reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Kciuki za zdrowka naszych czerwcowych dzieciaczkow :*

Ja miałam złą noc. Najpierw dwie godziny nie mogłam zasnąć, co chwila się budzilam. Raz Tymcio płakał przez sen.. a teraz jeszcze śpi-całe wolne wstawał przed 6 :-/ A ja jak zwykle nie wstałam razem z budzikiem i zamiast się śpieszyć to zajrzałam do Was :* Miłego dnia :*
 
Witam po swiatecznie, przednoworocznie :-)
Swieta zlecialy szybko jak zwykle. Wigilia u tesciow, potem u nas herbata i ciasto z moimi rodzicami, bratem jego dziewczyna, pierwszy dzien swiat obiad u tesciow, drugi u nas z moimi rodzicami, bratem i jego dziewczyna. Mloda dostala od Mikolaja niedzwiadka na kolkach do ciagniecia lub przytulania, pieska co szczeka i merda ogonem i dwa razy klocki :-) Mloda szczesliwa a M sie wkurza, ze robi wiekszy balagan przez klocki :p mialam mu kupic pod choinke myszke, ale grafika w kompie w koncu sie sypnela i wzial na raty :-/ oczywiscie ja zostalam bez prezentu :-/ ale wczoraj sobie to odbilam i zakupilam na grouponie kurs prawa jazdy ;-) Mloda w sobote wstala z goraczka, do dzisiaj ma lejacy sie katar, i zaczyna pokaslywac :-/ jak zwykle chce z nia wyjsc, to zawsze jest cos nie tak :-/ albo pogoda do dupy albo chora :-/ grr... A juz dawno z nia nie bylam na dworzu :-( wczoraj kupilismy jej sanki :-D takze czekam teraz az sie troche podleczy i fru na sanki pojdziemy :-D w wigilie kupilam w biedronce dwa lancuchy do obwiazania lampek (troche mi zabraklo), chcialam dodac fotke jak to wyglada ale cos mi sie niechce zaladowac :-/ moze pozniej sie uda to wrzuce tez fotki prezentow ;-) Chorowitkom zdrowka zycze! Milego dzionka!
 
Witam się porannie!


Wisienka jak Dzieci? Dziękuję, posiadowka udana, dzieci były zdrowe, dorośli tez ;-)


Teri jak Daria? Noc.spokojna?



Kingusia Laura Przespala noc?


Wenusjanka.hoetensje.to.moje marzenie, ale obawiam.się ze nie do zrealizowania :-/ kiepska ziemia :-/



Paulunia dobrze,że u Tosia poprawa! Wyspaliscie się?


Madzia współczuję nocy :-( dzisiaj jesteś już w pracy? Tymcio w żłobku? Jak katar? Matt zostaje w domu sam?



Marys a to pech z tym komputerem :-/ bardzo dobrze, że zakupiłas kurs prawa jazdy! :-D kiedy zaczynasz? Czekamy na zdjęcia prezentów :-D dużo zdrówka.dla Kariny!



Zosia w.nocy płakała :-( od 24.30. Dopiero przed 3 przysenla spokojnie i śpi Jeszcze. Mikotowy na badaniach okresowych. A ja nadal w porannej rozsypce :-/
 
Dzień dobry.

Nocka bardzo dobra. Miki troszkę poplakiwał przez sen, ale szybko się uspokoił, nie obudził i dospałam do 6.30. Dopiero wtedy zjadł mleko, myślałam, ze jeszcze zaśnie, ale tylko oko przymykał, wiec przed 8 wstalismy na dobre.
Krysia jeść obudziła się w nocy tylko raz, koło 1 i choć długo nie zasypiała, spokojnie leżała w łóżeczku. Drugi raz jadła dopiero o 7. Podobają mi sie takie odstepy. Teraz też zasypia spokojnie sama, mimo, ze Mikolaj w pokoju szaleje i "śpiewa" sopranem.

Wisienka, jak sytuacja?

Madzia, Mikoto, przykro mi, że noc u Was niespokojna.

Marys, szkoda z tym kompem. Prezent sobie sprawiłaś rewelacja, lubię takie (absolutnie dla siebie i praktyczny). Kiedy pierwsza jazda? Ja tez zaczynalam zima, to dobra pora, bo 1 nauczysz sie od razu jazdy w trudnych warunkach; 2 egzamin bedzie przy duzo lepszych (na wiosne). Juz zaciskam kciuki za pomyślny wynik egzaminu.

Paulunia, jak Tosiu? Czekamy na Was...

Wszystkim choruskom zdrówka. Oby wszystko poprzechodziło do nowego roku, żeby go nie zaczynać chorobą.

Na 10 ma przyjść ktoś z ubezpieczalni mieszkania, zobaczyć to co było zalane (bardzo szybko przychodzą). Najpierw mieli przyjść, potem dzwoniła, żeby im tylko przesłać wymiary przestrzeni zalanej, teraz znów dzwoniła, ze jednak przyjdą. Nie podoba mi się to. W ogóle dobrze, że jeszcze to nie jest zrobione, bo Aro juz chciał nie czekać na tego majstra od sąsiadów i samemu pomalować - i gucio by mogli oglądać.
 
Palin super noc za Wami! :-D dobrze ze Ci z ubezpieczenia będą jeszcze w tym roku :-o


Zosia juz się bawi. Wstała przed 9, zjadła tylko 120 ml mleka :-( to mało, zważywszy na to,że poszła spać bez kolacji.
 
Witam kochane
Noc pod znakiem gorączki i nie spania. Tosiu nie myślał spać inaczej niż na mojej lub taty głowie. Już umówiliśmy się do lekarza. Nie ma naszego doktora Ale jest znosna . Stawiam na gardło. Wszystko na to wskazuje.
U nas mróz i trochę śniegu dopadalo. Niech mrozi i zabija te wirusy i bakterie.

Mikotku
Współczuję nocki. Biedna Zosia, bardzo jej dokucza. I wy też biedni. Jakie plany na dziś ?

Palin
Miki też ząbkuje ? Macie jeszcze ogórkowa ? Jak tak to wpadamy z hukiem.
Marys
Super ze święta udane. Gratki zapisania na kurs i czekam na fotki.

Śniadanie jemy. Ciasto i kawa. No coments
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry

Nocka u nmas kieposka a raczej moja kiepska. Tymek przebudzil sie jakos ok 2 ale zasnelam szybko.
Nelka obudziala sie o 3:30 i zanim zansela i to byla jakos 4:20.... TYmek sie krecil, wiec go przykrylam i juz nie zasnelam do prawie 6 ! jak juz robilo mi sie milo i iceplutko to budzk zadzwonil :confused2: Tymek od 5 sie krecil juz myslalam, ze do nas przyjdzie ale nie.

Madzia - trzymaj sie dzielnie w pracy !

Palin -piekna nocka za Wami ! ja podziwiam te nasze maluchy ze w takich halasach spia :tak:

Mikotku - pewnie zabek tak dokucza Zosi :-( wyjdzie to nadrobi jedzonko

Dzis ok 17 przychodzi Kasia , ktora zajmowala sie Tymkiem, wiec pieke sernik z pierniczkami i na obiad musze nalesniki zrobic bo nie mam innego pomyslu :sorry:
 
Mikoto, właśnie ten Pan wyszedl. Fotografował, obradował, powierzył, wypisał full druczkow, teraz przyjdzie czekać na decyzję i kasę. Był też właściciel. Dobrze, ze były święta, bo już pewnie byłoby zrobione i nic by nie zobaczyli

Wisienka, tak, Mikiemu idą zęby, Ale oszukać, nie rzutuje to na jego jedzenie i czasem nocki (bo jemu idą kilka dni, potem przerwa w dolegliwościach i znów "atak" I tak na przemian). Brakuje nam 1 czwórki i 3 trójek.
Na ogórkowa zapraszamy, bo Aro całego garnka nie zje sam. Mikiemu prawie nie daje, bo potem ma ostre kupy i suski, ja nie jem że względu na Krysie. Wpadajcie śmiało. Kciuki za wizytę u dr.

Gosiak, ja specjalnie nie daje im spać w ciszy, żeby się oswajaly. Prynajmbiej mogę robić wszystko jak on śpią, nie budzi ich domofon, dzwonek do drzwi, czy strzały petard. Mój chrześcijan był chowany w ciszy. Jak miał 4 lata I szliśmy chodnikiem, o ok nas przejechał tir. Wyrwał mi się, naciskał uszyć wył w panice.

Zupa ugotowana, Miki pójdzie na drzemkę to poszukuje obiad. Dziś idę na łatwiznę z woreczka
 
reklama
Dzień dobry
Znów od rana pruszy śnieg i to dość mocno
Nocka dobra Daria spała do 9,30
Mam nadzieję że szybko sanki dojdą zamówiłam w końcu najzwyklejsze drewniane z oparciem głównie ze względu na cenę bo wydać 50 zł a 150 zł to jest różnica a takie mieliśmy dla Dawida służyły nam długie lata ale zaginęły w akcji gdzieś na wsi :mad:
Mikoto oj ciężka noc jak Zosia w dzień
Wisienka jak po lekarzu byliście już?
Palin dobrze że fachowcy się pofatygowali osobiście :confused:
 
Do góry