reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Sara no to Ty będziesz miała jeszcze lepsze, fajniejsze i dokładniejsze USG , ja idę z tego względu , że mój lekarz niby jest bardzo dobry ale niezbyt rozmowny, a chcę Święta mieć spokojne i wiedzieć , że wszystko jest ok:tak:

Kamciak89 , nie denerwuj się :happy2: , jeśli chodzi o ból głowy to nie jedna z nas ma ten problem i codziennie trzaskają nas głowy, widocznie to tak musi być:baffled: Odpoczywaj jak możesz , albo łyknij apap , pozdrawiamy:tak:
 
reklama
Jesteście żałosne ! Niby takie dobre wsparcie, a co sie pytam to żadna nie odpisze tylko o dupie maryny!! Zegnam was , szkoda mojego cennego czasu na was.

Myślę, że Twoja złość to wynik hormonów. Fakt piszemy o wszystkim i o niczym. Po to jest forum. Tematy szybko się przewijają. Włącz się do dyskusji a łatwiej będzie i na Twoje pytania odpisać. Złość i obrażanie nas nie jest dobrą formą. Mimo wszystko, wszystkiego dobrego Ci życzę.

Korba, zrobiłaś jednak sałatkę :) Nam już mało co zostało :) Wczoraj nawet obiadku nie zrobiłam bo sałatkę wcinaliśmy.
Podrzucę Wam dziewczyny przepis w odp. wątku. Niestety zrobię to później bo zaraz bratowa mi swoją córcie podrzuca - przyzwyczajam się do maleństwa młoda 4 m-ce :)

Natis, ja to kocham espresso. Od samego początku ciaży na zapach kawy to mnie mdliło, nie wypiłam nawet łyka. A teraz tak się delektowałam. Nawet do mojego S zadzwoniłam tak się cieszyłam, że znów kawę piję :):):)
 
Ostatnia edycja:
KAMCIAK - czuję się tak jak Ty od kilku tygodniu ale nie obrażam Cię, że mi nie odpisujesz ;-).
Wyluzuj trochę, wiem, że hormony buzują, ale są jakieś granice...
 
Kamciak o tym co można na ból pisałyśmy już ze 100 razy i moze dziewczyną nie chce sie po raz kolejny odpisywac? Nie obrażaj się, ja jestem tutaj od samego początku a i tak czasami moje posty gdzieś giną w tle innych i sie nie obrazam bo to bez sensu :) AA i z tego co widze nie zadalas pytania co na ból głowy tylko napisałas ze cię boli :] AA i prosze o to abyś nas nie obrazała, mimo hormonów szacunek.

Natis wizytujemy w ten sam dzien :) Będziemy się razem stresowały :p Tyle że ja jeszcze maleństwa nie czuje. Pewnie za 2-3 tyg poczuje.
 
Dzień dobry Kochane!!!

Współczuje Wam dolegliwości... u mnie jedynym objawem jest... brak okresu i senność. Głowa czasem boli, ale nie tak jak Was! Biedne jesteście:(

Jak mnie jest zimno!!! wstaję rano a tu wszystkie kaloryfery zimne :wściekła/y: nudzę się, więc zadzwonię zaraz do spółdzielni i zrobię awanturę... przynajmniej się rozbudzę:D a parę uwag do nich mam :)))

Sa_raa mieszkaniem cieszę się razem z Tobą:)))

Marcysiowa dobrze, że się odezwałaś i wszystko jest ok:)

Natis, Teri też nie lubię poniedziałków, chociaż teraz na L4 właściwie nie odczuwam tego :p

Korba wyluzuj z tym sprzątaniem!!! ---> dzisiaj ja Ciebie zarażam leniem... jak masz chwile to poleż, albo zrób coś co Cię relaksuje!

Paulinka kopniak ode mnie też!

Robaczek Ty też widzę aktywna od rana... prasowania nie lubię:( a na kawę od dawna mam ochotę, ale jakoś boję się napić... nie piłam już chyba ze 2 miesiące, bo DR powiedziała, żebym w IT unikała...

Palindromea dobrze, że Aro tak o Ciebie dba:) Piękny tez mi dzisiaj przed pracą ciepłą herbatkę podał:) oby byli tacy zawsze!!!
 
A ja mam dzisiaj straszny dzień. Cały czas miałam problemy z toaleta i teraz wszystko ze mnie schodzi :zawstydzona/y: do tego boli mnie brzuch i nigdzie się nie ruszam, żeby mieć łazienkę w zasięgu :-( do tego mi zimno i mam dreszcze. Nic tylko się pod kocyk schować i nosa nie wystawiać :-(
 
Smile4u, Chętnie bym się położyła , ale córcia cały czas coś chce, już normalnie mnie ponosi ;-) Może zaraz ją wyciągnę do sklepu i apteki , ale na razie ogląda bajkę i nie raczy wstać :tak:

Robaczku, Gapa ze mnie , nie zauważyłam , że nas zaprosiłaś :-D Bardzo dziękujemy za zaproszenie, ale dzisiaj chcę jechać z nią tylko do apteki i spowrotem do domku, niech posiedzi , bo ten katarek mnie niepokoi, mam nadzieję , że się nic z tego nie rozwinie;-) Gdybym jej powiedziała , że jedziemy do kotków to przypuszczam żeby już stała ubrana przy drzwiach hahah:tak:
 
No widzisz Smile, a tak niedawno na niego narzekałam. Ech Ci faceci... :-) Tak sobie leżę i nagle mnie wzięło na myślenie. I wiecie co wymyśliłam? Że Dziecko nam się rodzi 5 czerwca! Ja urodzona 24, Aro 16, więc wszystkie daty od 10 wykluczyłam (bo 1 i 2 z przodu zaklepane przez nas, a 3 to już trochę za daleko). Na potwierdzenie, ze te 1 i 2 z przodu kodu zajęte to nasze śluby: cywilny 14, kościelny 26. Między 4 a 6 jest 5, więc pewnie Mikołaj tam się wceluje... :-D Wiem, głupie, ale z nudów mam już takie głupie pomysły. Nudzę się w tych 4 ścianach, dostaję chwilami kolby :baffled: Ale chyba lepiej, żeby takie myśli mi przychodziły,niż inne...
 
Jesteście żałosne ! Niby takie dobre wsparcie, a co sie pytam to żadna nie odpisze tylko o dupie maryny!! Zegnam was , szkoda mojego cennego czasu na was.

powiem ci tylko tyle że tym postem to właśnie ty pokazałaś jaka jesteś żałosna :baffled: jakbyś była choć troszkę w temacie na forum to byś wiedziała że na ból głowy cierpi tu każda z nas i co oczekiwałaś cudownej rady na ból głowy sorry nie jesteśmy cudotwórcami wez sobie apap i troszkę szacunki dla ludzi !!!!!!!!!!!
OMG zdenerwowalam się przyjdzie taka po jakiś tam czasie i jeszcze ma pretensje do ludzi bo ja głowa boli luuuuuudzie litości :angry:

a mam dzisiaj zły dzień od rana więc po prostu dolała tym postem oliwy do ognia wybaczcie dziewczyny ale musiałam bo ja jestem taki nerwusek i zawsze mówię to co myślę i już :zawstydzona/y:
 
reklama
TERI - Kochana nie denerwuj się, złość piękności szkodzi, nie mówiąc o dzieciątku :-). Mnie też wkużyło, ale zaraz policzyłam do dziesięciu i spłynęło. Nie warto energii...


SMILE - nie wiem czy w końcu Ci napisałam, że my to bliziutko do siebie mamy :-). Może jak będę już w pionie to na jakąś kawkę i ciasteczko do Silesii się umówimy??? :)

MAMA_WIKI - też właśnie ciągle o Tobie myślę, że razem wizytujemy. Musimy się wspierać :). Do wczoraj byłam spokojna, a dzisiaj mnie jakiś nieokreślony niepokój dopadł.

KORBA - zdrówka dla córeczki :) Całusy od wirtualnej ciotki :-). Nie zapomnij Kochana jak będziesz w aptece o Nospie, dobrze ją mieć na wszelki wypadek :)

NIKA - to my dwie takie urodziwe i tyłozgięte :-D;-)

MAMALUSIA - ugotuj sobie ryż z marchewką - tak rzogotuj jak na kleik. Napewno pomoże na rewolucje żołądkowo - jelitowe. Z leków niestety nie pamiętam co można brać, był już ten temat, ale... zapomniałam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry