reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kingusia Laura pięknie się prezentuje na.tle bieli! Super ze apetyt dopisuje! A.Zosia znów zjadła.tylko kilka łyżek kaszki :-( po ile u Was Befado? U nas od 27 do 36 zł. Przynajmniej takie ceny były ostatnio :-/ tez chce z wami na Sylwestra!



Madzia na pewno wkrótce i Tymek.zazna białego szaleństwa!



Ankaka co się dzieje? Tu dzielimy się radością, ale i troskami. Pisz szybko, zaraz poprawiomy humor! :-*



Wisienka <3 kiedy masz się zgłosić do ginekologa? Nawet nie wiesz jak się ciesze, ze Tosiu i Mila wsracja do zdrowia! Teraz Ty się mocno kuruj!



Paulunia a to Łobuziak z Tosia :p :-D


Gosiak super wieści!





Wróciłam przed 22, tyle co poszłam.się.myć, a Dzidziuś przebiegł, że Babcia znów zaslabla :-( Mikotkowy z moja siostra pojechali z nią do szpitala. Ja czułam.przy Zosi,bo.Budzi się z płaczem :-( Matko Kochana, żeby to zaslabniecie nie.było niż.poważnym, to kolejne w ciągu kilku dni :-( jeszcze zamrozilam trochę bulionu, będzie na czarną godzinę :p zrobiłam pranie, starlam kurze, musze zająć ręce bo zwariuje od tego myślenia. Właśnie dzwonił syn Babci, ten do.którego chodzą zajmować się dziećmi, stwierdził że sobie wymyśla i ze trzeba Babci dać silne leki na uspokojenie :-/ brak słów :-( najlepiej ubezslawowolnic i przywiązać do drzwi :-( nie wierze w to co usłyszałam :-( przecież Babcia tylko ciągle.o nich mówi i o nich myśli :-(
 
reklama
Mikoto. Nie wiem sama co.sie dzieje. Jestem zmęczona życiem. Mieszkaniem z tesciem. Wszystko byloby ok gdyby nie faszerowal slodyczami malego.
Poza tym jak pomysle ze za tydzien do pracy i jeszcze wiecej telefoniady to az mnie sciska.
Jesc mi sie nie chce od dwoch dni.. dzisiaj wmusilam tylko dwie parowki. Ledwo. Leb mi peka. Nerwy nosza. Dzisiaj sie wydarlam na Filipa z bezsilnosci a potem sie poryczalam. Zrobil sie taki nieznosny.. :(
Nie chce sylwestra. Chce go przespac !
Te swieta mnie wykonczyly ..
 
4 rano a ja nie wiem czy spałam :( Daria co chwilę budzi się z płaczem także ciężka nocka :( za oknem ciągle sypie oj będą jutro rano przekleństwa na parkingu ;)
Mikoto o jej oby z Babcią to nic poważnego :( A syn brak słów :mad:łącze się w bólu ciężkiej nocki
Kingusia cudna różowa panienka na białym tle Daria też zadowolona ze śniegu oby jutro doszły sanki

Mikoto babcia wróciła do domu czy została w szpitalu ?

Anka tule kochana :(
 
Ostatnia edycja:
Witam w mrozny poranek,
Mialam wrzucic fotki, ale mam tak zapchany tel ze nie da rafy cyknac :-/ dzisiaj zapisuje Mloda do lekrza, wczoraj zaczela kaszlec brzydko, a jeszcze na dodatek raz zwymiotowala przez to :-/ ciekawa jsstem tylko czy M sie ruszy z nia (ma na druga zmiane) czy ja bede musiala sie specjalnie zwalniac z pracy :-/ no nic, zobaczymy po 7..
Mikoto kurs prawdopodobnie zaczne 10 marca, ale dokladnie sie dowiem w piatek ;-) no coz, ja tez jakid prezentbod Mikolaja musialam sobie sprawic ;-) na syna nic nie powiem bo szkoda gadac, oby Babci nic nie bylo, trzymaj sie! Daj znac co z Babcia!
Palin tez uwazam, ze lepiej uczyc sie na trudniejszych warunkach, pozniej nie bede miec problemów z jazda w trudnych warunkach. ymmm ogorkowa, jami :-D fajnie, ze Aro ma tak duzo wolnego :-)
Wisienka zdrowka dla Tosia! Nie dajcie siebz Mila chorobom!
Madzia pamietam, sprawdzalam te kursy z dofinansowania ale w wawie byly tylko dla uczniow :-/ Karina tez nie miala jeszcze przyjemnosci na szalenstwo w sniegu i nie wiem kiedy bedzie miala :-/ hmm.. U mnie tesciowa pomaga, szkoda tylko, ze robi po swojemu a nie tak jak ja chce :-/
Kingusia super Laura wyglada, a usmieszek lobuzerski ;-)
Ankaka tule
Teri moze dospij jakos z Daria w ciagu dnia?
 
Mikotku mam nadzieję że z Babcią to nic poważnego :-(ten syn... bez komentarza. Babcia ma już swoje lata, daliby jej odpocząć.
Befado u Was i tak tańsze. U nas od 40 nawet do 50zł :eek:
Marys swietna decyzja z prawkiem! Ja nie wyobrażam sobie bez niego życia ;-)
Ankaka głowa do góry! Zaraz zacznie się nowy rok, oby lepszy :tak:
Wisieńka jak dzieciaki? I Ty jak się czujesz?

Jedziemy dzisiaj na wieś po sanki ;-) przetestujemy czy się Laurze podoba i czy warto je przywozić.
 
Witam jeszcze z łóżka od tej 4 Daria spała już spokojnie dospalysmy do prawie 9 także czuje się wyspana
Mikoto jak babcia? ??
Kingusia drogie u Was Befado Ale U nas niewiele taniej ale w granicach 35 -45 zł
Marys ojej zdrówka dla Małej spać w dzień nie umiem :what:
 
Dzieki dziewczyny :* przespalam sie i jest znacznie lepiej, ale jeszcze nie calkiem.

Mikoto jak babcia?

Teri zrob sobie drzemke jak tylko bedziesz mogla :)

Marys zdrowka zycze oby to nic takiego!
 
reklama
Witam
Z kawą z cynamonem. Dzieci zasnely wczoraj po 23. Taki rezultat dała drzemka do 17. I spali bez przerwy do 9.30. Ale się nie wyspalam bo
P wrócił i rozmawialiśmy do 2! Wariaty:D:sly:

Marys
Zdrówka daj znać co u was ?
Mikotku
Jak nocka ? Przystopuj babcie!
Teri
Bidulo. Może w drzemkę odespij ! Wrzuć śniegowe fotki. I nas mało co. Jutro jedziemy w góry to pewnie będzie więcej
Gosiak
Jak u was? Wiesz nawet jak kupicie a zechcecie wrócić to możecie sprzedać
Palin
Leniu****eci czy biegiem za Nikim ? Wysłani?
Kinga
Ja nie kupuję Befado. U nas świetnie się sprawdza taki jeden model z ccc za 27 zł
Ankaka
Jak dziś samopoczucie ?

Mini, wenusjanka,Anula,Justa ?
 
Do góry