reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Gosiak, Palin ciesze się, że.Noc dobra u Was.

Palin ja.tez na czas Postu zrezygnowałam ze słodkości. Staram się też ograniczyć tv i laptopa, zwłaszcza allegro :p dzisiaj właśnie mówiłam Bonie, że wczoraj pierwszy raz od dwóch tygodni włączyłam laptopa. Na bb nadaje z telefonu. Fb stanowczo mniej ;-)

Marcysiowa powodzenia!!!!!

Smile tego Romera w żyrafe ma.chyba Olek od Monia_bed :what: butki super! Teraz dopiero zdjęcia mi się.wyświetlają. Zosia w ubiegły czwartek dostała w paczce od Swojej przyszywanej Cioci trampki ;-)
 

Załączniki

  • 1395068564475.jpg
    1395068564475.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 33
marcysiowa - kazdy sie rozwija inaczej, nie martw sie. Moja jest strasznie lewniwa, tez sie martwie czasem czy nie za bardzo, bo tylko by spala a i wstawac jedynie umie... :zawstydzona/y: a i tak tego za czesto nie robi :no:
smile - boskie zdjecie!

Matko, dziewczyny, przepraszam, ale nie mam sily ani energii nadrabiac dzisiaj... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Michaś już śpi, ja dziś nie poszłam na fitness, bo odwołany :eek: Pogoda doprowadza mnie do szału :wściekła/y: Jak sobie przypomnę poprzedni tydzień i nasze długie spacery, to...

Michaś zdobył dziś siniaka na lewym łuku brwiowym :no: Rozmawiałam z Mikoto przez telefon, Marcin był z Misiem, i nagle usłyszałam płacz... Śliwa zrobiła się od razu pomimo przyłożenia zimnej łyżki i zimnego okładu :eek:


Ewelina-
śliczni Ci Twoi Chłopcy!!!

Teri- byłaś u fryzjera?
Mikoto- teraz zauważyłam zdjęcie śpiącego Jarka i Zosi w wózku :-D:-D:-D A trampeczki i fotelik SUPER!!!

Natis- remont w domku? Koniecznie pochwal się zdjęciami, na pewno będzie pięknie!

Justa- Ty też pochwal się efektami po liftingu mieszkania ;-)

Maryś- Michaś też przez dłuższy czas miał już jedną drzemkę, a teraz wrócił do dwóch :eek:

Marcysiowa- powodzenia w staraniach! Może znów będą bliźniaki :-D:-D:-D Michaś też długo nie siadał, w zasadzie to najpierw zaczął raczkować, a potem siadać, ale jeśli martwi Cię brak postępów u Dziewczynek, to może warto się z kimś skonsultować?

Madzia- to Mateusz poszalał!!!

Anula- zdrówka dla Karolka i Tosi!

Smile- świetne te buciki!

Gosia- Michasiowi też często obcinam paznokcie, a i tak bardzo często drapie się lub mnie :eek:

Palin- ale Cię Aro dręczy z tymi słodyczami :crazy:

Skoro nie ma dziś fitnessu, to idę poczytać książkę :tak:

Dobrych nocek!!!
 
Witajcie Kochane, znowu mam braki ale to przez problemy z netem- ruter wymieniony wiec będzie dobrze

Jutro z Niną na kontrole, boje sie bo kaszle nadal mocno a za pierwszym razem ospamox nie pomógł jej i przeszło na płuca i mam obawy ze tan antybiotyk na nią nie działa. jutro się okaże na kontroli, trzymajcie kciuki.

Reszta bez zmian chwilami dopada mnie przygnębienie u M. w pracy żle sie dzieje a ja mimo że wysyłam cv od jakiegoś czasu zdaje sobie sprawę że jest bardzo ciężko, mam bardzo wąska specjalizację i tu jest problem....A kasy przy dwójce dzieci nawet oszczędzając jednak trochę potrzeba oj:no::no:

Znowu myślałam że wszystkim odpisze to jest teraz pora kompania dziewczynek, ale może się uda później jak padną.
 
witam
ja tylko pare słówek bo paaaadam na pyszczek :sorry:

mikotku w tygodniu nie ma szans żeby Daria pospała dłużej niż do 7 bo o 7 wszyscy wstajemy mąz do pracy Dawid do szkoły ja robię mu śniadanie i 2 do szkoły więc jest troszkę harmidru z rana a Daria ma tak że jak tylko my wstajemy z łózka to ona już na równe nogi wstaje i pierwsze co to od razu maszeruje (na czterech) do pokoju Dawidka i towarzyszy mu dopóki nie zrobi mu pa pa chyba chce sie nim z rana nacieszyć ;-) tak jak już Ci pisałam smsem nie zaliczyłam fryzjera raz że brakło czasu bo miałam troszkę załatwień i nad każda sporo zeszło 2 ze wzgledu też na pogode i bardzo silny wiatr akurat ostatnim razem tak byłam u fryzjera to mnie zawiało i potem 2 tygodnie byłam chora po tym jak przeszłam w ciązy obustronne zapalenie ucha musze baaardzo uwazać aby nie przeziębic głowy :confused2: ale nastepne wolne męza w tygdoniu 10 kwietnia to akurat wtedy bedzie na same swieta świeża fryzurka ;-)

dziś zalatany dzień mąż w domu a ja od rana do samego wieczora w biegu a to kilka zaległych spraw a to zakupy i tak zeszło że o 19 dopiero siadłam i zjadłam płatki bo na obiad już było za puzno :eek: chyba jednak wolę zwykły dzień w domu :sorry:a malutka jak sie stęskniła i ja za nia jak sie wtuliła tak usneła w 5 minut oczywiście po dniu z tatą ma siniaka na czole :cool:

Palin widziałam na fb zdjęcie śnieg :szok: a ja zimowe rzeczy pochowałam :zawstydzona/y:

do jutra kochane nie mam siła na więcej jeszcze życze zdrówka chorym bo znów coś duzo dzieci chorych mamy :-(
 
Ostatnia edycja:
Melduje się wieczornie, z łóżka ;-)

Teri tez padam. Pocwiczylam i myślałam,że żasne w salonie na.Podłodze :-/ dobrze,że odpuscilas sobie cięcie,.nie ma Ci ryzykować. Na tym wietrzysku nie trudno o przeziębienie. U nas do tej pory tak wieje, aż okna "chodzą":-S mam nadzieje, ze wszystko pozalatwialas ;-) nie dziwie się, że Daria nie chce odstąpić Dawidka na.krok, taki brat to skarb :-D tez planuje przed świętami iść do Fryzjera ;-)

JestemEwa Dzisiaj i u nas taki dzień, że.nic.się nie chce :-/

Bona mnie też ta pogoda frustruje :-/ chce wiosenne słońce! Biedny Misio :-( ale tak, jak Ci.Pisałam, do wesela sie zagoi ;-) ponoć od czwartku poprawa pogody, temperatura Ma Dochodzić do 20 stopni :-D

DzikaBez koniecznie daj.znać jak po.wizycie, ale mam nadzieje, ze antybiotyk zadziałał. Trzymam kciuki za pomyślny rozwój sytuacji zawodowej u Was obojga!

Spokojnej nocy!
 
Witam :tak:

Tymek pospal z tata miedzy 18-19 wiec jak przjechali po mnie dziecko zywe jak nigdy. Pogadal jeszcze z babcia na skype i poszedl o 21 spac...zobaczymy do ktorej pociagnie za jednym machem :-p

Marys - ja to bym chciala aby tak przespal calaaaa noc...moze sie doczekam :-p

Marcysiowa -aaaa widzisz nie zauwazylam suwaczka !!! oby teraz poszlo szybko ....:-D

Mikotku - -boskie conversy !!! tez marza mi sie dla TYmka, tylko sie zastanawiam czy na pierwsze butki sa one odpowiednie ;-)

Bona
- pewnie, nie pierwszy i nie ostatni sinial u naszych maluchow

Dzika
- mam nadzieje, ze po wizycie bedzie dobrze, a i Tobie uda sie znalezc szybko prace. Mi tez jest trudno, a wiem ze im pozniej wrocimy do polski tym moje szanse na prace w zawodzie maleja, bo doswiadczenia brak

Przyslai na skierowanie do okulisty do szpitala na 15 kwietni, a przyszlo nam jeszcze jakis list na 7 kwietnia na badanie wzorku zwiazane ze szkola :szok: pojdziemy tu i tu, ale dziwny ten drugi list....
 
Witam się z kawą!

Noc kiepska. Po północy Zosia kilkanaście razy Budziła się, w tym kilka razy Z placzem.Wstala juz o 6, także wcześnie zaczelysmy dzień.

Gosiak mam.nadzieje ze Tymek pospal dłużej. Ze skierowania skorzystaj. Myślę, że warto wszystko posprawdzac, tym bardziej, że pamiętali o Was. Co.do butów, to prezent ;-) będą na wyjścia wózkowe, zanim Zosia zacznie pewnie dreptac. do chodzenia będę elefanteny.

U nas wietrzysko od rana :o
 
reklama
Dzień dobry,

U nas nocka całkiem fajnie. Mało pobudek, a od rana dobry humor nam dopisuje. Nie chce zapeszać, ale jest dobrze :-) Szkoda tylko, że pogoda taka kiepska, bo byśmy na spacer poszli. Ale dziś ma być kurier, wiec na niego poczekamy. Będziemy mieli nowe zajęcie :-)
 
Do góry