reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Madziu - Nelka sie przebudzi to fotke pstrykne ;-)

ZAMORDUJE !!!! :wściekła/y::wściekła/y:

Emil wzil moje klucze i swoje, a w pracy ma jeszcze zapasowe....aaaaa jedyny dzien od chyba 4 kiedy nie wieje , slonko siweci, wiec na spacer chcialam isc z dziecmi a jestesmu uwiezeni !!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No i nic z tego :-:)sorry: budka okazałam się za mała :wściekła/y: i co ten biedy 10 letni piesek zrobi , cholerka gdybym miała teraz kasę , już budkę by miał kupioną :zawstydzona/y: Ale nie poddam się szukam dalej

Mikotku U nas też Zosia potrzebuje drzemki , realizuj swój plan , babcia musi zrozumieć , że Zosieńka musi się przespać !!!

Madziu Nie wiem kiedy wybierzemy się w Wasze strony , wszystko rozbija się o kasę . Teraz czekam na Natis i Ciebie w Trójmieście :tak:

U nas ciemno na dworze okropnie a miało zaświecić słonko , Zosia śpi jak wstanie musimy biec po Julcie
 
U nas znowu poranek bez prądu :wściekła/y: nie wiem czemu ciągle tylko z nasza linia jest coś nie tak :/
Wojtek ma drzemke więc zaraz zabieram się za obiadek... mam rosołek jeszcze i dziś beda naleśniki z serem bo wczoraj wkoncu nie zrobilam :) Dzis wkoncu słonecznie i 10 st ale przy tym wietrze wogole nie czuc :( krokusy i tulipany juz się przebijają :-)

Korba nie obiecuje, że coś zdzialam ale sprobuje poszukać może uda się coś z budą...

Paulunia super ze nocka dobra :)

Madzia mam nadzieję, że Tymek dobrze w żłobku.

Marys powodzenia na jazdach :) ja jak wrocilam z pierwszej to mialam zakwasy hahah tak sie stresowalam, że jezdziłam ciągle z zacisnietymi miesniami ;) zdałam za 7 razem:no: ale jeżdze już 8 lat i chyba idzie mi calkiem niezle ;)

Gosiak oj też bym się wściekła... tule mocno... Jak piesek? ja postanowiłam, że już nigdy nie bede miala zwierzaka... zawsze tak boli jak coś się dzieje :(

Mikoto moim teściom zajeło duuuzo czasu za nim zaakceptowali ze jak Wojtek ma drzemke to ma drzemke.. do dziś mnie trzesie jak sobie przypomne jak tesc chciał budzić miesieczne dziecko "bo chce zobaczyć jego oczy" :angry:

Mielismy kupić drugie łóżeczko ale chyba kupimy Wojtkowi już łóżko.. i tak wyskakuje górą więc chyba mu się spodoba.. chcemy wybrać coś z tego Łóżko dzieciece z szufladą materac 180/80 orzech (4945600020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co myslicie?
 
Hej, dziewczynki, można do Was po poradę?

Na wstępie, widzę, że tworzycie tu bardzo zgraną ekipę, bo wątek nieźle hula :)
Nie mam pojęcia, czy interesujące mnie tematy były tu już poruszane .... i nawet nie będę ściemniać, że poczytam poprzednie 3,5 tys stron :D

Gdyby któraś mogła mi odpisać, byłabym wdzięczna.

Temat: odsmoczykowywanie :/

Królewicz smoka używał tylko do spania. W ciągu dnia próbował głównie od tatusia wymusić, gdy nie miał humoru (cwaniaczek jeden :) ).
Wczoraj postanowiłam zakończyć tę nocną przyjaźń i ciach ciach, dziurka w smoku powstała. Królewicz nie zauważył i dalej chciał ciumkać jak za starych dobrych czasów. Pomogła mu więc mamusia i konkretniejszą dziurę zrobiła. Młody zauważył. Najpierw się dziwił, potem się jeszcze bardziej dziwił, a finalnie walił z całej siły smokiem o podłogę krzycząc ze złoscią: baaaach! Nie, nie, nie, nie mylcie z Janem Sebastianem Bachem, aż tak muzykalni nie jesteśmy... :)

W nocy spał bez smoka elegancko do ok. godz. 4. Jak się obudził, to zaczęła się masakra, za chiny nie dał się już ululać. Układaliśmy więc lego, czytalismy książeczki, ogólnie zabawa na całego. Dopiero w południe lekko zaczął ziewać :/

Czy Wasze dzieci też tak przeżywały odsmoczkowanie, że w nocy się budziły i zasnąć już nie mogły?
Bo ja jestem załamana po dzisiejszej nocce.
A może jakoś inaczej żegnaliście smoka?

Mielismy kupić drugie łóżeczko ale chyba kupimy Wojtkowi już łóżko.. i tak wyskakuje górą więc chyba mu się spodoba.. chcemy wybrać coś z tego Łóżko dzieciece z szufladą materac 180/80 orzech (4945600020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co myslicie?

O maj gat.... Podziwiam, że u Was już można myśleć o "dorosłym łóżeczku". Mój gagatek, wyskoczyłby z takiego łóżka już w pierwszej sekundzie usypiania. I tyle byłoby ze spania. Twój maluch nie wierci się w nocy, nie boisz się, że fiknie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Korba a orientowalas sie ile kosztuja takie budy? Cholera to gdzie on do tej pory sie chronil przed deszczem?W tym budynku go trzymali? Mam nadzieje,ze znajdzie sie rozwiazanie i trafi w dobre rece.

Jak sprawdzic czy ma sie juz dostep do zamknietego? Znalazlam taki watek w czerwcowkach,ale jest tam tylko regulamin i link,ktory mi sie nie otwiera...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Korbus - jakas fundacja organizowala akcje bud dla psow, ale kurcze nie pamietam ktora to .(Viva ?? )A jak zadzwoniie do oddzialu TOZ nie pomoga ??

marta - ja pewnie teraz tez przez dlugi czas sie nie zdecyduje na psiaka choc psiara ze mna ogromna :zawstydzona/y: poki co konsultuje przypadek w Polsce , czekam na drugie zdjecie od weta stad (bo przeslalam nam wczora dwa takie same ). Choc na odleglosc bez wizyty pewnie ciezko bedzie cos zdzialac. Alez mam ochote na nalesniki z serem... do nelesnikow wszystko mam tylko sera brak. Jesli wojtus stara sie wyjsc gora to nie ma sensu inwestowac w drugie, ja bym kupila juz dze, a to bardzo fajne - zabezpieczenia ma a lozeczko akurat CI sie zwolni ;-)

Amiro
- sposob dobry wybralas (dziurka - ja tak zrobilam). Nocnych zabaw nie mielismy, u nas gorzej bylo z zasypianiem w dzien. Skonczylo sie na tym , ze jak zasypial sam odlozony do lozeczka, tak teraz z nim siedze i spedzamy ten czas razem. Tylko, ze u nas do tego wszytskiego doszlo jeszcze pojawienie sie siostry ;-) u nas calkowite pozeganie smoka zajelo tydzien. Kazde dziecko inaczej z pewnoscia reaguje, ale nie poddawaj sie ! ps u nas szczebelki tez wyjete ;-)czasem dzieci zaskakuja :tak:

emka - wlansie nie wiem jak odnalezc go przez tel czy tableta, jeszcze nie probowalam
 
Zaraz jadę do Tymcia. Stresuje się. Ale jakby było coś nie tak.. to by dzwonili..

Gosiak ja po stracie dwóch psów wyleczylam się. Strata zbyt boli :(

Amiro ja po prostu schowałam smoczek i jakoś gładko poszło-chociaż czasem mi go brakuje bo nie mam jak wrzaskuna uspokoić ;-)

Mikoto jak kolęda?

Emka skoro link nie działa, to pisz do Sary :-)

Marta też uważam że lepiej zainwestować w większe łóżko. Sama bym tak zrobiła, gdybym miała je gdzie dać :p
 
Ja na sekundkę bo obiad muszę robić , a dopiero skończyłam smażyć dziewczynką naleśniki . Kochane piesek ma małe szanse na adopcję ponieważ ma 10 lat i od małego żył sobie w tej firmie . Serce mi pęka jak pomyśle , jak można być takim człowiekiem - Firmę zamknąć a psa nie zabrać :no::angry: Ręce mi opadają . Mam następne namiary i nadal staram się załatwić budę i jest małe światełko w tunelu .

Martam buziak.jpg

Lecę kochane robić wątróbkę którą Zosia uwielbia
 

Załączniki

  • buziak.jpg
    buziak.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry