reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Teri
ależ Daria mądra ! Tosiu nocnik nadal omija szerokim łukiem ...w domu oczywiście. Mówi dużo i rozumie . Dziś upadł i mówi boli lolanko. Znaczy kolanko :D

A Apropo diety. Czekam aż w domu nie będzie ...
 

Załączniki

  • 1419772631985.jpg
    1419772631985.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Wisienka pięknie napisałaś nic dodać nic ująć :)ależ masz jeszcze pyszności u nas już ciast nie ma ale czekam jeszcze z dietą niech Nowy rok minie :p zdrówka dla Tosia


Mikoto o nie na pewno w tym wieku nie był tak rozwinięty pampersy pożegnaliśmy dopiero na 2,5 roku a i mowa też jakoś po 2 urodzinach ruszyła ale Daria właśnie przy Dawidzie się wyrabia on non stop z nią rozmawia uczyl ją ostatnio jak mamy wszyscy na imię i wie tylko że mama to mama a tata to Lesio :D:D
 
Ostatnia edycja:
Teri
Ja myślę że Tosia rozwój to też duży wpływ Mili. Daria jednak od zawsze była bystra i pewnie dlatego jest między innymi tak do przodu

A z moim podejściem było różnie. Kiedyś przy Mili taka jedna kolezanka mi przemowila do rozumu kiedy praca, nie przespane noce, częste wyjazdy P doprowadzaly mnie do szału i narzekania. Ona mi uswiadomiła że trzeba patrzeć przez różowe okulary i pamiętać że to wszystko to tylko etapy. I to fakt. Można samemu sobie obrzydzic macierzyństwo, prace , męża a w efekcie życie. Zauważyłam ze kiedy ja jestem wesoła dzieci są grzeczniejsze. Staram się nie narzekać za bardzo i cieszyć się tym co mam. Natura ludzka czesto jest taka że " w zimie za zimno w lecie za gorąco "! Jak jestem zdrowa i hormony mi nie buzuja to chyba mi wychodzi takie Polyannowskie podejście. A na kłopoty i zmartwienia najlepsza jest rozmowa, wygadanie się.


To sie po wymadrzałam.

No i powiedzcie co maluchom może być ? Martwię się. Nie mają objawów prócz gorączki
 
Wisienka kocham Cię za te mądrości ♥ Nie wiem czy zdołam sobie wytłumaczyć że z nieprzespanych nocy można się cieszyć :p
Cudnie się Twoje dzieci bawią
Teri wiem że to tylko kropelka ale Tymcio dziś wołał Tymcio :-D
 
Wisienka masz rację-to ważne mieć dla kogo wstawać-nie ważne czy rano czy w środku nocy :p
A przepis na pyskowanie prawie nastolatka i bunt prawie dwulatka? :-)

Byliśmy pooglądać stajenke ruchomą w bazylice. Tymcio zahipnotyzowany :-D Były tam też żywe zwierzątka.. chyba czeka nas wyprawa do zoo na wiosnę :-D
Zdjęcia nie dało się zrobić. Tylko takie :p
 

Załączniki

  • 1419785945171.jpg
    1419785945171.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 28
Madzia Ale piękna szopka ! Cudna ! Na pewno było przyjemnie.
A przepis. Trzeba kochać MĄDRZE być konsekwentnym, nie dac się sprowokować, nie wstydzić się za dzieci , postawić granice..... i przeczekać. Pamiętaj to tylko etap. Ściskam na płasko.
 
reklama
Do góry