reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Paulina, jeśli chcesz to osobiście się do Ciebie przespaceruję z tym kopniakiem. Tera jeszcze mogę, bo potem to brzuszki nam porosną i może być problem z zadarciem nogi ;-)Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. A ból brzucha - przejdzie. Za to na stare lata będziesz miała co wspominać :happy2: U mnie już Aro zapowiedział, że będzie Mikołajowi wypominał jak nam podokuczał, bo ja to za miękka będę i za szybko wybaczę i zapomnę.
 
reklama
hej dziewczyny a na rozluznienie polecam faja stronkę fajna zabawa

Kalkulator koloru oczu - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

mi wyszło 50% na 50% niebieskie lub zielone synek ma niebieskie więc może tym razem będą zielone :-)


a tu żebyśmy wiedziały ile możemy przytyć

http://www.**********/kalkulator,przyrost-wagi-calkowity.html
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, nie odzywałam się, bo nie czuje sie najlepiej, a od wczoraj to juz tragedia. Ciagle boli mnie glowa tak cisnie, jak wstaje kreci mi sie w glowie i ciagle mnie mdli... ;(((((
 
O kurcze,nie wiem jaki kolor oczu mają rodzice mojego Kacpra :szok:Ale oby moje dziecko miało ładne po mamusi :-D;-)
Dzień dobry :) Jestem w szoku,bo dzisiaj obudziłam się tylko 3 razy w nocy.hehe.postępy robię. Czy jest na to jakieś wytłumaczenie? Bo jeśli PO się nie wyśpię to wypadałoby teraz :D
Miłego dnia a wizytującym udanych wizyt !
 
hej laski. Widze znow duzo nowych mamuś :-D to super, witam :-D
U nas pogoda śliczna, słońce i kilka st na plusie, zaraz zabieram sie za porzadki przedswiateczne, musze stopniowo bo jakos sil mi brakuje a jak sie sporo narobie to brzuch twardnieje. Wtorek, sroda, czwartek, piątek znów mi przelecą przez zajecia z Adamem. Eh.. Nawet nie zauwaze kiedy Swieta przyjda. Strasznie tesknie za Polską :-( nie bylam już 8 miesiecy... jak ja tyle wytrzymalam? A tu prawdopodobnie kolejne 7 przede mna... W dodatku moja kumpela pojechała dziś do Polski na miesiac i zostalam sama.
 
Cześć Kochane,

Też nie cierię poniedziałków. Nie będę oryginalna gdy powiem, że dziś się kiepsko czuję. Mdłości mnie męczą od samego rana, jakaś słaba jestem, głowa boli... Przecież to już 16tydzień...

A wczoraj nawiedzili mnie teściowie. Nawet przeżyłam i nawet miło było :-)


PAULUNIA - nie martw się, jestem pewna, że z brzuszkiem i w brzuszku wszystko w porządku. Ja czuję kopniaczki a też się boję iść do lekarza i stres mnie powoli zżera, a wizyta dopiero w środę.

TERI - brzuch mnie boli cały czas, czasem bardzo mocno - łykam wtedy podwójną nospę. Krzyże bolą i bardzo, ale to bardzo boli mnie prawa pachwina. Lewa pobolewa od czasu do czasu. Myślę, że są to bóle spowodowane rośnięciem macicy, przemieszczaniem się narządów, rozciąganiem wiązadeł. Nie martwię się tym bólem, bo z córką w ciąży też tak miałam, a cała ciąża przebiegała prawidłowo.

XEZ - podpisuję się pod Twoim ostatnim postem. Dziewczyny nie pijcie i nie jedzcie żadnych produktów light. To są największe świństwa. Ja mam tak wrażliwy żołądek, że będąc zdrowa i nie będąc w ciąży po wypiciu kilku łyków coli light czy innego napoju light od razu mam mdłości. A teraz to wszystko wędruje też do dziecka. Jeżeli musicie już się napić coli to przynajmniej zwykłej, a nie light. Jak Wam za słodka to rozcieńczcie z wodą.

ROBACZKU - dziękuję za pamięć :). U mnie od soboty spokój, ale wiesz jak to jest. Zaraz pójdę siku i znów się zacznie stres... oby nie, ale ... Wierz mi, że się boję pisać, że krwawienie minęło, bo to jakieś fatum nade mną wisi. Co powiem, że jest ok to zaraz zaczyna się od początku. oby do środy, do wizyty. Już się nie mogę doczekać :-)



Dziewczyny dostałam ofertę z Banku Krwi Pępowinowej. Gdyby któraś była zainteresowana to dajcie znać.

Idę trochę popracować, na leżąco oczywiście ;-)
 
hej dziewczyny a na rozluznienie polecam faja stronkę fajna zabawa

Kalkulator koloru oczu - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

mi wyszło 50% na 50% niebieskie lub zielone synek ma niebieskie więc może tym razem będą zielone :-)

U mnie to nie zadziała; Moja mama ma piwne, tata, teście i Aro mają szare, a ja mam wielokolorowe nieokreślone. Tu są tylko trzy kolory do wyboru. Ale fajna zabawa :happy2:
 
Witajcie kobietki ;-)

Współczuję bólu głowy i brzuszków, łączę się w bólu z Wami. Ja durna od rana sprzątałam, odkurzałam i znowu boli mnie brzuszek:-( . Zaraz muszę się zebrać i do apteki pojechać, moja mała nie poszła dzisiaj do przedszkola bo jakaś niewyrazna jest , ma katar, muszę jakiś syropek jej kupić....

Obiecałam jeszcze córeczce , że dzisiaj zrobimy na szybach sztucznym śniegiem bałwanki, dzwoneczki itp..., ale żeby to uczynić muszę umyć okna chociaż od wewnątrz , ale jakoś nie mam siły jak na razie.

Robaczku, Tak czułam już wczoraj maleństw, kamień spadł mi z serca i teraz też fika więc jestem spokojniejsza :tak: Już nie mogę się doczekać czwartku i USG 4D , pierwszy raz wyrazniej zobaczymy nasze maleństwo:-)

Piszecie , że macie kłopoty ze snem, ja na razie nie mam takiego problemu, czasami nie mogę zasnąć, ale pamiętam z córeczką nie mogłam spać ale ok 6-7 miesiąca zaczął mi się problem ze snem.

Witam nową mamusię--:-) Nudnej ciąży życzę.

Ja też popijam gazowane na zmianę z soczkami, ale czasami na soki nie mogę patrzeć i jeśli nie napiję się coca-coli to nic innego mi nie wchodzi.

Ntis, Kurcze ciągle coś nas boli, jak takie stare baby:tak: Ja i tak bardzo po cichutku cieszę się ogromnie , że nie plamisz i mam wielką nadzieję ,iż tak zostanie:tak: Ty w środę a ja w czwartek wizyta :happy2::happy2: Trzymaj się kochana pracuj w łóżeczku i dawaj znać < buzaki>

Paulinko,Trzymam mocno kciuki, będzie wszystko dobrze, zobaczysz;-) Czekamy na dobre wieści

Miłego dna Wam życzę:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kari, masz jeszcze nas :) Ciesz się ładna pogodą bo u nas prawdziwie zimowo - a ja tak nie lubie zimy.
Ktoś prosił o kopniaka, Paulunia, to Ty ? Kopię delikatnie byś się nie stresowała, Musi być wszystko dobrze i tyle - kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i to mocne.

Zaszalałam prawdziwie. Zrobiłam sobie przerwę w prasowaniu i.....usiadałam z filażanką pysznego, kochanego espresso i kawałkiem ciasta :) Chyba wracam do normy bo kawa znów zaczyna mi pachnieć. Jak ja się cieszę bo smutno było mi bez mojej ulubionej kawy :) Oczywiście zrobiłam słabiutką i żeby jeszcze bardziej się nią cieszyć podałam sobie w najpiękniejszej filiżance :)
Jak mi dziś dobrze, że jestem w domku :)

Kolor oczu dzieciątka będzie : niebieski lub zielony lub piwny :D i chcą bym przytyła do 18 kg - szaleństwo !
Oczywiście to wg testu :-D
 
Do góry