reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam nocnie :)
Dzisiaj przyjechal kolega M wiec teoche roboty bylo. Od ok 19 (jak Mloda poszla spac) graja (jeszcze do tej pory, ogolnie to nocka im sie szykuje) a ja z nudow wzielam sie za szydelko (przynajmniej jakos mysli zajelam)

Gosiak komplecik pierwsza klasa! Super :D oj to niewesoly dzionek :( ale na pewno kokezanka poprawila Ci humor ;) co teraz szydelkujesz? Ja dzisiaj wzielam sie za szydelko od dluzszego czasu, chce Mlodej sandalki zrobic ;)
Palin Miki na pewno zaraz ruszy :)
Anusiak nie jestes sama ze smutkiem ze wzgledu naspotkanie :( ale nak pewno jeszcze nie raz trafi sie okazja na spotkanie ;) zdroweczka dla Was!
Kingusia oby jutrzjszy dzionek byl lepszy!
Mikoto jak dzionek minal?

Spokojnych nocek!
 
reklama
Weekendy są za krótkie, a ten był już zdecydowanie za krótki. Mógłby potrwać tak z miesiąc? Dziewczyny, bardzo Wam dziękuje za to spotkanie. Jesteście prześliczne, kochane, macie fantastyczne dzieci i przystojnyjnych i fajnych mężów. Żegnając każdą aż mi się płakać chciało. Ja chcę już kolejnego spotkania. Z Aro stwierdziliśmy, że nie ważne gdzie, jeśli czas pozwoli to jedziemy.

Marys, no właśnie Mikołaj zrobił nam wczoraj niespodziankę i na spotkaniu postawił swoje pierwsze samodzielne kroki. Dumna jestem z niego :-)
 
Hej :)
Ale tu dzisiaj pustki... Kolega pojechal kolo 13, po 15 przyszli tesciowie, potem moj brat, takze dzien zajety caly ;) Mloda padla (nie spala od 11) takze wieczirek wolny moge dokonczyc szydelkowac ;)
Palin Miki piekny prezent zrobil! Super! Wielkie gratulacje dla niego! Ciesz sie, ze spotkanie sie udalo :)
 
Witam prawie poweekendowow, padnietam jestem jak nie wiem.
Dzis po prascy mielismy jechac tylko po czapke dla Tymka - na szczesci wreszci kupilam, choc srednio do kurtki pasuje, ale lepsze to niz nic.

Marys
- caly czas robie kocyk, tzn kwadraciki, ktore pozniej polacze. Mialam przerwe chyba ze 2 miesiace od robienia, ale chcialabym skonczyc, to bedzie do zdjec jak znalazl

Palin - gratulacje dla Mikiego

Kompa zaraz przejmuje maz, ma multum zdjec do obrobienia...chyba trzeba pomyslec o drugim dla mnie, bo jak bedzie mial wiecej zlecen to bede odcieta od swiata ;-)
 
Witam się porannie!

Mąż pojechał 20 min temu, w czwartek będzie juz na święta. Weekend szalony, ale jakże udany :-D w sobotę mieliśmy gości, było przemilo! Wczoraj przed południem pogoda.pozwoliła na małą rowerowa wycieczkę, potem skoczylismy do miasta po mleko dla Zosi. Sofii juz 5 noc nie je mleka. Mam nadzieje, ze wkrotce i zęby odpuszcza a noce naprawdę zaczną być przespane. Prognoza pogody mnie podlamala, ponoć do czwartku ma być fatalna pogoda :-/

Anusiakanusia jak Sebastian? Jak prace w.domu?

Kingusia jak noc? Mam nadzieje, ze spotkamy się na kolejnym spotkaniu ;-)

Gosiak drugi laptop l, to dobre rozwiązanie ;-) ach, tak bardzo bym się chciała spotkać z Tobą w realu :-D

Marys to dzień upłynął Wam pod znakiem.gości i odwiedzin :-)

Palin wow! Mikołajku,.brawo!!! Kochana, to teraz.juz nie usiądzie spokojnie ;-)

Teri jak.minęła Wam niedziela?

Bona wiem.Ze jesteś zabiegana, ale skrobnij słów kilka :-)

Mąż zadbał o letnia garderobę Zosi :-D a ja dostałam ekspres do kawy :-D 1397448820821.jpg
 

Załączniki

  • 1397448805744.jpg
    1397448805744.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 39
  • 1397448820821.jpg
    1397448820821.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 36
  • 1397448833415.jpg
    1397448833415.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 35
  • 1397448850773.jpg
    1397448850773.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 40
  • 1397448864460.jpg
    1397448864460.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 37
  • 1397448877136.jpg
    1397448877136.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 36
  • 1397448892723.jpg
    1397448892723.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 35
  • 1397448904997.jpg
    1397448904997.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 36
  • 1397448917597.jpg
    1397448917597.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 40
  • 1397448929833.jpg
    1397448929833.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 36
Dzień dobry.
Witam się po weekendzie. Wczoraj spędziliśmy miło dzień, troche na zakupach, trochę w odwiedzinach u malutkiego Filipka od chrzestnego Laury.
Niestety w nocy Laurze już się ciężko oddychało a teraz rano miała 38 stopni i zatkany nosek :-(
Zaraził ją katarem ten mój durny mąż który od kilku dni się smarka ale twierdzi że nic mu nie jest :wściekła/y:
Mama ochotę go udusić :wściekła/y:

Dałam Laurusi wit. C, lipomal i nurofen, zrobiłam inhalację i mam nadzieję że bez lekarza się obejdzie...

Mikotku ale Jarek obkupił Zosie :-) też mam nadzieję że spotkamy się następnym razem...
Gosiak jaką kupiłas czapę?
Palin wielkie brawa dla Mikołaja!!!
 
Kingusia dobrze, że natychmiast zareagowałas i podalas "zestaw naprawczy".

U nas juz się porządnie zachmurzylo :-/ deszcz potrzebny, moja świeżo posiana trawa czeka ;-) póki co w ogródku zrobiło się fioletowo a lada moment tulipany rozwiną swe kwiaty
 

Załączniki

  • 1397453559894.jpg
    1397453559894.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 37
  • 1397453575131.jpg
    1397453575131.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 40
  • 1397453602010.jpg
    1397453602010.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 45
Witam z rana.
Nocka ok, dwie butelki, pobudka po 7. Pogoda beznadziejna :/ do sklepu trzeba isc :(

Gosiak fajny pomysl z tym kocykiem :) pochwal sie czapa ;)
Mikoto alez cudny weekend mialyscie :) ale piekna letnia garderoba :D piekne ciuszki maz kupi Zosi :) cudnie wyglada Twoj kawalek ogrodka! A Zosia jaka zachwycona na hustawce :D
Kingusia oby nic wiecej sie nie rozwinelo a katar poszedl a kysz!
 
Witam i ja poniedziałkowo . Weekend pracowity - świąteczne porządki . Katar juz prawie u mnie minął , niestety u Jasia się pojawił :-(. Oglądam na FB zdjęcia Wasze spotkaniowe - są super !!!! Bardzo się cieszę , ze spotkanie się udało.
Kingusia - zdrówka dla Laury
Mikoto - ubranka piękne !!!! I ogród cudowny :)
Palin - gratulacje dla Mikołaja ! Jasio przy meblach narazie maszeruje ale już całkiem sprawnie :tak:
 
reklama
Dzien dobry

U nas slonko pienie swieci ale bedzie pewnie chlodnawo i z wiatrem, ale wszytskiego miec nie mozna

Mikotku
- ubranka boskie, a te majtusie do sukienius poprostu cudowne !! do czwartku zleci szybko i maz juz bedzie znowu . Wodze, ze Zosienka wziela przyklad z Tymka, ktory przespal nam dzis juz 7 noc ;-) to teraz niech synio wezmie przyklad z ZOsi i postara sie o zeby :-D Tez bym chciala sie spotkac. Pisalam juz na fb, ze w lipcu mamy weekend 18-20 do Waszej dyspozycji, gdze ustalimy spotkanko tam dpjedziemy(mam nadzieje, bo pociag nas czeka )

Kinia - zdrowka dla Laurusi, na pewno szybko katarek przejdzie. Mi tez Emil kiedy Tymka 2 razy pod rzad zarazil. Raz tyle co przeszlo i znowu. ALe niestety katarzycho raz dwa chwyta. Czapke kupilismy taka :

403 Forbidden w zasadzie 2 takie same rozne rozmiarami bo na wyprzedazy byly po jakies 7 zl by wyszlo, wiec nawet jakby mial zalozyc 2 razy to nie bedzie szkoda,a na letnie chlodniejsze wieczory tez sie nada

Ja chyba jako takich porzadkow robic nie bede.... piatek sobota jestemy u Tesciowe, niedziele (chyba ja pracuje) ...no i poniedzialek...ehhhh cos na pewno ugotuje.

Za to porzadki to bede musiala zrobi bo 24 kwietnia przylatuje Emila siostra z cora. E oczywiscie ani dnia urlopu nie wezmie. Zawsze zaproasza rodzine a potem do pracy idzie.... chocby 1 dzien wzial abysmy gdzies pojechali, bo tak ani autka ani nic
 
Do góry