reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam
Jeszcze jutro i weekend, chyba nie będę włączała komputera przez weekend aby się jeszcze bardziej nie dołować. Zamierzałam w weekend zabrać za sprzątnięcie kuchni, porządek w szafkach i na szafkach oraz rozmrożenie i umycie lodówki, ale chyba tylko na planach się skończy bo m idzie do pracy a mały nie pozwoli mi na tyle.
Filipek znowu coś pokasłuje, mam nadzieję, że nic z tego się nie rozwinie, jutro zrobimy inhalacje.


Kingusia91
ale ciężka nocka za Wami, mam nadzieję że dzisiejsza będzie znacznie lepsza, u nas też synek zbudził się trzy razy na mleko, raz nawet udało mi się wcisnąć wodę zamiast mleka

gosiak_85
szkoda, że m nie zrozumiał co miałaś mu do przekazania, mnie się czasami nie chce gadać tylko duszę to w sobie ale to chyba nie jest najlepsze rozwiązania, bo jak wybucham to nie patrze na słowa

teri114 świetna fryzura, bardzo mi się podoba

_Marys_ dołeczki chyba z powodu, że wszystko na mojej głowie, praca, dom, synek i wszystko co w domu m.in. rachunki, zakupy, itp. a mąż wraca z pracy i siada do komputera, tyle mam pomocy.

MatkaEwa zdrówka życzę, obyś nie zaraziła Jasia

Zastanawiam się nad kupnem maty dla synka na święta, czy któraś z Was ma coś podobnego i jak to się sprawdza MUZYCZNA MATA EDUKACYJNA ZWIERZĘTA FARMA PIANINKO (4102799814) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


Do uczestników spotkania Czerwcówek – kochane wygadajcie się, wyściskajcie się osobiście i za nieobecnych
.
 
reklama
Fifi dzisiaj pobil rekord ostatnich miesiecy! 3, 5 h spal w dzien. Ja ogarnelam mieszkanie, ale tylko z wierzchu. Zadnych porzadkow swiatecznych.
Czy wszystkie dzieci juz same wstaja?

Mikoto tak szukam pracy bo kasa by sie przydala.
Justa fajna mata. Moze sama by taka kupila Filipkowi.
 
Teri super fryzurka!Pieknie wygladasz :D
Justa piszesz jakby o moim mezu :/ mam podobnie, poki co jeszcze nie pracuje ale podejrzewam, ze bedzie tak samo :( nawet jak staram sie z nim porozmawiac to konczy sie na tym, ze on jest biedny a ja bezlitosna sie go czepiam nie wiadomo o co :s mam nadzieje, ze w weekned poprawi Ci sie humorek! Oby Filipek sie nie rozchorowal! Kciuki z calych sil!
 
Witam się porannie!

Pogoda paskudna, ale noc wspaniała, bez karmienia :-D Zosia pospala do 7. Odkurzylysmy, zrovilysmy pranie i bawimy sie. Dzisiaj mam wizyte u Fryzjera, musze tez zrobić zakupy i dokończyć sprzątanie. Dzisiaj wraca Mój Kochany Mąż :-D miał przyjechać dopiero na swieta ale na ten weekend tez będzie!!!

Marys wczoraj przestudiowalam Twój przepis na chleb, chyba się skuszę, ale tylko ziarno musze kupić :-D jak Karina?

Kingusia jak noc? Mam nadzieje ze lepiej :-*

Teri Ty piekniocho :-* :-D po cięcie super!!! Czekam na zdjęcie w pełnej krasie ;-)

Justa wow! Sporo zaplanowalas na weekend :-o my mamy i w sobotę i w niedziele gości, także dzisiaj wszystko musze ogarnąć :-) bardzo fajna.ta mata, nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest :$

Ankaka. Niezły wynik ;-)

Kochane Moje! Udanego spotkania! Bawcie się dobrze :-*
 
Hej kochane - ja na szybko - przepraszajac, że mnie nie bylo :p Za dużo jakoś na głowie a na fb jakoś tak łatwiej i szybciej ...
Teri - super fryzurka !!
Mikoto - to obie się bedziemy fryzjerowac - ja na 16:30 idę. Odrost zrobic muszę bo już na pół głowy :p

ehh czasu ciągle mało ...kilka spraw się ponakładało - ciągle szukam inspiracji na pokój dzieciaków - toż to za niecałe 3 miesiące się przeprowadzamy aaaaaaa

No a jutro spotkanie tak długo wyczekiwane :) Ok 7-8 ruszamy !! więc na 11-12 powinniśmy byc na miejscu - o Lola się nie matwię - modlę sie tylko żeby Tosia - mój osiołek ze Shreka ( a daleko jeszcze ?!?! ) wytrzymała.
 
Dzien dibry.

Tymek drzemie jak juz co milam ogarnac chyba ogarnlam, zupa Tymka sie gotuje


Mikotku
-aaaa gratuluje przespanej nocy Zosience :* dzielna dziewczynka :tak: A ja bylam pewne, ze jedziecie na spotkanie ???

Terii
- ciecie super, juz doczekac sie nie moge calego zdjecia !

ankaka - ale chodzi czy dziecko wstaje samodzialnie do pionu ?? Tymek wstaje ale trzymajac sie czego i wtedy drepcze pare kroczkow. Czekamy az si odwazy i " pusci "

anula - -hihihihi chcialabym slysze Tosienkie co pare minut tak pytajaca.

Upieklam wczoraj chclebek , co prawda z przepisu ktory dostalam kiedys od mamy, ale jest bardzo podobny do tego od Marys . Chlebus wyszedl super, ciasto wyrastalo jakies 40 minut tylko. WIec robi sie ekspresem :-D

U nas piekne slonko swieci, ma byc ok 14 stopni bez wiatru wiec spacere zaliczymy na pewno.
 
Cześć dziewczynki:-)
gosiu już 12 tydzień:-) ja dziś kończę 24 !!! a Lenka 10 miesięcy:-)
czytam Was kochane ale udzielać się nie mam kiedy.. rano latam za Lenką która jest teraz na etapie wchodzenia wszędzie, wspiania się, ściągania wszystkiego z mebli.. zabawki przestały istnieć.. domaga się by ją prowadzić za rączki i każda próba odprowadzenia jej do zabawek kończy się krzykiem.. też myślałam ale nie o chodziku tylko o pchaczu.. niedawno któraś z Was pisała ze ma i się sprawdza.. muszę się zastanowić bo póki co ja robię za pchacza ;-) w między czasie przygotowuję obiadek dla małej dla nas co jest nie lada wyczynem..póżniej spacer.. jak wrócimy to zwykle sprzątam, wieczór i tak ucieka dzień za dniem ale jak na razie ciąża za bardzo mi nie daje w kość.. odpukać.. brzuch już mam spory bo jem też dużo słodyczy, ciast:zawstydzona/y: kurcze no nie mogę się powstrzymać.. więc du..pa rośnie:confused2:
to tyle popisałam.. już mi te małe rączki do klawiatury sięgają
 
co do chodzika to nie zaleca się my używaliśmy pchacza ale nie długo bo kupiliśmy po 9 miesiącu a po 10 Daria juz sama chodziła :-pw sumie kilka razy przy nim chodziła ale bardzo fajnie bawiła się panelem ;-)
 
reklama
Jeny - jak dobrze , ze sie odezwalas !!!! Najlepszego dla Lenusi. Wg OM jest 13 tydzien, ale trzymam sie daty porodu z usg wiec cofnelam suwaczek ;-). Jejku a Ty juz tak daleko !!!!!! Tez sie zastanawiam nad tym pchaczem, bo co prawda jeszcze prowadzac Tymka nie musze, ale pewnie z tym cudem dreptal by ladnie... musze pomyslec

Pojechalam z Tymkiem do centrum naszego maisteczka po czapke...i oczywiscie nie kupilismy. Dla takich maluchiw maja czapki z daszkiem !!! no nic pozostaje nam w niedziele pojechac do wiekszego centrum i tam albo hm sie na cos zdecyduje, albo moze mamas& papas cos bedzie albo mother care.

Tynek drzemie ja jem pierogi, io gotuje dla Malego warzywka.

PS kupilam truskawki o malo co sie na nie nie rzucilam :-p wieczorem bedzie koktajl :-p
 
Do góry