reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
dzisiaj sie ciesze ,ze to pierwszy dzien bez mdlosci :) mysle ,ze to juz czas aby odeszly :) Tylko znowu jakies chorobsko sie przywleklo do mnie :(((( Gotuje kapusniak i mam nadzieje , ze mnie troszke rozgrzeje:)
 
Ok kobietki.
Ja sie w koncu doczekalam konca pracy!!! Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i pewnie reszte doczytam jutro :-)
Zycze Wam wszystkim milego wieczorku. I do jutra :-)
 
czapelka- ja też zamiast kogoś zapytać to kombinowałam z tym suwaczkiem godzinę, robisz tak klikasz np. na mój suwaczek, otwierasz stronkę, tworzysz swój i wklejasz go do sygnatury, cała robota 2min.
Kurcze czekam na te wieści z wizyt, mam nadzieje że zaraz się coś pojawi. Ja dziś tez miałam wyjątkowego lenia, ale zrobiłam krem z pieczarae, i sałatke z tuńczyka ale mój mężuś też do mięsożerców się zalicza, zawsze pyta "a jakie mięso do tego" i na kolacje będą jeszcze steki z polędwicy wołowej mniam mniam
dziękuję za pomoc!
 
zamkniętych podforów już nie robią, teraz te funkcje przyjęły grupy
gdyby nam zamknęli to forum, to byłby ewenement, bo zasady są raczej takie, że forów się nie zamyka - do nas na lipcowo to jakaś dziewczyna dołączyła nawet po urodzeniu dziecka

ja myślę, że rozsądnie jest "dawkować" wiadomości - tj. nie wiem, o kłótniach z mężem pisać w zamkniętej grupie, a o takich zwykłych rzeczach tu
myślę, że na tym etapie to do zamkniętej grupy powinny dołączać te dziewczyny, które chcą - jak się okaże że za miesiąc czy dwa ktoś dojdzie, to możemy wtedy zastanowić się na zamkniętej grupie czy ten ktoś może wejść
 
zamkniętych podforów już nie robią, teraz te funkcje przyjęły grupy
gdyby nam zamknęli to forum, to byłby ewenement, bo zasady są raczej takie, że forów się nie zamyka - do nas na lipcowo to jakaś dziewczyna dołączyła nawet po urodzeniu dziecka

ja myślę, że rozsądnie jest "dawkować" wiadomości - tj. nie wiem, o kłótniach z mężem pisać w zamkniętej grupie, a o takich zwykłych rzeczach tu
myślę, że na tym etapie to do zamkniętej grupy powinny dołączać te dziewczyny, które chcą - jak się okaże że za miesiąc czy dwa ktoś dojdzie, to możemy wtedy zastanowić się na zamkniętej grupie czy ten ktoś może wejść

Popieram :)
 
Dziewczyny a ja za bardzo nie rozumiem jaki sens miało by zamykanie forum, bo tak jeśli ktoś czegoś pisać tu nie chce to nie pisze a przecież nawet niektóre z nas nie maja czasu śledzić forum na bieżąco wiec niesądne zeby ktoś z zewnątrz to robił cały czas, bo by się zanudził czytając co robimy na obiad czy którą aktualnie głowa boli. A ten pomysł z 50 postami, no jesli ktoś będzie chciał dołączyć za miesiąc to co będzie musiał najpierw gdzieś 50 postów zrobić, no i są też osoby które nie są bardzo aktywne. Przecież są grupy jeśli tu nie chcemy o czymś pisać. Sama mam do czynienia z bb od niedawna, może bardziej doświadczone dziewczyny miały jakieś niemiłe doświadczenia to one lepiej wiedzą.
 
reklama
Zamkniete forum (grupa) jest fajna pod tym względem że tam możemy lepiej się poznać. Tutaj raczej większość z nas nie poda takich szczegółów np gdzie dokladnie mieszka a dzięki takiej grupie wiem np że jest dziewczyna która mieszka blisko mnie co mnie cieszy :) Też głupio by było żeby np ktoś kto napisał dwa czy trzy posty do takiej grupy dołączyl bo wychodzi na to że każdy może do niej dołączyć a to nie o to chodzi :) (mam nadzieje że zrozumiale się wypowiedziałam hehe)
Odwiedziła mnie teściowa, poplotkowałysmy, zajeła się małą a ja na spokojnie rybkę mogłam zrobić :)
 
Do góry