reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam sobotnio

u nas od rana bez słonka i mży :cool:

natis miałam to samo chowałam sie gdzieś po kątach hih co jakieś dziecko zakaszlało to widziałam te zarazki juz miałam uciekać i jechać do domu ale zależało mi na zbadaniu małej jak była malutka i miała katar to nie poszłam do przychodni tylko wezwałam lekarza na wizytę domową no ale to 60 zł :crazy: Daria tez chętnie pije ten syropek z cebuli i jest ok jeszcze nic jej nie uczuliło nigdy ani nie zaszkodziło a jadła nawet chlebek z nutellą ukradziony braciszkowi ;-)
ja też jetem za naturalnymi metodami i chce jak najdłużej sie da unikać antybiotyku tylko w razie naprwde konieczności udanej zabawy prosimy o zdjecia w przebraniu :-D

emka to jakaś kpina z ta przychodnią i gabinetem szczepień :wściekła/y: u nas na szczęście to dwa oddzielne pomieszczenia z osobnym wejściem

Daria smarka dalej czasem wydaje sie że juz mniej a za chwile tak jej nawali do noska ze az bańki puszcza a Dawidek ucieka jak jej tak smarki lecą i do tego pluje jeszcze :sorry: i cos pociera uszko mam nadzieje ze to na zeby a nie na chore uszy :-(wczoraj lekarka powiedziała że zęby są az tyle sie dowiedziałam :shocked2:

mikoto co u Was napisz proszę jak po lekarzu

spokojnego weekendu
 
reklama
Witam się sobotnio.
Nocka u nas niezła, co prawda Laura kilka razy popłakiwała ale dostała smoka i spałą dalej.
Za to ja obudziłam się z jakimś suchym gardłem, i lekkim katarem. Na razie wzięłam sobie witaminy i coś do ssania a na noc wezmę polopirynę, mam nadzieję że mnie nie rozłoży.
Na 14 idziemy na tą rehabilitacje. Oby Laura była w dobrym humorze.

Od kilku dni popijamy soczek z kubka niekapka co wywołuje u mnie niesamowitą dumę :-p taka pierdoła a tak cieszy :-D

Teri zdrówka dla Daruni :* mam nadzieję że te szmery to nic poważnego.
Skalbka udanego wyjazdu!
Natis jak dzisiaj Lenusia? Idziecie na bal przebierańców wow super :-) życzę udanej zabawy :-)
Justa super że synek grzeczny ;-) mam nadzieję że mąż weźmie się ostro do roboty pod Waszą nieobecność :tak:

A gdzie się podziewa Mikotek? ;-)
 
Witam
u nas nocka kiepska..Tymek co chwile ladowal na plackach... musze z nim porzadnie zaczac cwiczyc te oborty to moze sam bedze potrafil przez sen sie obrocic...

Miktoku - NAJLEPSZEGO DLA ZOSIENKI - - okropna ciotka ze mnie, spoznilam sie wiem:sorry:

Terii - -mam nadzieje, ze szmery na serduszko to wina przezebienia

Natis
- -udanej zabawy !! i prosimy jak zawsze o foteczki

Skalbka
udanego wyjazdu....ehhh tez bym gdzies skonczyla...a tu praca sie czasi juz za rogiem...

Kinia - super , ze Laura pije zkubka niekapka !!!! i &&& za rahebilitacje !

Wczoraj dzownila do mnie polozna, we wtorek przychodzi na pierwsza wizyte :tak: My dzis planujemy male zakupy - Tymek jest bezobiadkow i na wykonczeniu z pieluchami a na 14 idziemy odwiedzc znajomych na chwilke i pewnie tyle...

Robaczku -
-jak po imprezce ?????
 
gosiaku:-):-)gratuluję !!!! ależ się cieszę ! jak sie czujesz ? i udało sie za pierwszym razem ? od razu mi rażniej:-)
bona super że znalazłaś tak szybko pracę:tak: mam nadzieję że będziesz zadowolona, Michaś do żłobka... rodzice nie chcą sie nim zająć ? u mnie by nawet chcieli bo mama już nie pracuje ale ja też do złobka poślę.. tylko ze u nas terminy dopiero na wrzesien 2015;-) wiec pójdą juz we dwie:-)
natis ja też bym bardzo chciała zobaczyć pokoik Natalki:tak: wiesz że uwielbiam Twój styl, gust i w ogóle.. pochwal sie proszę..
napiszę coś więcej pózniej..
dziewczyny czas leci jak oszalały.. ja juz prawie na półmetku:szok: na połówkowe sie będę umawiać.. a termin cc wstępnie na 25 lipca:-)
 
ech weekend więc ciszaaa

jak juz chwaliłam się na fb dziś ukazała nam się dolna jedynka i jest to Nasz pierwszy zabek wyczekany ponad 9 miesięcy :-D
tak czułam że to juz dziś Daria od rana marudna była i jak już pisałam wcześniej strasznie pocierała prawe uszko bałam się że moze uszka ją atakują i tak przed południem bawi się ladnie a nagle tak się rozpłakała że aż się prawie zaniosła nie wiedzieliśmy o co chodzi bo akurat patrzyłam na nią i nic sobie nie zrobiła i wtedy dałam jej mojego palucha i coś mnie ukuło jest jeszcze ledwo widoczny ale już kłuje i stuka o łyżeczkę potem mała się uspokoiła i ładnie bawiła się teraz sobie śpi pewnie zaraz bedzie drugi bo jest duza bulwa juz blisko wyjścia aż sie wzruszyłam bo tak długo czekałam na to bo jestesmy prawie na samym końcu jeśli chodzi o ząbki

mikoto gdzie się podziewasz ????? co u Was kochana bo zaczynam sie martwić :-(

jeny jej ale leci już połówka :szok: to będziesz lipcówką fajnie w wakacje bedziecie juz w komplecie i spacerki latem sa o wiele łatwiejsze niż zimą :-pjak będziesz mieć zdjęcie usg z połówkowego to wrzuć tutaj plisss :sorry: aaa i kochana prosimy fotę z brzuszkiem !!!! widać już brzusio ?

gosia i u Was juz pierwsza wizyta wowo pisz koniecznie po wizycie co i jak dotarło już do Was że bedzie was 4 ?? ale jestem ciekawa co bedzie tym razem wiem że chcesz synka ale jak będzie córa to też bedziesz się cieszyć bo w sumie czy to jedna płec czy nie przy małej różnicy i tak beda razem się bawić :tak:
 
Jeny - -hihihi tak za pierwszym razem sie nam udalo ! jejku u CIebie juz 17 tydzien !!!! czyli jestem po tobie 3 miesiace bo termin z OM wypadami 21.10 :-D czuje sie bardzo dobrze dziekuje.

Terii - GRATULACJE !!!!! u nas przed chwila tez histeria i to taka , ze czpek poszedl w ruch...zebow nadal brak ...chyba idziemy z Tymkiem na rekord :-D Kochana dokladnie tak naprawde pleci to drugorzedna sprawa :-p na wizycie bedzie tylko przeprowadzany wywiad, aby okreslic jakiego ryzyka jest ciaza i pytanka typu czy pije, plae czy partner wie o ciazy cz szczesliwy...w jakim szpitalu chce rodzic .. chyba do nas jeszcze nie dotarlo :cool2: pewnie zacznie jak brzuchol sie zaokragli

Dzis zrobilam kolejny test i juz dwie porzadne krechy sa :-)
 
noooo i mamy 2 ząbki !!!!!! kolejny atak płaczu wręcz histerii i jest do kompletu lewa jedynka achhh ale emocje dziś miałam spi biduniek mók kochany już o 19 padła ale mi dziwnie bo 9 miesięcy miałam bezzębny usmiech a tu nagle 2 zebole :sorry:ale było kilka luznych kupek ostatniej nie zauważyłam kiedy poszła i dupka czerwona :zawstydzona/y::-(

gosia u Was też będą jeszcze nie jest tak zle bo Tymek ma 8 miesięcy to musiałby jeszcze cały miesiąc poczekać z ząbkami na rekord chyba Daria ma najpuzniej z majowych dzieci :sorry: heh ale wywiad czy mąż szczęśliwy :-D:-D pytania super :-D to możesz sobie odpuścić diety na kolejny rok :-p:sorry:ale odchowasz dwoje razem i potem odpoczniesz :-p nuuuuudnej ciąży życzę
aa mój mąż jest z 24 pazdziernika i juz skorpion jest więc oby drugi bobas się nie zasiedział w brzuszku jak Tymsonik jeśli chcesz wagę :-p ja mam 2 skorpionów bo Dawid też skorpion :sorry:
 
Teri - -ale sie ciesze z Waszych zebolkow :-) Kochana ja mialam 10,5 miesiacva gdy pojawil mi sie pierwszy zabek wiec jak Tymek poszedl w mame...to poczekamy jeszcze ;-) tego wlasnie sie obawiam, ze jednak skorpion bedzie bo syniowi sie nie spieszylo :cool2:
 
Kochane Moje, melduję się wieczornie i z góry przepraszam, że będzie tylko o nas!

Zosia mega marudna i płaczliwa, W piątek byłam z Nią u lekarza, osłuchowo czysto, gardełko też. Ale męczy ją kaszel i katar :-( Ponoć idą kolejne zęby - dolna i górna dwójka. Jnhalujemy się, podajemy leki, zabawiamy, nosimy. Od poniedziałku śpię po 3 godz, bo w nocy śpi bardzo niespokojnie, a przez ostatnie dwie noce dodatkowo męczy ją kaszel. W dzień zabawiam na wszelkie możliwe sposoby, także to co mam zrobić w dzień, robię późnym wieczorem albo w nocy. Przedwczoraj wieczorem położyłam Zosię w łóżeczku, by móc zmienić firankę w sypialni, nie zawiesiłam nawet połowy, a Nasza Córenka już trzymała się poręczy i prawie stała, także biegiem po klucze i obniżałam jeszcze łóżeczko. Wczoraj od rana do nocy jeździłam - a to badania, a to lekarz, zakupy i u denstysty skończyłam :-(Złamał mi się kawałek górnej piątki, ale wzdłuż, do dziąsła. Nasz stomatolog jeszcze przyjmował, także wyciągnął tę część, w przyszłym tygodniu czeka mnie wizyta. Po 22 byłam w domu. Wczoraj też był kurier z wózkiem, kolor czerwony ;-)

Teri
jeszcze raz serdecznie gratuluję ząbków!!!! Nareszcie! Wasza cierpliwość została nagrodzona!!!!

Gosiak, Jeny dbajcie o siebie! Jeny jejku, kiedy to zleciało, już półmetek????

Kingusia bardzo się cieszę, że z Laurą wszystko dobrze!

DzikaBez zdrówka dla Dziewczynek!

Uciekam Kochane, mam nadzieję, ze na dniach wróci wszystko do normy, a ja do Was :tak:Póki co lecę, muszę dokończyć układanie ubranek u Zosi w szafie, dzisiaj znów wyniosłam torbę tych, z których wyrosła. Muszę też dokończyć zmieniać zasłony w jadalni i skończyć porządkować szafki w kuchni. Zaczęłam po obiedzie z Zosią, skończę pewnie znów w nocy. I jeszcze pościel muszę zamówić do łóżeczka... spokojnej i przespanej nocy dla Was!
 
reklama
DZiewczynki, blagam wybaczcie mi, ze tak rzadko pisze.. Ostatnio remont calkowicie zawladnal moim życiem, na szczęście roboty troche przyspieszyły, bo czas nas pili.. Poza tym Sebusiowi kolejne zeby idą plus standardowo katar, wiec nie dosypiam od nie wiem kiedy juz :S

Gosiak, tak sie ciesze Twoja ciąża! Aby była nuuudna :) a na zeby nie ma co sie spieszyć, przynajmniej Cię nie gryzie ;) jak mńie dzis Sebo z miłości urabal w rękę to myślałam ze wyjdę z siebie i stanę obok ;)
Jak tam perspektywa wyjazdu do Norwegii? Nie jestem na bierzaco wiec może coś przeliczylam..

Mikotku, oj to zycze zeby Zosienka szybko sie ogarnęła i dała mamie wytchnac.. Łącze sie w bólu z zabkujacymi, Teresko, to tez do Ciebie :)

sciskam Wszystkie razem i każda z osobna!
 
Do góry