reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Zosia nie spała w dzień. Szalała do 18, o 18.30 ją kapałam, o 19.30 zasypiała.


Nayaa ale numer z tym rowerem :wściekła/y:możesz liczyc na pomoc Rodziców w kwestii finansów? Ale ceny usług medycznych są masakryczne tam :szok:



Palin co szpital to inne zasady :confused2:uważam, ze tak szybkie przeniesienie po cc na normalną salę jest stanowczo za szybkie :no: ja po dwóch godzinach nie miałam jeszcze czucia w nogach, poza tym jest się zacewnikowanym do drugiego dnia po cięciu, wtedy można dopiero zacząć wstawać. Zosia też lubi te przysklepowe karuzele. Jak się czujesz?



Justa też myślę, ze te kupy to na żeby. na odparzenia linomag zielony. u nas lepiej się sprawdził niż bepanthen. Zdrówka dla Męża. Dzisiaj przeczytałam na fb w poscie Julix, ze mężczyzna nie choruje, on walczy o życie :-D:-D:-D z moim J. nie mam tego problemu, bo on nawet jak chory to mówi, ze wszystko ok. ale mąż znajomej odstawia nieżle przedstawinia przy normalnym przeziębieniu :tak::eek::sorry:



Emciu ale super biznesplany! w takim razie składam cv, chcę u Ciebie pracować :-) Uwielbiam sklepy z wyposażeniem wnętrz, dekoracjami, budowlane :tak:Jak Ninka? Apetyt dopisuje?



Podłogi pomyte, kwiaty podlane, kurze starte, łazienka i kuchnia umyte. Paznokcie zrobione. Objrzę Na dobre i na zle i kładę się. Jutro wieczorem przyjezdza Mikotkowy :-D:-):-):-)
 
reklama
Magda Twój syn mnie rozczulił :D :-D

Mikoto mogę liczyc na rodziców,ale oni mają dużo swoich wydatków (rehabilitacja siostry itp) poza tym jest to dla mnie krępujące bo to nie ich obowiązek żeby nas utrzymywac tylko K.. a on wracając z pracy rozwalił buty (jedne conversy..i zamiast kupic jakies inne to kupił kolejne conversy za 70€. Ok w stosunku 1=1 to niewiele ale w przeliczeniu za zł to dużo zwłaszcza w tej chwili.. Jakby nie mógł później :/ a ja do przyjazdu mam 60zl(po zapłaceniu rachunków itp) bez komentarza to zostawię.
Sprzedałam książki żeby iśc do kina bo potrzebowałam wyjścia bo w domu mnie już depresja bierze,dosłownie chodzę jak ta płaczka i każdemu na ramieniu wiszę

Justa u nas na odparzenia też linomag zielony.Jak byliśmy w nl i mialam tylko sudocrem to o kant dupy ten krem jak dla mnie,nie mialam linomagu i dlugo schodzily.jak tylko jakas plamka czerwona na dupce sie pojawila to zawsze smaruje linomagiem i jest ok.od wczoraj widze ze Wojtek ma czerwone plamy bo od ciotki dostalam pieluchy z rossmanna bo po jej synku zostały i po prostu smaruję oporowo.Spróbuj.Nie jest drogi.

Mikoto hahaha to sie wypicowałaś na przyjazd męża :laugh2:

Emka weźmiesz mnie do spółki?? :-D

Jezu jak za mną chodzi ta DG,ciągle myślę ale na bank nie pójdzie :confused2: nie w zduńskiej woli..i nie gdy K. wraca :baffled: Kolezanka mi pisała dziś że u niej (yy Gliwice chyba) widziała stoisko z takimi pierdółkami i taki szał byl że ojeja. Przeprowadzam się do Gliwic :-D
 
Ostatnia edycja:
Dopiero się kładę. Zasiedziałam się z mamą ;-)

Mikoto, tutaj po CC kładą na jedynki (jeśli juz wszystko zajęte to położą na dwójkę) może dlatego przenoszą na normalne sale. Oczywiście położna co i rusz zagląda. Nie pozostawiają samej, a już absolutnie z dzieckiem.

Ja się czuje znośnie. Najgorzej jest rano: zaczynam od chodzenia na 4, potem zgięta w pół, aż się rozruszam. Potem juz jakoś daję radę, ale też nie za dużo. Dziś np w galerii chodzilismy z 0,5 h, może ciut więcej i wyraźnie miałam już dość, juz chciałam się w domu położyć. Ciężko mi. No ale juz niedługo, więc jakoś się toczymy. Najgorzej to rozłożyć się i czekać aż grom z jasnego nieba strzeli, dając znać "już" ;-)

Niezły Twardziel z Zosi.

Justa, może to być faktycznie na zęby. Mikołaj ma podobnie, pupa co i rusz czerwona, podrażniona, choć nie ma czym. Ślini się przeokropnie, palce pcha aż do gardła. Ewidentnie zębowo.

Nayaa, masakra z tą ceną. Nie ma co, liczą sobie trochę.

Dobrej nocy wszystkim :-* :-* :-*
 
Nayaa przykro mi,ze z finansami tak stoisz. U nas od lat jest tak,ze jak tylko uda nam sie choc 500zl odlozyc to za jakis czas armagedon-nagle auto sie psuje albo jakis mega rachunek wyskakuje...Ja zyje z kalkulatorem w reku;)gdybym rygorystycznie nie pilnowala ustalonego tygodniowego budzetu na jedzenie to pewnie z glodu bysmy padli w polowie tyg. Taka prawda,ze na mala duzo wydajemy...takie to glupie,ze dla siebie zal cos kupic a dla malej setna zabawke sciaga sie do domu.

Dziewczyny no marzy mi sie taki sklepil,ale poki co przy malej nie dam rady sama "tworzyc" a chcialabym w wiekszosci swoje dziela sprzedawac. Jestem uparta-jak cos mi sie podoba to szukam w internecie jak to zrobic i jade z tym koksem. Wiadomo,ze cudnych zdolnosci plastycznych nie mam,ale czasami udaje sie zrobic cos ladnego-jak np.moje dynie;)

Jak rozkrece kiedys tam interes to wezme chetne do spolki;) otworzymy w Waszych miastach kolejne sklepy;)

Spokojnych i przespanych nocek:)
 
Kochane moje :*
Aż z zazdrością na szybko przeglądam Wasze posty i tak bym chciała też tak z Wami pisać ...

Egoistycznie tylko dam radęsię po krótce zameldować.

Zdrowi. Po odrobaczaniu Sewerynka brzuszek nie boli - więc może faktycznie robaczki mu dokuczały. Hubi bez zmiana ale u niego nie dostrzegłam objawów. Diętę Hubisiowi staram się teraz trzymać i pilnować rygorystycznie. Kupka wczoraj była lepsze, nie plastelinkowata ale o prawidłowym kolorze.
Odsmoczkowałam Hubisia i już o smoczku prawie zapomniał :) Zasypia ładnie, w nocy czasem się przebudzi i pomruczy i postęka po czym zazwyczaj bez mojej interwencji zasypia. Niestety nie mogę oduczyć picia mleka :( Dziś 2 flaszki wypił :(

Do mnie ze szpitala jeszcze nie zadzwonili, jestem już zirytowana :(

W pracy gonię zaległości. Wczoraj w końcu skończyłam jedną stronę, teraz jak najszybciej muszę kończyć sklep.

Udało mi się znaleźć nową nianie :) Będzie przychodzić od 8-11 , potem Hubi idzie spać.

Już muszę kończyć. Buziaki kochane !
 
Kochane ja tylkk na szko,
Noc tragiczna nie spie od 3 . Najpier nakarmilam Nelka i ta zasnela szynko , po 4 obudzil sie Tymek z plsczem o jak wczoraj go zostawilam inzasnal tak dzis E stwierdza ze za dlugo płacze a bylo to pare minut i sąsiedzi beda slyszec. I wzial go do noas mimo mojego sprzeciwu. A tu nadal ryk , krzyki wyrywanie sie. Dalam przeciwbolowy ale to na nic 8 tak nie spi Tymek. Oczywiscie E mowi ze to moja wina bo smoczki zabralam. Pewnie ze smokiem by zasnal szynko a ja juz nie wiem co robic ??? Dac smoka jesli tp sie znowu powtorzy ??? Ale zasypia ladnie pojojczy chwile i zasypia i w dxoen i wieczorem... padnieta jestem dobrxe ze tesciowa juz jedzie dzis ...
 
Oj Gosia faktycznie ciężka noc za Wami:( ale fajnie ze teściowa juz jedzie,jeden problem z głowy ;)
Duuuuzo siły na dzis!!

Ja mojemu chłopu wczoraj napisałam,a co!!! Niech wie(tzn on wie ale czasem trzeba mu przypomnieć) jakie sa realia. Na weekend bede miała pieniążki a i poszedł po rozum do głowy i po świętach raz jeszcze ma jechac do nl. No!!!!! :)
 
Hej kochane.
My dzisiaj od rana w biegu. Najpierw zakupy, teraz gotujemy zupkę, w międzyczasie wstawiłam pranie i II śniadanie dla Laury ale tylko pare gryzów kanapki zjadła to coś jeszcze będzie musiała przekąsić przed spaniem.

Dzisiaj córka mojego kuzyna (14 miesięcy) ma operacje wszczepienia implantu słuchowego. Martwie się o nich. Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i Ula będzie słyszeć...

Gosiaczku współczuje nocy. Dobrze że teściowa już jedzie.
Palin pytałaś o moje ciśnienie. Nie mierze bo nie mam aparatu. Ale od ciąży mam jakieś wahania ciśnienia a zawsze miałam niskie.
Nayaa dobrze że wyłożyłaś chłopu kawe na ławe, z nimi tak trzeba.
Robaczku cieszę się ze chłopcy zdrowi! Dlaczego szukałąś nowej niani? Coś przegapiłam :baffled:
Mikoto co u Was?
 
reklama
Pozdrawiam z pracy :-)

Rano byłam na wojnie w Lidlu ale mam i klocki i pociąg :-)

Przepraszam że wczoraj nic nie pisałam. Ale najpierw odebrałam wezwanie ze skarbówki :-/ Potem Tymek tylko wył :-/ Potem Matt zrobił awanturę i pakował się już do babci :-/ (potem przeprosił...) Wpadła moja mama z pretensjami że deszcz pada i źle się jeździ a ona jeszcze zafarbować się jedzie do koleżanki :-/ Potem wrócił Ł.. narzekając że zmęczony jest i robiąc bałagan :-/

Gosiak współczuję nocy.. u nas podobnie-wrzask nawet między nami a na nogach już p 5 był :(

Nayaa dobrze że porozmawiałaś :-D

Robaczku zaglądaj częściej :* Dobrze że jesteście zdrowi. Czemu masz nową nianię?

Mikoto gdzie Ty?

Wisienka jak w pracy?

Kingusia też w Lidlu polowałaś? Kciuki za małą Ule
 
Do góry