reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Witam popoludniowow,

ok 11 wpadli znajomi z coreczka starasza od Tymka o 2 lata wiec dziaicaki sie pobawily, Tymek jak szalony :-p i dopiero mam chwilke aby opdisac

Palin
- super, ze pospalas nareszcie ! To pieknie z wagi zeszlas...ja sie jeszcze w spodnie z po ciazy po Tymku nie wchodze ...i pewnie jak Mikotko pisze bez cwiczen sie nie obwedzie wiec dzis hula-hop rusza ! Piekny usmiech !!!

Mikotku - biedna Zosienka ...ja pare razy wstawalm do Tymka, ale wystarczylo go obrocic na poduszke i przykryc i zasypial (nie wiem czemu co chwilka wedrowala glowa w druga strone ... na Tymka nadal dobre rzeczy 12-18 m-cy i pewnie ejszcze w nich troche pochodzi. Choc dzis wyciagnelam mu bluze na ansteony rozmair bo z Myszka Micky i troche luzna ale ni az tak duza jak myslaakm, wiec musze poprzegladac i poprzymierzac mu choc to latwe nie bedzie ;-)

Teri - Daria to bysta dziewczynak !! ja tlumacze tak Tymkowi ale cozzz on ma inny plan na kupke ;-)

Wisienka
- bardzo madrze piszeszz, chyba trzeba isc za Twoim przykladem i napawac sie kazda chwilka

Kinia - i kupilas cos ???
#

Lece bo TYmek jak to on popisac i poczytac w spokoju nie daje
Tez wybralismy sie do sklepu a tu do 16 otwarte dzis...a niegdzie na stronie nie napisali....
 
Wisienka, złote słowa. Muszę je sobie przypominać, kiedy znów mnie zlag będzie trafiał ze złości czy bezsilności :-*

Mikoto, nie udało się wczesniej, bno Krysia cos nie mogła spokojnie zasnąć. Teraz sobie kangurujemy i jak SI wywiercila, wykokosiła i prezysnęła to ja z nią. Podobnie okropnie chrapałam, ale taka półgodzinna drzemka dała mi duuuużo. Jak się Krysia obudzi to ją wykapiemy, Troche pognebimy kikutek (no cos odpaść nam nie chce i koniec), pobawimy i pójdzie spać.

Miki przez jej marudny tez nie dospał i jest strasznie jęczący, w dodatku ciągle chce do mamy i płacze kiedy musi się zadowolić tatą. Najchętniej spędziłby całe popołudnie na rekach u mnie. Aż mi go szkoda, kiedy mu odmawiam

Madzia, brawo dla Tymcia. Mikołaj jakoś nie chce się nazywać. Za to powtarza nasze imiona.
 
Kupiłam to co najważniejsze czyli większe kozaczki Laurze, za 35zł w ccc :-) a oprócz tego przecenione bluzeczki i leginsy.
Sobie oczywiście nic...
 
Kingusia
I co kupiliscie ?
Madzia
Ja probowalam ale oni wspinaja sie klada i wlaza na mnie
Gosiak
To Tymus poszalał. Super.
Palin
Miki zakochany i tyle. Wiesz ja sama często sobie muszę przypominać żeby nie nakrecac się
Justa co u was?
Mikoto
Jak tam zjazd rodzinny ? Jak Zosia ?
Maluchy w kąpieli. Dziś już posprzątałam więc wieczór dla mnie.
 
reklama
Wirci się i kokoni ten mój książę na ziarku grochu.. a jutro rano trzeba wstać. Ł jedzie o 5 do Kielc a ja na 8 do pracy - jestem sama więc muszę być przed 8, jest ślisko więc muszę wyjść wcześniej. Wiecie że mi się strasznie nie chce :(

Kingusia a dlaczegodla siebie nic nie kupiłaś?

Palin złote słowa o tej złości i bezsilności. Wtedy chyba najtrudniej będzie pamiętać o tych etapach..

Gosiak dobrze że Tymek poszalał. Takie starsze koleżanki to dobra sprawa :-)
 
Do góry