reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

mikotku: u nas... nic :(

Ja bym się chętnie z Wami spotkała, ale póki co- nie ma opcji. :no:Obiecaliśmy dzieciom, że we ferie na Tropical islands pojedziemy. Dzieci ze szkoły chłopców wyjeżdżają gdzieś, a moje w sumie na ferie jeszcze nidgy nigdzie nie były. Nie licząc wyjazdu do babci czy do kuzyna. ;-)a zostało nam trochę euro po wyjeździe, więc stwierdizliśmy, że trzeba jakąś atrakcję wymyślić. Nigdy nie byłam w takim przybytku. Była może któraś z Was? Możecie jakieś wskazówki praktyczne dać?
 
reklama
Morena mam nadzieje ze Gabrysia śpi smacznie a Ty z Nią :-)

Anilek :-( trzymam kciuki za pomyślny rozwój wydarzeń ;-) co.do planowanej wyprawy nie pomogę, nie znam w ogóle tematu :-o

Bona. Robaczku odezwijcie się, brakuje tu Was :-(

Gdzie jest Jeny, Betty, Nika, mamakubulki, minnie, Anusiakanusia, fioletowa i reszta???

Cały czas myślę o Kobietach, niech juz.będzie jutro i będzie.po, Korbus wracaj do.nas szybciutko!

Zosia zjadła, znów zaczęła jeść przez polnoca :-S

Ja też już w łóżku, spokojnej nocy!
 
Dzień dobry.

Korbuś - zmieniłam się myśliciela i cały czas myślę o Tobie.

Mikotko - ech, przegapiłam Cię w nocy, bo znów byśmy sobie pewnie pogadały. Prawie całą nockę byłam na chodzie.

Kari - JESTEM Z CIEBIE DUMNA!

Anilek - na Tropical Island był w ubiegłym roku Ara brat z wycieczką szkolną (pojechali na kilka dni do Niemiec, a jeden dzień spędzili tam). Mówił, że fajnie, choć szybko się może znudzić (no ale to już 18 letni facet). Życzę Wam, żebyście miło spędzili tam czas. A za jakiś czas pojechali na Real Tropical ;-)


Morena - o której Twoja Imprezowiczka zasnęła?

"13-ego wszystko zdarzyć się może" - no i się zdarzyło. PRZYSZŁA ZIMA! W nocy była mega wichura. Wszystkie okna szczelnie pozamykane, kaloryfery rozkręcone na max, a w mieszkaniu zaledwie 21 stopni (gdzie zazwyczaj były rozszczelniony, kaloryfery na połowę lub w ogóle, a na termometrze 24-25) - normalnie :szok: Za to rano zrobiło się biało, bielusieńko :-)

Wczoraj oglądaliśmy "światełko do nieba" - Ale Miki kocha fajerwerki. Patrzył się jak zakochany, nawet oczami nie chciał mrugać, żeby nie przegapić niczego. No super. Mam nadzieję, że mu nie przejdzie w strach.

Aro jedzie zaraz do lekarza - może w końcu zdejmą te szwy. A my z Mikim powylegujemy się w ciepłym łóżeczku. A co :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzien Dobry :)

Krolewna poszla spac o 23.50. Wstala o 7.30... jak dawno sie nie zdarzylo.

PALIN u nas tez burza sniezna sie zerwala. Jednak dzis za oknem slonce i sniegu jak na lekarstwo.
Kciuki za Ara. Oby sciagneli mu te szwy i bylo juz tylko lepiej.
Co sie stalo, ze nocka chodzona?

MIKOTKU jak nocka?

ANILEK nie pomoge. Takie atrakcje dopiero przede mna :D

KORBA Kochana jestem z Toba. Wracaj szybciutko do nas! <3

Gabrynia moja juz na brzuchu jezdzi, narazie po lozku. Trzeba sie zebrac i isc zrobic kawke.
Jak tak dalej bedzie na dworze to zaliczymy chociaz krotki spacerek.
 
Dziewczyny przepis na ciasto pierogów juz jest w odp wątku.
Moje chlopaki ok Wojtek juz nie ma temp, do jutra wieczora ma ten Hiconcil, a Bartek piszczy i cwiczy swoje Tatata ;) jesteśmy na pieluchach wielorazowych, pampersa zakladam na noc tylko albo do lekarza. Zobaczymy jak dluho bedzie mi sie chciało tak robić. Na razie uywierdzam sei że jak zaczelam to teraz nie moge zrezygnować. No zobaczymy co to będzie.

Nie umiem minek wstawiać z tableta :/
 
Dzien dobry...nocka znowu krecoca o 5:30 dziecko stwierdzilo, ze jest wypsane i tak brykal...padl mi po 8 . WIec szybko umylam glowe, bytelki i jem z Wami sniadanko

Anielek - kiedys patrzylismy na ta wyspe (bo to ta plaza tak ??) i jakos starsznie dorgo nam to wyszlo i z tego co wiem, to placi sie za wejscie i za kazda "atrakcje" (zjezdzalnie) dodatkow. Tak slyszlaam

Palin
- -super, ze majcie zime !!!! do nas niby tez ma dotrzec. Wlasnie mialam sie pytac ile macie w domu stopni bo MIki zawsze w samym bodziaku fika

Buzka Tymka dzis ladnie wyglada(choc patrzylam gdy na dworze jeszcze szarosc panowala) ale kupka mimo ze luzniejsza , to tragedni nie ma. Ale jaka ma byc jak pil samo mleko przez weekend. Tak wiec czeka mnie wprowadzani znowu w miare pojedynczo wszystkiego. Najgorsze jesli to jakis syf jest w warzywach ...
 
Palin :dzięki! No my w sumie mamy niedaleko tam, więc stąd pomysł. A dzieciakom pewnie tak szybko się nie znudzi( mam nadzieję):-p

KORBUŚ kochana trzymamy kciuki!!! jesteś dzielna kobietka! Będzie dobrze.
Ja właśnie kawusię sączę, grzanki się przygotowują, Adaś NAWET nie marudzi- siedzi w wózku i gada jak najęty. :-) chłopaki w szkole. Mąż na basenie, a ja się upajam świętym spokojem. :-) Ciekawe jak długo?:-p

Dziś stwierdziłam, że to chyba ze mną jest coś nie tak: mam kryzys z mężem, mam kryzys z rodzicami... Z siostrą relacje dobre, ale też coś jakoś tak inaczej... Chyba robię się zgorzkniała... Albo co... Nie wiem, ale żeby z tyloma bliskimi osobami relacje nie były takie, jakbym tego chciała, no to dziwne. Coś ze mną jest... popsuła mi się jakaś część... trza ją wymienić, tylko nie wiem czy bez mechanika dam radę?

Ale smęcę od rana. :no:

Oglądałyście finał WOŚP? Ja zawsze oglądam i uczestniczę od początku (w sensie wspieram finansowo:-p). Ufam temu człowiekowi. Moje dzieci też już korzystały ze sprzętu kupionego przez WOŚP- przesiewowe badanie słuchu, no i Miki na oddziale dziecięcym w naszym szpitalu kiedyś wylądował i miał pompę jakąś podłączoną i taki ten monitorek (nie wiem jak to się fachowo nazywa). więc wiem, że te pieniądze są wydawane nawet na małe szpitale. :)
 
Ostatnia edycja:
ASIULKA super, ze Synek zdrowieje :) Ja w tel na aplikacji na adroida tez gotowych buziek nie mam...

GOSIAK to Tumus nocne zabawy urzadza, Rozbojnik Maly jeden :D
Kciuki trzymam zeby buzia Tymkowa pozostala juz zawsze taka ladna jak jest :)

Dzis to juz musze poprasowac, bo nie moge na ta sterte patrzec.
Trzeba zaliczyc Biedrone i spacerek.
W sumie z pilnych rzeczy to tyle na dzis.

Mysle o naszej KORBUNI...
 
reklama
Do góry