reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej kochane

Mikotku Palin dziękuję, że pytacie. Tosiu wg mnie już zdrowy. Apetyt dopisuje, gorączki brak, łobuzuje czyli mój synuś wrócił :)

Wisienka kciuki za lekarza &&&&&

Teri i my mamy zwykle sanki z oparciem i nawet jeszcze nie uzywane przez Jule a co dopiero przez Tosia. Chyba trzeba będzie je odkopac w piwnicy :)

Mikotku oj daje ta piątka Zosi we znaki. Niech już cholera wychodzi !!!!! Pytałaś o nocke Tosia. Jak zwykle jak nic nie boli cala przespana 20 - 8.

Tosiu śpi, Jula owoce wcina, K w pracy a ja mam chwile na herbatkę i bb ;) Zaraz będziemy brać się za obiad :)
 
reklama
Jej dziewczyny co to sie porobilo,ile czerwcowych maluszkow chorych:(

Mikotku ostatnia piatka Zosi i tak paskudnie ja meczy:(

Zdrowka dla chorobek,apetytu dla niejadkow i sil dla umeczonych mam.

Swieta,Swieta i po Swietach...Pewnie Sylwestra wiekszosc z Was w domku spedzi z dziecmi,my tez,bo co innego nam zostaje...

Pozdrawiam Was,buziaki.
 
Kochane ja na chwilę bo wielki marud.
Toś ma anginę. Brawa dla pani dr. Z IP. Oczywiście antybiotyk bo już ropna
Mil jeszcze nie. Wyglada na wirusa. Neosine i syropki.
No i ja sie rozkladam. Heh takie me szczescie. Chyba bede leżeć na Sylwestra. Na razie szpikuje się lekami.
@ mam pewnie dlatego wszystko łapie.
No a z dobrych wiadomości to kupiłam ładny różowy biustonosz na przecenie i tiul na Mili strój na bal karnawałowy. I Tosiu ma się chyba lepiej bo nie śpi dzisiaj i łobuzuje.
 
To się chorobowo porobilo na czerwcowkach. I ja patrzę podejrzliwy okiem na Mikołaja, bo czasem kaszlnie, aler chyba to tylko ślina, bo więcej żadnych objawów. Ale z nim to nigdy nic nie wiadomo. Nie daj Boże, żeby jakieś choróbsko zawitało do naszego domu.

Paulunia, super, że Tosiowi lepiej. Niech już tak zostanie.

Emka, szkoda, ze my tak rozstrzelone po świecie, bo byśmy zbiorowy czerwcowy sylwester zrobiły.

Wisienka, współczuje. Z dzieciństwa pamiętam te wieczne anginy i kuty tyłek zastrzykami (nienawidziłam tabletek). Oby Mili bardziej nie rozłożyło. Sama tez się kuruj, zdrówka.

Teri, oni raz mówili, że przyjdą, potem nie, ostatecznie przyszedł bardzo miły i przystojny pan, wiec luz ;-)

Obiad zjedzony, leniwe popołudnie nas czeka. Nawet spacer ścieżką światła (ulicami ozdobionymi świątecznie) odpad, bo prócz mrozu dziś tez wiatr.

Aro musiał wykorzystać znów uzbierane dni wolne i tym sposobem do pracy idzie dopiero 3 stycznia. Ten to ma tyle wolnego od listopada, że szok! Więcej go w pracy nie było niż był :-D Ale dobrze mieć jego dodatkowe rece do pomocy.
 
Palin dobrze że Aro ma teraz tyle wolnego i przy Krysi się przyda i zawsze czas szybciej leci niż samej, szczególnie że pogoda nie sprzyja długim spacerom

Wisienka zdrówka Kochana! Może jest jeszcze szansa na Wasz bal sylwestrowy? Kciukam za szybki powrót do zdrowia! Gratuluję dla DR-my też dzięki takiej jednej zamiast tygodnia leczylismy się dwa :-/
Wisienka sama szyjesz strój dla Mili?

Emka popieram Palin-czerwcowkowy sylwester to byłoby coś :-) Rok temu był.. więc może za rok znów się uda? :-D

Paulunia pięknie Tosiu śpi! Cieszę się że już zdrowy :-)

Teri i my mamy zwykle sanki po Mateuszu. Zastanawiałam się nad tymi z pchaczem jak dziewczyny rok temu kupowały, ale na to co ich używamy, to wygrała oszczędność :p Jak Ty to robisz że Daria tak długo śpi?? :p

Gosiak jak wizyta Kasi? Ja planuję wieczorem naleśniki z Mattem zrobić-ot takie wspólne kucharzenie. Siedzi sam w domu bo my z Ł w pracy to będzie miał co skubać :-)
Też miałam ciężką noc. Tulę mocno i liczę na lepszą dla nas obu :*

Mikoto i u nas Tymek w czasie wolnego potrafil zjeść talerz zupy na cały dzień lub dwie parówki rano.. :( Dziś w żłobku standardowo apetyt miał bardzo dobry a od powrotu do domu ciągle coś podjada. Teraz pije mleczko :-D
I dla Ciebie Kochana lepszej nocki :*
Gdzie kupowałaś swoje piękne bombki? Planuje na po świątecznych wyprzedażach zmienić moje choinkowe dekoracje które są tak stare jak mój starszak :-/

Marys super że kupiłaś ten kurs! Bardzo się cieszę, bo jakiś czas temu o tym rozmawiałyśmy :-D Czekamy na fotki

Kingusia co u Was? M w domu?
 
Maluchy spały 2 godz. Od 15 do 17. Nie miałam serca ich budzić. Podrzemałam pół godziny i wzięłam się za pranie i składanie do szaf. Nie poprasowałam. Wiem że czeka mnie z czasem podwójna robota Ale po prostu gorączka mnie rozlozyla. Ogarne trochę mieszkanie i posiedze z herbatą z cytryną
 
Paulunia super wieści!


Emcia co U Was? Jak Nina?


Palin.super, że.Aro ma możliwość nalapania tylu dni wolnego. Korzystaj z tego, pozwól sobie pomóc i nabierają w tym.czasie sił.


Madzia z czym będą naleśniki? Czytam na fb ze szukacie miejsca na Sylwestra? Zabieracie Chłopaków?



Gosiak jak wizyta? Zrelaskowalas się?


Wsienika o matko! Dużo zdrówka.dla Was! Kurujcie się do Sylwestra!



Właśnie czekam w kolejce do ginekologa. Kontrola wizyta z cytologia. Spore opóźnienie :-/
 
reklama
Mikoto ah ci lekarze.. co oni mają za czas :-/
Moja mama nie ma planów i przyjedzie do nich. W zamian za wspólnie spędzony czas w weekend bo w drugie święto nie widzieliśmy się z nią i już była obrazona chociaż od Wigilii od 16 do wieczora Pierwszego Święta byliśmy razem..

Wisienka to co napisałaś brzmi dla mnie jak czarna magia ;-) Czekam na fotki :-D
 
Do góry