reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

wracając do babć :) anegdotkę wam opowiem :) prawdziwa historia, której świadkiem był mój dobry znajomy :) W tramwaju siedzi rozwalony młody chłopaczek, weszła babcia i zaczęła nad nim gledziec i pyta czy może mu ustąpić,na co młodzieniec : nie ! babcia oniemiała i pyta ale czemu ? Odpowiedź : bo nie mam jednej nogi. Babcia jeszcze bardziej zmieszana, ustąpiła, przygląda mu się przygląda, po czym mówi : ale chłopcze przecież masz dwie nogi. Na to chłopak z pełną satysfakcją : ale miałem trzy !!
Heh albo jak byłam z Tosią w ciąży (dość zaawansowanej) jechałam tramwajem na uczelnię coś załatwić, no i stanęła nade mną taka pani wypindrzona i mi sapie nad głową. Nie chciało mi się dyskutować więc ustąpiłam miejsca. Heh inna pani ustąpiła miejsca mi a tamtą zbeształa, że ma tupet, i że nie chce jej się przejść dwa kroki dalej :p
Natomiast koleżanka,która bardzo źle znosiła ciąże miejsca w autobusie nie ustąpiła, i na jej słowa " przepraszam ale źle się czuję bo jestem w ciąży " usłyszała krzyk na cały autobus : taaaaa chyba w snach ... trzeba było dupy nie dawać !
Kulturę niektórzy starsi mają, nie ma co ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam, ale codziennie zaglądam.
Ostatnio miałam napisać o swojej wizycie, ale zeszło mi na czym innym. Miałam to nadrobić wczoraj ale doszła do mnie wiadomość od Xez i tkwi ona do teraz.

Xez, Kochana, nie napiszę, że wiem co czujesz, bo nie wiem. Boję się nawet to wyobrażać...
Wszystkie tutaj wierzyłyśmy, że będzie dobrze i szczerze, z całego serca trzymałyśmy kciuki. I nie mogę przeboleć, że mimo iż "los tak chciał", uczynił to znów,po swojemu, i tak boleśnie. Xez trzymaj się, masz cudownego Krzysia, wspaniałego męża. Masz rodzinę. Niech Wasze Aniołki nad nią czuwają. Tulę mocno!

Dziewczyny - obiecujmy sobie, że już nie będzie na naszym forum złych wiadomości. Obiecujecie?!
 
Dziewczyny mam do Was pytanie. W sobote bylam u gin, szyjka 5,5 cm, twarda, zamknieta. mowilam gin,ze wieczorami twardnieje mi brzuch, bez bolu, kazal brac nospe i cd luteiny, duzo lezec. No i ten brzuch tak co wieczor twardy jak skala, nie chwilowo, ake caly czas. Myslalam, ze to cos z jelitami, ale sama nie wiem co myslec. Brzuch juz twardy, nawet wysoko pod zebrami. Wizyte mam 2 lutego. Nie wiem czy sie martwic, cos robic, czy skoro szyjka byla dluga cierpliwie czekac na wizyte? Prosze doradzcie, moze tak moze byc, a ja z niewiedzy panikuje.
 
Brzuch cały czas mi się spina ale to chyba od chodzenia w dzień. Musiałam wyjść i do sklepu i po małą i chyba trochę za dużo. Dobrze, że chociaż nie boli. Teraz leże i jest dobrze i oby tak już zostało :)

Co do sąsiadów to też mam taką jedną na górze, której wiecznie coś nie pasuje. Kiedyś przyszła do mnie, żebym swoje dziecko uciszyła (godz 13 a mała sobie śpiewała, krzyczała, biegała itp jak to dziecko choć w granicach mojego rozsądku), że jej dziecko spać nie moze itp. To wiecie co tak jej dałam popalić. Powiedziałam, że jak będzie mnie nachodzić to zadzwonie na policję i od tamtej pory cisza. Niech się przygotuje, że od czerwca jeszcze głośniej będzie:-)

Anisiaj ja przez właśnie taki twardniejący brzuch trafiłam do szpitala. Teraz mam brać nospę forte 3 razy dziennie, luteinę 2*2 i leżeć jak najwięcej. No nic więcej nam nie pomoże więc się nie martw i nie denerwuj bo od tego też się spina
 
Ostatnia edycja:
anisaj, ależ ja ci szyjki zazdroszczę ;-) tak pozytywnie
a na serio - bierz nospe, lez, a jak nie odpuszcza to zadzwon do gina i on ci powie czy masz wpasc, wiesz lepiej sie upewnic, a wrożyć się nie da, może to tylko rozciaganie, a moze i nie
 
Ostatnia edycja:
Saraa

Po szkole pojechałysmy z młodą do hurtowni dziecięcej (po drodze była) no i zakupiłyśmy jeszcze taki śliczny kocyk i smoczki Tommee Tippee o takie: Smoczki uspokajające Pure™ 0-3 miesiące | Tommee Tippee , słyszałam, ze ta firma jest bardzo fajna, mają też ponoć super butelki antykolkowe Butelka 150 ml x 2 | Tommee Tippee , Butelka antykolkowa 150 ml x 1 | Tommee Tippee

ja miałam z TT i potwierdzam że są dobre, przynajmniej nam odpowiadały i teraz też będziemy TT kupować
 
reklama
Paulunia, no to mam taki sam zestaw plus magne b6, 2x2.

Fioletowa, taki mam plan. Oby juz mi odpuscilo, bo mi w karcie ciazy miejsca zabraknie od tych dodatkowych wizyt.

Olunia, mi recznie i przez usg dopochwowe.
 
Do góry