczne, wyglądają jak żywe:tak:

Anula,Minnie gratuluję III trymestru:-)

Minnie, ale niespodziankę szykujesz. Ja bym chyba tak długo nie potrafiła milczeć. Chciałabym zobaczyć reakcję wszystkich, bo miny pewnie będą... bezcenne:szok:

Dmuchawiec, współczuję nie przespanej nocki, mam nadzieję, że Marysi szybko przejdą te dolegliwości. Dużo zdrówka dla niej

Palin jak tam było w szkole rodzenia, bo już pewnie jesteście po? Fajnie, że do nas w końcu wróciłaś i cieszę się, że udało się Wam tak szybko uporać z tym remontem i przeprowadzką.
 
reklama
Dziewczynki dostałam dziś przesyłkę z ZUS-u. Ależ jestem szczęśliwa. Chyba jedyny pozytywny akcent ostatnich dni.
Mogę uzupełniać w końcu wyprawkę!!! Może wózek już zakupimy???

SUPER!! Ja miałam prezent na dzień kobiet i już pozostały po pieniążkach wspomnienia no i zakupione rzeczy :-p

ps - dziś idziemy an 1 spotkanie w szkole rodzenia... :-)

Jak tam po spotkaniu???

Kingusia- wysyłamy ok 60-70. Ok 20 sztuk zwykle sprzedaję. Resztę wręczamy znajomym na miejscu.

60-70 :szok: Ja sprzedajesz to koniecznie poproszę o namiary:tak:

Kingusia - piękne!!!
Palin- super, że tak szybko się uwinęliście. Zazdroszczę :cool2:

Gratuluję III tyrmestrów Kobietki!! Ja jeszcze 4 dni ;-)

Po wizycie. Po drobnych zakupach - jako, że lekarz zabronił się forsować kupiliśmy farbę, Olivierkowi buty i kurtkę a fajnie trafiliśmy bo całe CH miało dzień promocji i w obu sklepach po 20% rabatu było co przy tych kwotach dało nam dla naszej 3 - obiad w IKEA i deser w Grycanie :sorry2: za free i do domku. Lecę się położyć.

Spokojnej nocki Kobietki
 
Witam sie wieczorno-nocnie.
Zdziwicie się może dlaczego nie śpię skoro noc była ciężka...otóż- nie moge zasnąć:confused2::crazy:

Z tymi kartkami to u nas taka tradycja. Sami robilismy sobie zaproszenia slubne i potem kartki świąteczne siedząc razem wieczorami przy herbatce i dyskutując w najlepsze. Teraz, gdy sa juz dzieci jest to trudniejsze, ale tez fajne bo Zosia juz troszkę pomaga. A że znajomych przybywa, a nie ubywa (na szczęście) to zrobiło się aż tyle do wysyłania.

Sa-ra- namiary są następujące:prv:-D A tak serio to kiedyś robiłam naprawdę wymyslne wzory, teraz nie mam na to czasu, więc kartki, choc nadal się staram, zeby były ładne, są bardziej symboliczne. W dodatku Zosia dokłada swoje trzy grosze- np cos krzywo przyklei:-DWięc nie wiem na ile się to teraz nadaje na sprzedaż. Zwykle sprzedaje teraz kilkanascie męża koleżankom z pracy- im się wszystko podoba:-D

Marysia do południa była strasznie marudna. Ale potem się wyspała, zjadła i jakby wróciła do siebie:tak: Mam nadzieję, że juz teraz będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Witam późno- nocną porą. Korzystam, że lepiej się poczułam więc od 2 godzina nadrabiam forum.
Korba jeszcze raz zaciskam kciuki, żeby wszystko było OK i wracaj szybko do domu !
Wisienko a tobie wysyłam pozytywne fluidy, niech już też ta karuzela dolegliwości zwolni i da ci się pocieszyć urokami ciąży !
Dmuchawcu mam nadzieję, że rano pochwalisz się już przespaną nocką i poskarżysz , że Marysia szaleje za dwoje i tryska energią
Palin gratuluję tempa remontu, tylko pamiętaj, żeby uważać na siebie.

Minnie1 podziwiam umiejętność zachowania tajemnicy tyle czasu, bedzie miałą rodzinka super miłą niespodziankę :happy2: i gratuluję zakupów
mikoto zapisuję się do fanclubu twoich postów, są takie fajne komiksowe :-)
natis dobrze, ze masz sąd już za sobą, mam nadzieję, że więcej w ciąży nie będą już cię tak męczyć
mamawikusi - przykra sprawa z rodzicami, z jednej strony jak to się mówi "matka jest tylko jedna" i człowiek chciałby pomóc, z drugiej przykro jak się widzi, że ktoś nie umie tego uszanować i chce brzydko mówiąc pasożytować na własnych dzieciach i wnukach,
Kari gratulacje dla Adasia i jego dzielnej mamy !!! i medal za wytrwałośc i cierpliwość bo to twoja zasługa i ciężka praca !
Kingusia ale wiosną pachnie od twojej magnoli, Super :cool2:,
Robaczku jak tam twój nastrój, już lepszy ?
Betty a jak ciocia ?


Jak pisałam na wizytowym wczoraj jeszcze padaczka z żoładkiem, więc do swojej ginekolog nie dotarłam, dziś jakoś mimo słabości udało się do diabetolog i dostałam insulinę :baffled:

zmykam spać, bo mąż się zbudził i mnie opiórkał, że najpierw zdycham a potem nie śpię po nocach,
dobranoc :shocked2:
 
Chyba dzisiaj pierwsza się witam ;-)
Trochę lepiej spałam, tzn budziłam się ale zasypiałam z powrotem więc nie jest tak źle.

Dziewczyny fajnie że podoba Wam się moja gałązka :-) musze ją dzisiaj siostrze zawieź.

Moja córcia od wczoraj tak kopie że mam wrażenie że zaraz wyskoczy mi z brzucha :-D a wieczorem to mieliśmy z mężem niezły ubaw z niej bo raz na lewo, raz na prawo się przekręcała jakby chciała mi mój mały brzuch rozciągnąć :-D

Sa_raa ty miałaś nogi zaciskać a nie na zakupy chodzić :-p
Dmuchawiec mam nadzieję że Marysia rano wstanie zdrowa i w dobrym humorze ;-)
Keks współczuje tej insuliny no ale jak mus to mus :sorry:

A ja dzisiaj mam studniówkę :-)
 
Dzień dobry:)

Franuś obudził dzisiaj Pięknego kopniakami... mnie to nie rusza, ale ten biedny się strasznie przeraził:) Swoją drogą fajnie, że nowy Papież zgapił imię od mojego synka:p teraz wszyscy powiedzą, że było odwrotnie:p A może to jakiś znak? :))

Coś ostatnio nie mam weny i nic mi się nie chce:/ ciągle bym spała! ale czytam na bieżąco:)

NIssanka to witam w gronie L4-rowiczek:D
Kingusia gratuluję 100 dniówki! śliczne te kwiatki które zrobiłaś...
Minnie podziwiam, że tak długo udało Wam się utrzymać tą tajemnicę:))) ciekawe jakie zrobią miny jak Cię zobaczą:)
MatkaEwa i co fajne te CH? bo słyszałam różne opinie... wszystkie sklepy są już otwarte?
Fioletowa no to Ty baaaardzo zorganizowana jesteś:) też mam plan żeby tak zrobić, ale ciężko mi się za to zabrać:)
Mikoto Twoich wypowiedzi to nawet czytać nie trzeba, wszystkiego można się domyśleć z obrazków;)
Natis dobra jesteś z tym malowaniem:) ale przyznam szczerze, że jak siedzę w domu to też straszę... dlatego staram się codziennie GDZIEŚ wychodzić, chociażby do sklepu żeby się zupełnie nie zapuścić:)
Madzia opowiadałam Pięknemu o naszej wyprawie na IKEA i o tekście Pani o moim brzuchu:) dziwił się, że jej nic nie nagadałam:p:p:p to właśnie dowód, że ciąża działa na mnie baaardzo uspokajająco:p
 
trochę poczytałam, jeśli chodzi o zakupy to m kupił białe spodenka ja białe skarpetki, 4 body takie małe, muszę iśc do piwnicy i zobaczyć co mam z syna i wtedy będę planować kolejne zakupy ubraniowe. Wózek w trakcie tzn mamy modele 2 do wyboru jeśli nie uda się kupić na allegro to kupimy w sklepie i trudno, foteliki tylko 2 do wyboru zależy za ile kupimy wózek. Kołderkę i ochraniacz mam z jednej strony kratka a z drugiej autko samolot więc średnio.... chyba będę misiała się rozglądnąć za dziewczęcą.
Musimy przemeblować sypialnię by wsadzić łóżeczko nie wiem jak to będzie z małym i światłem przymrużonym w pokoju.

Ostatnio strasznie źle śpię leżenie na lewym boku skutkuje bólem w panewce, na wznak nie dam rady bo mała kopie aż mnie wszystko boli.
 
reklama
Witajcie Kobietki
divers2345.gif


Ależ miałam noc - oczywiście późno zasnęłam. Czytałam książkę
2936.gif
, a potem obudziałam się o 1, bo tak mi burczało w brzuchu
Invision-Board-France-14.gif
pierwszy raz co takiego mi się zdarzyło, z mojej winy co prawda, bo nie zjadłam kolacji http://***************/senatn/images/Zeta%201/m27.gif Musiałam wstać i pierwszy raz w życiu udało mi się zrobić kanapkę z zamkniętymi oczami, bo taka zaspana byłam
czekam.gif
, ale za to pospałam do 7.20

Dmuchawcu mam nadzieję, że się wyspałaś. Robienie kartek to super tradycja, zwłaszcza jak jeszcze cała rodzinka się angażuje http://***************/liviatn/images/Minka%20misc/gathering.gif

Sara ależ miałaś maraton! Oszczędzaj się Kochana!

Keks czyli jednak insulina - musisz na siebie uważać
NonNon03.gif
Dbaj o siebie i maleństwo !

Kingusia gratuluję studniówki
uscisk1.gif
Alcooliques11.gif
- nie gorszyć się Kobietki- w tych kielichach jest koktajl truskawkowy
divers2346.gif


nissanka odpoczywaj w takim razie i pisz do nas
divers2312.gif


Smile wczoraj jak oglądałam relację z ogłoszenia nowego papieża i usłyszałam imię, to odrazu pomyślałam, że w tym roku będzie wysyp Franków
brawo2.gif


Korba mocno trzymamy kciuki za Ciebie i za Zosię!!!
divers2241.gif
Będzie dobrze!!!
 
Do góry