reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Tez trzymam kciuki za wszystkie wizytujace &&&&&&
Ja mam dopiero za miesiac:( tez Wam tak rzadko kaza przychodzic??

a czy masz jakieś problemy z ciążą że chciałabyś częściej? raz na mc to nie rzadko tylko dość często :tak:
Prawidłowa ciąża to nie choroba wymagająca cotygodniowych konsultacji lekarskich.
Podczas poprzedniej ciąży chodziłam co 5 tygodni, w 9 miesiącu raz po 2 a raz po tygodniu, potem już porodówka :)
Chyba natis chodzi raz na tydzień ze względu na krwiaki i krwawienia, ja też z krwiakiem ale na szczęście bez plamień więc co 3 tygodnie na razie.


natis z tym zapachem i moczu i potu nic dziwnego, skoro węch się wyczulił to siebie też łatwiej wywąchać ;-) dziewczyny dobrze radzą żeby więcej pić, tyle że ty leżąc będziesz musiała częściej do kibelka biegać i wstawać... i tak źle i tak niedobrze... :tak:

RobaczekII współczuję rota... nie umiem pomóc, tylko będę trzymać kciuki zeby szybko wam przeszło :happy2:
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

Ja wreszcie zaczęłam trochę lepiej spać. Chyba to po tych lekach nie wstaje juz w nocy na siusiu ;-)

Zazdroszcze Wam apetytu. Ja na nic nie mam ochoty. Znowu schudłam 2kg.

Miłego dnia kobietki :-)
 
Witam sobotnio :-)

Dziewczyny ratujcie, przez 3 dni leczyłam się globulkami Pimafucun i do tego tym samym kremem. W środku wszystko ok ale na zewnątrz piecze, szczypie i normalnie jakby mi popękało - chyba mnie ten krem Pimafucin mega podrażnił :szok: Powiedzcie z czego najlepiej zrobić jakieś nasiadówki (tantum rosa?) czy coś innego? Czy może jakimś jogurtem czy kefirem smarować? Zwariuje normalnie od tego pieczenia :-(
 
Isies - niestety nie mam pojęcia, idź może lepiej do lekarza, napewno coś poradzi.

Robaczek - przykro mi, że Ciebie też dopadło. Trzymam kciuki za łagodny i szybki przebieg.

anula - przykro mi, że miałaś tak kiepski dzień, dziś będzie lepiej :). Przypomniałaś mi, że też muszę oddać w końcu książki do biblioteki - przysłali mi już wezwanie i karę. Muszę jechać do innego miasta, a nie mam jak się ruszyć :(. Mój M. nigdy nie zdąży.
 
Witam sobotnio :-)

Dziewczyny ratujcie, przez 3 dni leczyłam się globulkami Pimafucun i do tego tym samym kremem. W środku wszystko ok ale na zewnątrz piecze, szczypie i normalnie jakby mi popękało - chyba mnie ten krem Pimafucin mega podrażnił :szok: Powiedzcie z czego najlepiej zrobić jakieś nasiadówki (tantum rosa?) czy coś innego? Czy może jakimś jogurtem czy kefirem smarować? Zwariuje normalnie od tego pieczenia :-(

Mysle ze mozesz sprobowac smarowac mascia cotrimazolum ( nie wiem czy dobrze napisalam). Mozna uzywac w ciazy i dostepna jest bez recepty. Ja nia smaruje bo mam tez podraznienia-odparzenia od wyciekajacej luteiny. Mi pomaga. Polecila mi to moja gin.
Ja dalej leze plackiem i biegam co chwile do lazienki :-( dzieki za wsparcie i mile slowak
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry