reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej kochane - witam się niedzielnie :)
Lol i Tosia dalej zakatarzeni :( U Karola winowajca - 1 górna jedynka :D Jemu przechodzi już, natomiast z Tosią tak sobie - pewnie zostanie jutro w domu na wszelki wypadek. Niedziela leniwa, choć i tak za szybko leci :(
No i z nowin - nie wracam do pracy :p Nie, nie jestem w ciąży :p wymyśliliśmy z Luką, że pójdę na wychowawczy, a żeby ciężko z kasą nie było, to oprócz Lola będę opiekowała się innym dzieckiem (synem koleżanki, który jest tylko 10 dni starszy). Taka praca mamy niani :p Zaczynam prawdopodobnie od sierpnia. Cieszę się strasznie a jednocześnie boję czy sobie poradzę. Nooo i z tym się wiąże to, że przeprowadzimy się jednak raczej w te wakacje (bo oni mieszkają w tym samym bloku :p), po za tym Tosia jednak chyba pójdzie do zerówki w szkole ... Ona bardzo chce, tamtejsza zerówka ma baaaardzo dobre opinie, i nie tylko zerówka ale i cała szkoła. No ! Ale żebym powiedziała że tak będzie na 100 % to muszę poczekać ok miesiąca :p (musimy pogadać z teściową, zapytać w tamtej szkole o zapisy itd) Także tfu tfu tfu żeby nie zapeszac - proszę o kciuki.

Dzika - zdrówka dla dziewczynek

JestemEwa - zapraszamy :)

Mikoto - biedna Zosieńka :( ehhh mam nadzieję, że zęby szybko odpuszczą :(

Bona - gratuluje !!!!!! Daj koniecznie znac po szkoleniu :) ehhhh cwany ten Misiu Twój :p

Natis - cieszę się, że impreza się udała. Ehhhh sama bym się na taką przeszła :p Brawo dla Lenuśki :***

Więcej nie pamiętam, uciekam bo Karolinek śpiący. Miłego popołudnia :*
 
reklama
Mikotku - hahah kupilam spichy dla Tymka i taka uradowana bo mowie nie mam na wiekszy rozmiar i jak nowki ...i tak wrcamy a mnie olesnilo ze wzielam 6-9 miesiaca :rofl2::rofl2::rofl2: no nic oby byl drugi synek to bedzie mial bo hihihi w autka wiec corcia srednio zalozy :eek:

Dzika
- -pierwsza cioaze znosilam super...tzn bywalam senna , ale ze akurat w porze gdy do pracy musialam wychodzic to jakos dawlam rad...wymiotow nic i oby teraz tak bylo. Z Tymkiem zostawac bedzie Emil bo ja na popoludnia pracuje

jesteEwa - -slicznie imie ma coreczka ;-)

Anulka
- -alez zmiany !!!! super ciesze sie bardzo, mam nadzieje, ze wszystki poukllada sie po Waszej mysli
 
Ostatnia edycja:
Natis Ty chyba jako jedyna masz taką fajną lekarkę,super,ze takich rzeczy Cię uczy. Kupujesz te zioła w specjalnych sklepach zielarskich?Gratki dla Lenki za postępy:)))
Teri gratuluje ząbków u Dari,kurde to chyba moja jako jedyna została bezzębna;)))
Jeny ale czas leci...szok...Jak się czujesz?
jestemEwa witaj.Myślałam,ze ja najpóźniej tutaj dotarłam,ale Ty pobiłaś mój rekord;)Dziewczyny są przekochane,pomocne ale oczywiście najpierw muszą troszkę zaufać,bo są ze sobą od początku,bardzo dobrze się znają i nawet mają super spotkania na żywo:)
DzikaBez zdrówka,zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla pociech!!!!!
 
jestemEwa - nie daleko - do innej dzielnicy Krakowa :p ale to i tak duuuużaaa rewolucja dla nas :p jutro Luka jedzie pogadać ze swoją mamą :p zapytać czy propozycja dotycząca zamiany dalej aktualna :p i jak oni to widzą wszystko i w ogóle czy czerwiec czy lipiec :p Kochana a nie napisałaś - skąd jesteś ??

Gosiak - zapomniałam zapytac :p a teściowa to już wie ?? :D Jeśli tak to jaka była reakcja ??
 
Anula - -tesciowa wie , wiec rodzinka w sumie cala juz, ale jak na razie na fb oprcz Was nie wiedza i ujawnimy ta nowinke pozniej. Tesciowa bardzooooo sie ucieszyla, powiedziala , ze super. Powiem szczerze, az az zaskoczyla mnie pozytywnie jej reakcja ;-) al;e tesciowa to nadal tesciowa :rofl2:
 
Cześć Kobietki :-). Widzę , że nowa mamusia się pojawiła:tak: - Jestem Ewa witaj :-) - ja też jestem Ewa :-p;-).
Jeny - ja Cię kręcę już 17 tydzień !!!:szok: Ale ten czas leci . Też czekam na fotke brzuszka :tak:
Natis - gratulacje dla Lenusi . Pewnie za chwilę zacznie biegać :tak:. Bal przebierańców niesamowity - tyle ludzi !!! I wszyscy w super strojach . Fajną ekipę macie:tak:
Anula - fajne rozwiązanie z ta pracą w domu :tak:. Loluś będzie miał towarzystwo do zabawy i mamę przy sobie :tak:. Dasz radę na bank .

Pisałam juz na FB ale pochwalę się i tu :-p. Jasio zaczął raczkować i demolować chatę . Muszę uważać bardzo bo o mały włos nie przygniotła go donica wielkiego kwiata , którego wywalił :no:. Nie spodziewałam się , że ma tyle siły . Kable tez już dopadł i w legowisku psa zakończył wedrówkę . Urodzinowe przyjecia za nami . Cieszę się , że mam to z głowy . Teraz roczek Jasia dopiero :tak:. Dobranoc kochane i zdróweczka dla chorych dzieciaczków .
 
Dzień dobry poniedziałkowo :happy:

Weekend udany, pogoda super. Czas wrócić do stałego rytmu dnia. Chociaż nie do końca. Miki zaczyna mieć kiepskie noce, marudzi, temp się podniosła, kupy też się nieco zmieniły. Jak nic będą nowe zęby. Góra opuchnięta, mam nadzieję, że szybko się dokompletuje.

Jeny – jejku, szybko zleciało. Pamiętam jak się czekało tego półmetka, a tu proszę, już tuż tuż.:-)

Jestem Ewa – witamy.

Mikoto – ale Zosieńka przyspieszyła z ząbkami. Gratulacje.:happy:

Teri – jeszcze raz wielkie gratki dla Daruni. &&&& za serduszko. Mikiemu przy zapaleniu płuc też się serduszko „rozszczelniło” i pojawiły się szmery. Badania u kardio pokazały, ze nie ma się czym martwić. U Was będzie tak samo, jestem pewna.:tak:

Dzika – zdróweczka. Niech te choróbska pójdą już gdzie pieprz rośnie.

Natis – ekstra imprezka. Ech, też bym się przeszła na bal przebierańców, tam bym nie czuła się taka gruba (zawsze można udawać, że oponki to część kostiumu):-p

Anula – wy też tam zdrowiejcie. &&&& za sprawy mieszkaniowe – niech będzie tak, żeby Wam było wygodniej.

Matka Ewa – gratulacje dla Jasia

Taka piękna pogoda, aż się prosi, żeby wyjśc na dwór, ale widać mamy siedzieć w domu. Buuuuuuuuuu :-(
 
hej

jestemEwa witaj, dopisałam Cię do listy

Artur poszedł do przedszkola, oby nic więcej nie przyciągnął
ja dziś w planach spacerek, lekarz [bo Filip dalej kaszle]
no i trzeba wymysleć jakiś obiad

no i nie popiszę, bo już syrena się włączyła
 
reklama
Wiytam, po lekko mowia kiepskiej nocy ledwo co siedze...i pytanie meza z rana nie obudzil sie od 11 ??? myslalam, ze go tam wzrokiem powale !!!!

MatkaEwa - -widze, ze Jasio tez upodobal sobie miejscowke taka jak Tymek :-D

fioletowa - 0&&& za wizyte

Miktku - jk nocka u Was ???

Lece wyciganc ta torpede z krzeselka

Tymek od wczoraj popija wode zkubeczka, ktory polecila nam Smile ...i bardzo mu sie to podoba ! :tak:
 
Do góry