reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hihi Mikotku , ależ ta Zosieńka akrobację wyprawia podczas snu :-D Całuski dla Zosieńki :tak: a trampeczki Zosi wymiatają , kocham takie małe buciki ;-)

Anulka, I ja myślę o Was cały czas , mam nadzieję, że tym razem Karolek nie zwymiotuje antybiotyku i nie będziecie musieli iść jutro do lekarza &&&&&

Morena, W końcu :-) Witaj kochana :tak:
 
reklama
witam

u nas wieje strasznie !!!

korba ooooo ząbek widać super !!! spory czas upłynął od ostatnich u nas tez długo nic nie ma a niektóre dzieciaczki to maja zaraz jedne po drugich :sorry: ach ta Zosia i Daria tyle wspólnego maja nawet nocnik tak samo traktują :-D Daria w ubranku chwile posiedzi ale gołym tyłeczkiem już nie za bardzo ogólnie odpuściłam uczenie teraz sikania mamy jeszcze czas spróbujemy w lato jak będzie cieplutko to w samych majtusiach pobiega i zobaczymy a lakierki cudne !!!! ja tez chce kupić lakierki na święta :sorry:jaki rozmiar kupiłaś ? a Zosia na tym zdjęciu faktycznie całkiem inna ale sie zmienia dorasta :-D

Palin uu to Mikuś też będzie miał nowe nabytki w buzce :-)&&& oby szyko wyszły
tak od czwartku ma byc podobno te 20 stopni także niech dni szybko leca i oby do czwartku :-D

Mikoto oj biedne znow cięzka nocka :-( ale Zosia wymiata z tym spaniem :-D a trampki super !! podobają mi sie trampeczki takie małe widziałam takie z myszka miki były cudne !!! na pewno na jesień takie sprawie Darii ;-)

kochane nie ma zbyt duzo czasu bo tak jak korba chce powystawiac torszkę na aukcje wiec zmykam co by zdązyć zanim małą wstanie
 
Mikotku - takie :-)
20140318416.jpg

Anula - oby antybiotyk został połknięty i zadziałał szybko
Korba - buciki super i nocnik też :tak:
Mikoto - takie conversy to marzenie każdej nastolatki :-). A Zosine nóżki w trakcie drzemki zabójcze :-D
Morenko - witaj :-)
 

Załączniki

  • 20140318416.jpg
    20140318416.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
Padam na cycki. Ta pogoda mnie powala. Dobrze, że Miki śpi, obiad już gotowy, ja mogę poleżeć i porelaksować się przy Zbuntowanym.

Matka Ewa, kupiliśmy klocki – wafle. Ja buduję, a Miki z radochą rozwala albo gryzie klocki, albo rozrzuca je po całym pokoju. Buciki – czad :D

Korba – ale Ty mówiłaś, że kupiłaś nocniczek, a tu proszę jaki tron :D Zosia na nim jak Księżniczka. A butki prześliczne.

Gosiak – ja tam nie zamierzam na to patrzeć, bo przecież nie będę Mikołaja głodzić w nocy. Myjemy ząbki rano i wieczorem. Gdyby tak się czepiać nocnego karmienia, to ząbki trzeba by myć po każdym posiłku (czyli u nas co ok. 3-4 godziny), po każdym flipsie, czy biszkopciku. Czyli tak naprawdę non stop szorowanie zębolków. Możnaby zwariować.

Anula – biedaczysko z Lolinka. Niech ta choroba szybko mu minie. Ble te antybiotyki. Karolek i tak jest dzielny, że tak znosi dolegliwości (chore ucho jest koszmarne). Dobrze, że Wam już mija.

Teri – oj u nas też zębiska idą bardzo powoli. Nawet jak się przebiją to do pełnego wyjścia to czasu upływa. Jeszcze żaden nie pokazał się w całej okazałości. Całe szczęście, ze do czwartku już zostało 2 dni. Mam serdecznie dość tej pogody.

Wenusjanka, śliczne balerinki. To mąż – dziad nie mógł poczekać z wierceniem na łądną pogodę, kiedy będziecie mogły wyjść z domu i nie słuchać tych hałasów?


No dobra, spróbuję się zdrzemnąć. Jeśli Miki pośpi standardowo, mam ok godzinki :p
 
Hej!

Dziś była u mnie koleżanka z 4-miesięcznym Mateuszkiem. Już zapomniałam, jak lekkie są takie malutkie dzieci :-D Agnieszka położyła go na łóżku i nawet się nie poruszył, a Michaś wiecznie po czymś się wspinał :-D
Dopiero teraz, ze względu na wizytę Agi, Michaś ma drugą drzemkę :baffled: Nie wiem, co to będzie wieczorem, ale był tak zmęczony, że nie mogłam przetrzymać go do kąpieli... Zobaczymy...

Mikoto- spanie Zosi powala :-D:-D:-D

Korba, Matka Ewa, Wenusjanka- super buciki!!! A nocnik Zosieńki - rewelacja!!!

Palin- korzystaj z drzemek Mikiego i odpoczywaj :tak:

Gosia- my myjemy zęby dwa, trzy razy dziennie pastą i szczoteczką, ale w nocy? Masz rację, nie da się wytłumaczyć takiemu dziecku, że ma nie jeść w nocy :laugh2: Myślę, że przy odpowiedniej higienie w ciągu dnia, karmienie nocne nie jest aż takie złe...

Teri- u nas akurat zęby wychodziły szybciutko i w zasadzie bezobjawowo :baffled:

Morena- welcome, córo marnotrawna :-D:-D:-D

Uciekam pozmywać naczynia i wezmę się za kolejną książkę, bo podczas pierwszej drzemki Michasia doczytałam jedną. Mam nadzieję, że jutro już nie będzie tak wiało, bo mam dość siedzenia w domu :wściekła/y:
 
witam kobietki
Podczytuje Was ale nie dam rady odpisać każdej. Mały znowu chory więc padam na pyszczek. Ma mokry kaszel i chyba pójdę z nim znowu do lekarza, bo nie podoba mi się ten kaszel. A już był zdrowy i znowu powrót. Wczoraj przez wichury nie mieliśmy prądu, więc nawet nie mogłam włączyć inhalacji.
 
witam jak oglądam pogode na weekend to humor sie poprawia bo takie słoneczko i 20 st u nas !!!!!!!! niech juz tak bedzie bo tak jak teraz to masakra chęci do niczego nie ma


dziewczyny musze napisać bo nie wytrzymam :sorry:
siedzimy sobie wszyscy w pokoju ja zerkam na tv mąż z Dawidem coś gadają Daria siedzi na środku pokoju i czymś sie bawi ... nagle wstała ale to nic bo od dawna już wstaje sama ale ona jeden kroczek drugi trzeci .. i idzie !!! :szok: tak powolutku kroczek za kroczkiem przeszła do łóżka Dawidek liczył zrobiła 14 kroczków :szok: potem znów sie zabawiła pochodziła na czworakach i znów powtórzyła to samo !! wszyscy chyba wstrzymalismy oddechy ja tylko szepnełam żeby jej nie wystraszyć powstrzymałam sie od krzyku matko dziecko idzie :-D
kurcze zadne z nas nie chciało przegapić tego momentu takich pierwszych swiadomych kroczków i taka niespodzianka dzis że akurat bylismy wszyscy razem w jednym pokoju i nawet tatuś się załapał :tak:ciekawe czy jutro też bedzie trenować bo zaraz potem juz poszła spać ale tak czułam że do kwietnia może zacznie chodzić :sorry:


wszystkie buciki śliczne ogólnie ja uwielbiam takie malutkie buciki i jakbym tylko sie nie powstrzymywała i tłumaczyła sobie w sklepie w myslach że przecież Daria nie potrzebuje aż tylu par bucików to z każdego wyjścia na miasto przynosiłabym kolejne buciki :zawstydzona/y:

anula zdrówka dla Lolinka ja przechodziłam zapalenie uszu i nikomu nie zycze a zwłaszcza dziecku !!! żeby szybko przeszło !!!

my kupilismy pastę ze zjaji i tam z przodu pisze że od pierwszego zabka a jak czytam z tył to że od 2 lat :baffled: jakie pasty macie ??
my w nocy nie jemy to nie mamy problemu zreszta mamy aż 2 zabki to jeszcze bardzo nie ma czego myc :sorry:

Mikotku jak dzis dzień mialas troszkę luzu ?? jak Zosia się czuje ?
 
Ostatnia edycja:
Wenusjanko moja mała też nic nie chce pić:( Woy pare łyków w ciagu dnia,soków nie chce,herbatek też.Gdyby nie to,ze wypija kilka butli przez dobe to byłoby kiepsko.
Korba niezłe masz karmienia nocne...jestem w szoku,bo myslałam,ze moja jako jedna z ostatnich dzieci je dwa razy w nocy (ostatnio wróciła do 2 karmień,miałam już 3 tyg gdzie jadła raz,wcześniej od urodzenia budziła się na mleko co 2 lub 3 godziny).Tylko,ze co mi po tym jak w między czasie wybudza się co chwile,pomarudzi albo pobawi się,to jest najgorsze bo czasami trwa do 1,5h.Mam wrażenie ,ze spie mniej teraz niż wtedy jak jadła co chwile.
Teri gratki dla małej:)))))))))))))))

Jej znowu tyle maluszków chorych:(((((( Zdróweczka!!!!!
Pozdrawiam dziewczyny,spokojnych nocek:)))Już pisze w liczbie mnogiej bo nie wiem kiedy znowu dam rade wpaść:(
 
reklama
Do góry