reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Mikoto, i to niby ja pojechała z oknami? Nie pomylam połowy, a Ty na 2 piętrach!
Ja firanki piore przed powieszeniem i wieszam wilgotne, ale ja mam takie klasyczne, nie do pasowania.

Uff, Krysia zasypia, będzie można zrobić obiad.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bona - u nas to samo z zasypianiem. Tymka kiedys kladlam i wychodzilam od jakies 2 tygodni to dramat ! Teraz jest juz lepoej bo zostaje z Tymkiem w pokoju zanim nie zacznie zasypiac. Na poczatku to az sie wyrywal jak go nioslam do lozeczka, wdzask przerazajacy byl. Wcxoraj juz na nozkach poszedł, wiec jest postep, ale sam w pikoju nie zostanie . Czyki nie tylko Tymek sie zepsol ;)
 
Teri :-*


Palin ja mam wszędzie podpinane albo wycięte. Ale większość z takiego materiału ze nie trzeba prasować.


Gosiak oby u Tymka szlo juz ku dobremu z zasypianiem.


Tyle co popracowalam babci obrus i bieżnik, a dostałam telefon ze za 15 min będą goście.
 
Gosiak i mój Tymek dostał mleczko wieczorem a ja wychodziłam a teraz płacze i muszę leżeć na łóżku z bb i czekać jak wypije. Potem wychodzę a on i tak popłakuje i zasypia ale dużo później niż zazwyczaj :-/

Mikoto jak tyle okien, firanek i jeszcze pościel?? I to jeszcze z dzieckiem w domu? Miszczu mój :-D Ja właśnie ściągnąłam jedną firanke.. wyeksmitowałam zabawki Tymka do pokoju Matta i powolutku odzyskałam swój duży pokój-zanim Tymek wszystko przyniósł z powrotem :p

Palin ja też mam i rolety i firanki.. niby pracować nie trzeba ale przeprasować tak :-/

Pochwale się bo dumna jestem z Tymka :-D Dostał awans do średniaków - zwolniło się miejsce i jako najbardziej ogarnięty i rozwinięty i samodzielny od jutro będzie średniakiem :-D Panie go zachwalały że nawet sam zęby myje i zupe je i rozbiera się.. ale to chyba nie o moim dziecku było bo w domu aż taki "dorosły" nie jest :p
Podobno w żłobku ani kataru nie miał ani brzydkich kup.. ale i tak kupiłam syrop bo się kończy i priobiotyk.
Matt też już lepiej. Nie skarży się na brzuch więc to chyba jednorazowe było.
 
Madzia, no gratulacje. Zuch Tymek. Duma rodziny :-)
Ja nie plasuje. Jak wilgotne powieszenie to same od ciężaru sie układają.

Gosiak, Bona u nas tez ostatnio gorzej z zasypianiem. Tylko nie wie, czy to efekt zębów, pojawienia się Krysi, czy to, ze tyle czasu (przez cały pobyt u rodziców) nie spał sam. A może wszystko razem...

Krysia śpi (pewnie do 21), Miki w kąpieli (czyli już zaśnięcia podlega tacie - o ile ten w trzyma :p ), jeszcze kolacja, myie i chwila oddechu. Uwielbiam te chwilki ;-)
 
Palin ja ostatnio łapię się na tym że potrzebuje 10 minut spokoju.. tylko dla siebie - jak mi się udaje to leżę ot tak w sypialni a jak nie mam takiej możliwości bo ktoś mnie odnajduje to idę do mojej łazienkowej samotni ;-) Coraz poważniej zastanawiam się nad powrotem do biegania - pół godziny tylko dla mnie to coś czeka potrzebuję..
Ale jak Ł wyjeżdża to mam obawy żeby chłopaków samych zostawiać.. ale z drugiej strony mam rundkę 6 minut wokół okolicznych bloków więc chwila moment i jestem z powrotem..
 
Witam
Nocka w miarę dobra, pobudka jak zwykle po 5. Filipek u babci ładnie, spał i zjadł obiadek. Tylko w domu nic nie chce jesć, zatem się nie dziwie że w nocy pije mleko, bo jak wracamy do domu po 16,00 to on do wieczora nic nie chce jesć. Ja tylko się gimnastykuje i wymyślam a on nic nie chce.

mikoto dziękuję, za podpowiedź w sprawie firan, będę szukała zwykłych nie makaronów, Filipkowi chyba się podoba bo bawi się tam

Palindromea super poradziałaś sobie sama z dwójką dzieci

Wenusjanka ale macie szczęscie na pieski, my też długo nie byliśmy na dworze ot tak, tylko z auta i do auta, bo wiecznie coś, teraz walczymy z katarem

Bona87 ja myślałam, że tylko u nas jakieś jazdy, Filip zawsze ładnie zasypial a teraz chocki klocki, jak ubiorę w piżamkę to krzyk i ucieka z łóżka, biegnie do drugiego pokoju oglądać bajki

madzia128
brawo dla Tymcia średniaka

Jutro idę do fryzjera podciąć włosy, bliżej świąt będzie trzeba jeszcze pofarbować. Poza tym musiałabym się wybrać na zakupy bo nie mam zadnych kozaczków do spódnicy/sukienki.
 
Madzia gratulacje dla dumnej Mamy i brawo dla Tymcia ! :-D Zosia pięknie współpracowala, właśnie zasypia umeczona. Jak dzisiaj przeczytałam, że Bona schudła kolejne 2 kg to oczy zrobiłam jak 5 zł, przecież z Niej już nic nie zostało! :-o trzeba się znów zabrać za siebie :-/


Palin masz już chwilkę dla siebie? Odpoczywaj



Justa Zosia tez osttamio kiepsko je :-( mam nadzieje ze apetyt wróci na dniach.


Zosia zasypia, a mnie czeka jescze full pracy. Gosie wyszli przed 19, biegiem ogarnialam wszystko, pokój na noc, mycie, jedzenie, a Zosia zasypia od 20.20. Bardzo się rozbawiła wieczorem ze swoim wujem, ciężko jej się było wyciszyć.
 
reklama
Madzia -mo brawo dla Tymusia :*

Mikotku - mam nadziej, ze z dnia na dzien bedzie lepiej. Jesli bieganie cie odpreza to hiegaj ! Skoro jedtes blisko



Palin - moze wszystko sie skladac na gorsze zasupianie, ale i wiek w ktorym sa nasze maluszki... podczytalam troche i moga miec teraz rozne trudnosci . Oj tak tez teraz podwojnie rozkoszuje sie cisza i spokojem

Justa - oj tez na zakupy musoalbym pojsc, ale jakos moj ma kiepska mine na sama mysl ze zosatnie z dwojka ;) ale isc musze bo czapy i szalika potrzebuje
 
Do góry