reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej, Słonka!!!

Ja dziś znów zabalowałam ze spaniem, Wstałyśmy o 9.30:baffled: . Toż to szok!

Palin- i u nas w nocy wichura, a teraz śnieżek sypie. Pszczoły oczywiście zachwycone, z nosami przyklejonymi do szyby siedza na parapecie.
Ja zachwycona mniej. Chce juz wiosny!!!!!!!!

Wczorajszy dzionek był fajny, lubię niedziele bo są rodzinne i leniwe:rofl2:

Mam ostatnio problem z seksikiem:-(. Nie chce mi się- tzn chce mi się psychicznie, fizycznie nic mnie nie rusza. Nie jestem zmęczona bardziej niż miesiąc temu, a w zeszłym miesiącu było wszystko normalnie, z D. też się układa dobrze więc nei wiem o co kaman.

O, nie! Mamy mega kupola.
 
reklama
hej

u nas nocka do d..y
Filip wczoraj zwalił 3 kupsztale, w tym u kuzynki na urodzinach, musiałam go przebierać w babskie ciuszki, nieco za duże
w domu spał do 4, potem godzina wyrwana z życiorysu, a potem co chwilę płakał
Artur za to pół nocy kaszlał, dziś po południu idziemy do lekarza


anilek ja byłam w tropical - rewelacja :-) ale widzę że już na fb rozmowa
 
Ufff...kupa opanowana.
Az szyję musiłąm myć:szok::laugh2:

Anilku, no czytywałam o czerwcówkowych seksikowych posuchach, ale nie dotyczyło mnie to..aż do teraz :confused: Ja po porodzie wytrzymac nie mogłam i już w 3 tygodnie po się kochaliśmy mimo paniki D.:-D No taka jestem, co ja zrobię, lubie się kochać :-p Tylko, ze mi się conieco tera zbuntowało:crazy: Szlag by trafił to moje ciało pedagogiczne:-D Nie dość, że za grube, ze obwisłe i dużo jest tych "za", to jeszcze mitaki nr wycina:angry:
 
Kochane a czy jest jakas masc tak dostepna od reki, ktora mozna by krostki samorwac ?? kurcze troche jeszcze ich jest a skoro lecial na samym melko 2 dni to jakby to bylo aleregiczne od jedzenia to chyba by zeszly co ??? gdzies czytalam, ze ktos sudocremem smarowal, ale on mi sie wydaje za agresywny, ale w sumie naszego nawet nie otowrzylam, bo nie bylo takiej potrzeby .... w domy mam linomag (zielony czerwony, sudocream, bepanthen, masc cynkowa )
 
Gosia to Tymek z Felinim się zgrali z pobudką dzisiaj.... aj te chłpaczyska podłe :-p Ja bym sudokremem spróbowała

Asia wytrwałości w pieluchowaniu.

Fioletowa zdrówka

Iza w Biedrze promocja jakaś??

Hania tak czas w roku zawsze mam przynajmniej jeden a później się wszystko prostuje.

Mikotek jak nocka?
 
witam u nas tez troszke się zabieliło
dmuchawiec Daria też z nosem do szyby siedziała chyba z 15 minut bez ruchu i patrzyła co to tam takie leci :-D

sex ... hmmm .... ja tez nie wiem co to takiego ?????????? :crazy: moje libido jest sporo na minusie :baffled:

anielek hm chyba ma o samo że że mną jest cos nie tak bo jak patrze na m to on sie chyba zachowuje normalnie jak zawsze tylko ja mam w głowie jakiś kryzys :baffled:

ja jak i Wy nie moge sie skupic bo ysle o naszej Kasi co z nia nikt nic nie wie ??????????

mała gadułka juz wstała więc koniec dobrego osttanio nam sie rozgadała i ku uciesze tatusia mówi ta ta ta ta i jeszcze wiele wiele innych np. ga gaga da da ba ba a wczoraj tak spiewająco la la la la la myslelismy że padniemy :-D
a to Daria patrzy co to takie nagle coś biało sie zrobiło
 

Załączniki

  • SAM_8860.jpg
    SAM_8860.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 45
Cześć :-). Widzę seksik na tapecie . Wiecie ja mam mega stracha , że mi sie piate dziecko trafi :sorry2: i to w takim "dojrzałym" wieku ( mówiąc delikatnie ) . Tak więc stres góruje nad libido ostatnio :tak:. Nie dałabym juz rady fizycznie i psychicznie - stres o zdrowie maluszka by mnie zniszczył . Mój maż za to poczuł wiatr w żaglach i jak przystało na "młodzieńca w kryzysie wieku średniego " bardzo chętny :sorry2:. Kompromisik wypracowujemy :-p.
Korba - myślami z Tobą od samego ranka . Czekam na jakieś wieści od Robaczka !!!
Dmuchawiec - może poowulacyjna faza ???? Ja mam zawsze najwiekszą ochotę przed i w trakcie owulki
Fioletowa - zdróweczka dla Artura . A tak na marginesie chciałam zapytać ( jeżeli można ) - co się stało temu maluszkowi który widnieje obok Twoich suwaczków ??? Michałek ?? :-(
Anilek - ja też aspoleczna się robię - chyba za długo w domu siedzę .....

Jasio znowu się buntuje i nie chce jadać :-(. Nie wiem juz co zrobić , za tydzień kończy 7 miesięcy a danie główne to cyc :-(. Ugotowałam mu wczoraj pyszną zupkę szpinakową z żółtkiem i po magicznych 4 łyzkach koniec jedzenia . Wszystkiego zjada 4 łyżeczki - wiecie ??? W nocy zaczął budzić się cześciej i tankować - głodny chyba .....
 
reklama
Anilek, sex - działalnoś fizyczna 2 (lub więcej) osób, prowadząca do wyprodukowania aromatyzowanej substancji mazistej oraz reakcji organizmów pracujących. Czesto końcowy efekt produkcji powoduje zadowolenie (ważne: nie z powodu, że to juz koniec).Zdarza się wytworzyć produkt uboczny w postaci przyszłego płatnika podatków. [def zasłyszana]

Dmuchawcu - ja też to lubię. I współczuję, też bym się tak zastanawiała o co kama, gdyby mnie tak wzięło

Gosiak - no właśnie u nas zawsze gorąco, a dziś w nocy jakoś w mieszkaniu nie mogło się nagrzać. Wiało strasznie. Ponoć część miasta nie miała w nocy prądu.
 
Do góry