reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Wrocilam Kochane Moje!

Nie siadlam od rana. Jutro goście, także gotuje i sprzątam na zmiane, a końca nie widać :-/ robie to wszystko z marudzaca Zosia :-/ a jeszcze na zakupy musze jechać.

Anula u mnie to cięcie, co ostatnio. A Ty? Bob? Powiedz, że bob :-D bezpiecznej podróży :-*

Gosiak zdjęcie chleba albo okruszkow poproszę ;-) świetny ten komplet!

Jeny wspaniałe ze piszesz! Wyobrażam sobie ze ciężko Ci, ale dasz rade! Pisz częściej, większej grupy wsparcia nigdzie nie znajdziesz ;-)

Teri jaka u Was dzisiaj pogoda? U nas wietrzysko i zimno :-/ Daria spokojna?

Zosia nadal nie spi:-/
 
reklama
witam

nie mam teraz czasu Dawida woże na zabiegi do szpitala ale tak dobrze ustaliłam że ma na 8 rano więc mąz go rano zawozi jadąc do pracy a ja go po wszystkim odbieram to bystry chłopak ma kilka zabiegów w różnych miejscach szpitala i sam sobie wszędzie chodzi ma jeden zabieg po drugim czeka najwyżej 15 minut między jednym a drugim więc jak juz jest po to dzwoni i jedziemy z Darią po niego :tak: najbardziej zadowolony z basenu i okładu borowinowego a najgorsze ćwiczenia hihi mówi że nogi go bolą zakwasy wychodzą znam ten ból :-p ale kończy w miare wcześniej dzis na 12 już był w domku więc Daria ma się z kim bawić ;-)
mikoto
u nas pogoda w kratkę raz słońce raz chmury ale nie jest zle teraz sie jakby torszke uspokoiło z wiatrem ale chłodno dośc a dzieci pod blokiem latają i juz mają śmingusa-dyngusa bo leją sie wodą :baffled::baffled:Daria jak jest Dawidek to lepiej bo się nie nudzi a i ja mam troszkę wytchnienia ;-)jak fajnie że mąż teraz przyjedza to zostanie z Zosią jak bedziesz u fryzjera ? Zosienka marudzi bo doczekać tatusia sie nie może :-D

niestety i tak musiałam kupic spacerówkę ta okazała się jak dla mnie nie za specjalna ma za dużo minusów dla mnie ważnych najwazniejsze ma bardzo miękkie oparcie praktycznie nie usztywnione jak Daria śpi to sie tak jakby zapada i jej kręgosłup jest wygięty tak nie może być to jest wózek właśnie do szybkiej drzemki w domku i musi być wygoda po pierwsze !! po drugie nie ma tego pałaka z przodu a Daria nauczona jak jedzie w duzym wózku to się za niego trzyma a teraz nie ma co z rękami zrobić a i ja mam wrażenie że zaraz wyleci :baffled: a i coś jest z regulacją oparcia bo niestety jest tylko ta jedna pozycja do leżenia a to na spacery po dworze już nie ma takiej opcji żeby Daria leżała na spacerze no i dośc cięzko sie składa jak dla mnie za duzo tych minusów i mąż kategorycznie kazał mi kupic nowy nowiuteńki Daria musi mieć wygodę i mam sobie kupic taki jaki chciałam :-D2 razy nie trzeba mi mówić już kupiony w smyku za 309 promocja z 349 zł taki jak chciałam ja choruję na pełne kółka no inne wózki mi sie nie podobają jak nie maja takich zabudowanych kółek no taka mam i już jak sobie coś ubzduram to koniec ma to co prawie każda parasolka na wyposażeniu to taki prawie standard mam nadzieje ża nam posłuży tylko dostałam meila że dostawa zaplanowana dopiero na 17 kwietnia to jest czwartek :baffled: no ale nic na święta dojdzie ;-)to taki wyjazdowo - domowy wózek więc może wytrzyma ze 2 lata :-pw tej samej cenie był chiccko london ale nie ma zbyt dobrych opini na necie ma podobno zbyt płytkie siedzisko i wieksze dziecko w nim ''wisi'' nóżkami no i ten co kupiłam ma większe kółka a to też ważne :tak:
o taki
4 Baby, Damrey, Wózek spacerowy, Purple - 4 Baby - Świat niemowlaka - Smyk.com
 
Ostatnia edycja:
Mikotku - prosze zdjecie chlebka 2014-04-11 20.46.43.jpg , komplecik jak tylko zobaczylam to sie zakochalam i nie bylo opcji nie kupic. Tymabvrdziej ze spodenki to joggersy :-p Super, ze maz bedzie .

Moj wlasnie do mechanika pojechal bo cos tam znowu, wiec siedze sama , Tymek spi smacznie. Jutro tez sami urzedujemy bo E ma zdjecia. Nie mam prawa mu o to marudzic bo w koncu to zarobkow, ale caly tydzien sie nie widziemy i jeszcze jutro.

W piatek jedziemy do tesciowej, w sumie to w czwartek po mojej pracy smigamy. Dzis us;yszlaam, ze mamy tez niedziele wolna,a pon do pracy ( tak tak w Wielkanoc), wiec ucieszylam sie , ze zostaniemy dzien dluzej, ale potem kto inny powiedzial, ze w niedziele pracujemy a pon wolny. I juz nie wiem musze szefa zapytac.

Juz tak chce mi sie wyrwac z domu, ze nawet wyjazd do tesciowej mnie cieszy, choc normlanie bym marudzila.

E cos dzis wspomnial, ze moze jednak tu kupimy dom, bo zanim Tymek do przedszkola/szkoly to jeszcze pare lat. NIe chcialam sie ladwoac w nast kredyt tu ale Emil nie chce komus placic. DObrze, ze chociaz caly czas ma na uwadze ze nie bedziemy tu posylac dzieci do szkoly
 

Załączniki

  • 2014-04-11 20.46.43.jpg
    2014-04-11 20.46.43.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 29
Witam wieczornie :)
Dzisiaj znowu nawiedzila mbie kokzanka, potem dojechala druga :D takze babski wieczor zaliczony :D bylusny na zakupach, kupilam koszyczek wielkanocny bo nie mielismy i pare rzeczy na jutro bo ma przyjechac kolega M i zostaje u nas na noc.

Mikoto ja jutro bede robic dwa ;) Karina znowu poplakiwala w nocy, chyba coraz ciezej bedzie przechodzic kolejne zabki :( Pochwal sie zdjeciem chlebka i fryzurka :D fajnie, ze maz dzisiaj wrocil :)
Anula pochwal sie fryzurka :) spokojnej jazdy zycze ;)
Ankaka Karina wstaje jak sie czegos zlapie i drepcze jak wezmie sie za lapki :)
Gosiak ja tez czekam az Mloda sie odwazy sama stanac bez niczyjej pomocy :) u mnie chlebej tez wyrasta 40 min :D smaka robisz na truskawki :p ale pysznie wyglada chlebus :D jaji komplecik kupilas? Nie widze zdjecia :(
Jeny fajnie, ze piszesz co u Was :) pochwal sie brzusiem :D tez zastanawiam sie nad kupnem pchacza bo tak jak u Ciebie zabawki nie intwresuja tylko chodzenie ;)

Dziewczynki udanego spotkania zycze! Sciskam Was wszystkie!
Spokojnych nocek zycze !
 
Marys - oby zebulki szybko wyszy i fajnie, ze milo spedzilas dzien :tak: a komplecik o taki 10172640_561266227305177_7725495510659315730_n.jpg

DObranoc Kochane
 

Załączniki

  • 10172640_561266227305177_7725495510659315730_n.jpg
    10172640_561266227305177_7725495510659315730_n.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 35
Dzień dobry.
Wczoraj z rana napisałam mega długiego posta, kliknelam wyslij i się nie pojawił. Obraza na BB! Potem juz nie było jak, bo pakowanie, podróż, rozpakowywanie, ucztowanie!!!!!!
Tu jest fajnie. Może ośrodek trochę stary, pamięta czasy PRL, ale okolica spokojna, dokoła las. Właśnie ptaki koncertują, aż miło posłuchać.

Mikołaj po wielu wrażeniach poszedł spać po 19 i dopiero 15 minut przed 5 zjadł pierwsze mleko. Może i cała noc byłaby bez jedzenia, ale nie chciałam ryzykować rozpoczynania dnia o 5.30. Niech tata odeśpi trochę, należy mu się.

Ja juz wyspana czekam na kolejne superbabeczki. Te które już dojechały - jesteście fantastyczne!!!

Teri, śliczna fryzura. Powiedz, gdzie robią taki mega kamuflujacy makijaż? :p

Gosiak, super ten komplecik. Smaka robisz na swojski chlebem. Muszę chyba na święta upiec.

Jeny, wow ile juz za Tobą. Oby dalej tak spokojnie ciąża upływała.

Marys, Mikołajowi też potrzeba czegoś dla poczucia bezpieczeństwa i podpory. Wtedy idzie jak burza.

Mieliśmy zamiar kupić pchacz, ale cos czuję, że lada moment przestałby być potrzebny.

Mikoto, miłego weekendu. Zresztą mąż w domu, wiec nie może być inaczej. I więcej takich nocek!

Anula, przyjedziesz w nowej fryzurce? Mam nadzieje, że Cię rozpoznam :-D

No dziewczyny, przyjeżdżajcie. Juz się doczekać nie mogę, oj będzie się działo!!!! :-D :-D :-D
 
Tak mi smutno ze nie mogę być dziś z Wami :( Cholerna infekcja,, co ja mam za pecha ostatnio, niewiele idzie po mojej mysli :(:(

Bawcie się dobrze kochane!!!!
 
Anusi - nie smuc si, na pocieszenie dodoam, ze z pewnoscia trafi sie Wam okazja szybciej niz nam :zawstydzona/y:

Ja juz mam dosc dnia. Pojechalismy z Tymkiem do miasta po wloczke, dziecko zanim zdarzylam ja jeszcze kupic zaczelo mi plakac i jojczec mimio, ze najedzony. Kupilam szybko , nawet nie wszystkie co chcialam i hejka do domu. Pod drosze zlapal nas deszcze, wiec folie zakladalam, po czym Tymek zgubil smoczka.... myslalam , ze gdzies pod nim jest bo w koncu folia byla, ale nie :dry: cale szczescie, ze mialam drugiego. Ale musze dokupic, bo na jednym nie pojedziemy , bo znajac moje szczescie zgubimy. Klipsa do smoka mamy owszem, ale wyparowal od wczorajszego wieczora z mijsca gdzie go zosatwilam.

ZUpe dopiero wstawilam, wiec bede miala na kolacje ,a ze to grochowka to bedzie sie robic ....
 
Wpadłam w depresje z powodu tego spotkania :-(

Wszystko mnie wkurza. Jęcząca, ząbkująca Laura i marudny niezdecydowany mąż...
Ech może jutro będzie lepszy dzień.
 
reklama
Kinia rozumiem CIe doskonale, dlatego caly dzien cos robilam i cale szczescie, ze wpadla niezapowiedzianie kolezanka to zajelam sie. DOpiero obiad jem . Buziaki dla Was
 
Do góry