reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam kochana na szybko

Muszę powystawiać aukcje zanim Zosia śpi .

U nas nocka dziwna : Nie mogła pić mleka , wyrywała się bidulka idzie nam górna jedynka już trochę ją widać . Jakoś pod kontem włożyłam jej smoczka do buźki jak zasypiała , to wypiła butle do samego końca . Chyba jak wstanie i nadal będzie ząbek jej dokuczał to dam czopka.

U nas o dziwo bez wiatru a wczoraj wieczorem jeszcze dawało równo , ale za to cały czas jest mżawka .

Wczoraj kupiłam Zosi nocnik , ciekawe co z tego wyjdzie , chociaż czekam do lata , bo wtedy najłatwiej oduczyć siusiania w pampersy :tak: Na razie nocniczkiem się bawimy , wczoraj siedziała w ubraniu to było ok, a wieczorem chciałam ją posadzić bez pampka i nie chciała , nie wiem może była zmęczona ? Kupiłam też Zosia dwie pary lakierek :-D Czarne i jasno różowe super w nich wygląda .

Mikotku Tak mi Was szkoda jak czytam o waszych nockach :zawstydzona/y: Mam nadzieję , że niebawem u nas wszystkich będą te nocki lepsze i będziemy mogły napisać , że się wyspałyśmy :tak:

Palin Cieszę się , że Mikuś ma taki dobry humorek , oby trzymał się cały dzień :-)

Marcysiowa, Kciuki mocno trzymam :tak:

Dzika, Daj znać po wizycie, i bardzo mocno trzymam kciuki za pracę &&&& , masz z kim zostawić dziewczynki ?

Miłego dnia kochane , cieszę się że już tak nie wieje, chociaż w radiu mówią że od czwartku powrócą wiatry :crazy: A jak powrócą to mój tata nie przyleci :-( Mam nadzieję , że się mylą

Miłego dnia kochane
 
reklama
Korba, Zosię też męczą ząbki? :-( Ja ostatnio też Mikołajowi kolacyjną butlę podaję przez sen, bo nie chce wieczorem ciągnąć, a jak już zaśnie to wyssie wszystko.
Foto foto foto butków proszę!!!


Ja słyszałam, że od czwartku ma wrócić piękna pogoda, nawet do 20 stopni. Kasiu nie kracz, ze będzie inaczej, pliisssss.:sorry:
 
Hej :-D

Tymek zasnal tak pozno, a obudzi sie juz przed 1 . No ale obalil butle i poszedl spac. Troche sie krecil, ale narzekac nie bede, choc w nocy czasem pogadam sobie pod nosem .

Kochane Wasze dzieciaczki maja zbaki. Niby tak pisza aby nie dawac butli na noc jak sa zabki, bo przeciez nie bedziemy ich czyscic, wiec jak robicie ??? Bo przeciez takiemu maluchowi nie wytlumaczysz, ze teraz ma spac a nie jesc....kto pisze te akrykuly :confused2:

Korbus - mam nadzieje, ze pogoda jednak sie poprawi i tata bedzie mogl przyleciec

Mikotku - ja wlansie ni wiem czy kupowac buciki zanim Tymek zacznie chodzic...nie wiem jak to rozgryzc, a jak zacznie to tak jak u Was kupie elefanteny ....
 
Cześć :) . U nas słonko przebija się czasem przez chmury , wiaterek ucichł więc chyba pospacerujemy jak Jasio się wyśpi . W nocy się obudził o 2 i zaczął ćwiczyć wstawanie i chodzenie - godzinę to trwało a później z wielkim oburzeniem zasnął :sorry:. Ma ostatnio jakiś przymus wstawania i chodzenia , trzeba go za rączki prowadzić a czasami sam się puszcza i przewraca .
Gosiak - jak ten suwaczek sunie do przodu !!!! Dopiero test był a już 10 tydzien leci !!!
Palin - a jakie to nowe zajęcie ???? co zamówiliście z Mikołajem ???? :)
Korba - oby nie wiało &&&&&&&&. Lakiereczki dla Zosieńki :-) - no jak się ma takie księżniczki to można szaleć z zakupami .

My też kupiliśmy elefanty :) ale Jasiek przy ubieraniu tak podwija stopę , że ledwo dopinam :sorry:. Zakładamy tylko "wyjściowo". Na zwykłe spacerki takie miękkie buciorki papuciorki do wózeczka :tak:
 
Palin, Bardzo proszę fotki


DSCF9114.jpgDSCF9115.jpgDSCF9119.jpgDSCF9120.jpgDSCF9121.jpgDSCF9124.jpgDSCF9126.jpg
 

Załączniki

  • DSCF9114.jpg
    DSCF9114.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCF9115.jpg
    DSCF9115.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF9119.jpg
    DSCF9119.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF9120.jpg
    DSCF9120.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF9121.jpg
    DSCF9121.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 31
  • DSCF9124.jpg
    DSCF9124.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCF9126.jpg
    DSCF9126.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 29
Gosiak Zosia dostała je w prezencie, także nie miałam tego dylematu ;-) co do nocnych katmien u dzieci z zębami - najlepiej byłoby nie karmić w nocy, ale jak.to wytłumaczyć takiemu Maluszkowi? :-/

MatkaEwa jakie buciki kupiłaś? Poproszę zdjęcie! U nas tak wieje, że nie ma mowy o wyjściu :-/

Korba świetne zakupy! Piękne buciki, nocnik wypasiony, powiew wiosny z tulipanów! Ale Zosi to bym nie poznała na tym zdjęciu :-o

Obiad ugotowany, dzisiaj warzywa z ryżem. Lecę dopic druga kawę :-D
 
Witam sie.

Wiem wstyd straszny, ze tak rzadko pisze. Pogoniona na fb przez MIKOTKA postwnawiam sie poprawic :)
Podczytuje w miare rwgularne, ale pamiec ma zawodna i nie odpisze. Przepraszam...

KORBA piekne lakierki. Cudnie Sofii bedzie wygladac :)
Nocnik 1 klasa. Sama bym na takim wypasionym siadla :D

MATKAEWA to Jas super pore znalazl na cwiczenia :D
Oby aura pozwolila Wam pospacerowac

GOSIAK ja z butami tez sie wstrzymuje. Ma miekkie do wozka i narazie tyle.
Jak po dworku juz bedzie chodzic to w elefanteny zAinwestuje jak MIKOTEK :)

Widzialam ze EWELINA do nas powrocila. Nie znikaj Kochana i pisz :) cudnych chlopcow masz :)

MIKOTKU conversy wymiataja :D bedzie Zosia sie wozic po dzielni :D
 
Ja tylko na szybko - jak część już wie - Lolik ma zapalenie ucha środkowego i zapalenie migdałków. Wczoraj byliśmy na pogotowiu, wyczekaliśmy się 3,5 godziny !! W trakcie czekania musieli mu podać przeciwgorączkowe bo jęczał, pokładał mi się i skoczyło mu prawie do 39 stopni. Jak zwykle trafiliśmy tam na kompetentnych lekarzy ( w końcu szpital uniwersytecki, dziecięcy o światowej sławie itp) Pani dr wybadała go na wszystkie strony, była baaardzo dokładna. Walczymy próbując podawać antybiotyk, czopy na zbicie gorączki. Wczoraj ładnie przyswoił leki, dziś mi je zwymiotował. za chwile robimy drugie podejście. Oby przyjął ładnie - inaczej jutro do przychodni po zmianę antybiotyku. Lekarka powiedziała przez telefon, że nas przyjmie niezależnie od tego ilu pacjentów będzie (mówiła przez tel, że wczoraj było czarno - ja to wiem, bo przecież się nie dostaliśmy :/). Tosia prawie bez katarku. Mi i Luce też odpuszcza. Najgorsze jest to ze przez 7 dni jesteśmy uziemieni :/ no ale cóż. Jutro Tosia zostaje w domu - nie mam jak jej zawieźć i odebrać, w czwartek i piątek będziemy kombinować.
 
reklama
Anula mam nadzieje, ze drugie podejście z antybiotykiem zakończy się pomyślnie! Zdrowka dla Karolka i dla Was! Dobrze,.Ze trafiliście Na ludzką lekarke, obyscie nie musieli jednak znów do niej fatygowac.

Zosia śpi :-D
 

Załączniki

  • 1395140708055.jpg
    1395140708055.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 43
Do góry