reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam,

my dzisiaj byłyśmy na zaległym szczepieniu. Oliwka była bardzo dzielna. Przy szczepieniu zapłakała tylko troszkę i szybko się uspokoiła jak ją przytuliłam. Gorzej było w poczekalni, jak jeden chłopczyk wyszedł z pokoju szczepień i darł się wniebogłosy.
Mała waży 8,900 (za 3 dni skończy 7 miesięcy). Teraz sobie słodko śpi i ani myśli się obudzić.

oooo, właśnie wstała
idziemy wciągnąć jakiś obiadek
zajrzę później

Miłego dnia Wam życzę :-)
 
reklama
Betty ładna waga :tak: wczoraj była u mnie koleżanka z córeczka która ma skończone 8 miesięcy i waży 9 kg jak odjąć ubranko to bedzie tak jak Twoja i zobacz jaka różnica w wielkości z moja Darią :sorry:Daria waży 7.200:eek::sorry:ale na wyskokośc były prawie takie same Daria to długi patyczek :-DNajbardziej widac po nóżkach Daria ma długie chude nóżki :sorry:
 

Załączniki

  • SAM_8726.jpg
    SAM_8726.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 53
  • SAM_8728.jpg
    SAM_8728.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
Witam się poświątecznie!

Ależ postów do nadrobienia! Super! Zosia trochę popłakała w nocy, ale pospałyśmy do 8.45:-) Z rana zabrałam się za obiad i rozbieranie choinki, by podgonić i wyjść na dwór, ale nie zdążyło się nawet z rana wypogodzić, bo tak się pochmurno zrobiło i brzydko.

Marys ależ późno chodzicie spać :-( pośpicie chociaż dłużej rano? To będziecie mieli zabawy z klockami. Co do usypiania to nie zniechęcaj się - u nas też początki były różne, najpierw kilka dni sama pięknie zasypiała, potem kilka kolejnych ciężko jej było się wyciszyć, a teraz idące zęby i skoki - nie ma lekko :-D

Palin godzina Twojego wpisu nawet jak dla mnie i tak jest szokująca:szok::-D Bardzo się cieszę, że lepiej się czujesz! Jak wyjście do koleżanki, udało się? Lista już edytowana :-)

Korba to mieliście wczesną pobudkę :shocked2:Nie denerwuj się! Wiem, że łatwo powiedzieć, ale staraj się nie denerwować. Super, że Zosia zjadła rano mleko!


Wisienka!!!!!!! Kochana jak tylko odeśpisz nieprzespany czas - wracaj do nas, bo brakuje tu Ciebie!!!!

Bona wcześnie zaczęliście dzień:sorry:tulę Cię mocno!:tak: uśmiech dziecka wynagradza wszystko! pogody zazdroszczę, u nas kiepski dzień - pochmurno, mokro i buro. nie zwlekaj z wizytą u lekarza, z brzuchem nie ma żartów! od niedzieli Zosia próbuje włożyć do buzi ręcę aż po same łokcie :sorry: ale zęba nie widzę :eek: A Ty wypatrzyłas drugą dwójkę?


Kingusia świetnie, że postawiłaś na swoim, udało Wam się spędzić rodzinnie dzień! oby teraz było tak jeszcze częściej! Jak naczyniak? sklęsł? Super, że Lura zjadła w nocy - jedno karmienie więcej :-) chyba trzyma sztamę z Zosią Korby :-D Świetnie, że Laura dołączyła do grona dzieciaczków, które już stoją.


Smile
gratuluję sprzedaży kołyski! to teraz poszalejesz na zakupach! Trzymam kciuki za spanie Frania w łóżeczku!


DzikaBez jakie dobre wieści, katar łatwo złapać, ale walka z nim to utrapienie dla dziecka i dla Rodziców :tak:



Teri Zosi też ostatnio ciężko się wyciszyć przed nocnym snem. Jak tylko zje butlę na noc, to wstępują w Nia nowe moce i niespożyte pokłady energii, zanim je spożytkuje mija "dłuższa chwila" :eek:


Gosiak oby ten guz u psiaka nie oznaczał niczego złego :-:)-(


Madzia współczuję i tulę! Jutrzejszy dzięń na pewno będzie lepszy!

Betty super, że piszesz! Dzielna Oliwcia! Brawo! Piękna waga!




Czarna lista
kaffeetrinker_2.gif
obowiązuje po świątecznym lenistwie

Morena
Natis
Bona
Bisous04.gif

Sara
Smile
Bisous04.gif

Madzia
Bisous04.gif

Nika
Martam&m
Wenusjanka
Bisous04.gif

Animlardis
anilek
anula
Bisous04.gif

Dmuchawiec
Robaczek
Bisous04.gif

asiulka
Paulunia
DzikaBez
Bisous04.gif

Isis
MamaTrójki
Julixx
Kari
Paulus
Kingusia
Bisous04.gif

MamaWikusi
Katka
Korba
Bisous04.gif

Mama2013
Ona to ma
Marcysiowa
Marcelinoowa
Emka
Bisous04.gif

Anisiaj
Palindromea
Bisous04.gif

Jeny
Gosiak
Bisous04.gif

Skalbka
Marys
Bisous04.gif

anusiakanusia
fioletowa
Justa
Bisous04.gif

Mamakubulki
Wisieńka
Bisous04.gif

Minnie
Betty
Bisous04.gif

Teri
Bisous04.gif

Misianka
MatkaEwa
Bisous04.gif
 
niech już będzie noc! lepsza niż dzień.. wrzask i wrzask i wrzask.. usypianie przez 2godziny, żeby pół godziny pospał :no:
głowa mnie boli i aż mi niedobrze :no:
a przecież miałam już tak, więc nie powinnam być zaskoczona. człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego :confused2:



ratuje mnie dzis tylko.. https://www.youtube.com/watch?v=PPUQfgrGxUQ
 
Ostatnia edycja:
Teri, Oliwka od samego początku była niczego sobie:-D. Pewnie jak zacznie chodzić, to zrzuci. Podobnie było z Wiki - dopóki nie zaczęła chodzić, to wyglądała jak mały pączuś, a teraz wygląda jak patyk;-)

Smile, super, że udało Ci się tak szybko sprzedać kołyskę, a basen - świetna sprawa, tylko, że ja bym się pewnie nie rozebrała:-D:-D:-D

Dzika, my też ostatnio walczyłyśmy z katarem, na szczęście udało nam się zwalczyć

Madzia, współczuję kiepskiego dnia, oby nocka okazała się lepsza


... kurdę, ale skleroza.... zapomniałam co jeszcze miałam napisać
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

mikotko uprzedzałam, że mnie nie będzie, składam podanie o skreślenie z czarnej listy :tak:

nie nadrabiam bo nie dam rady...
wybaczcie, ale tylko o sobie napisze :-p

więc byłam dziś na tych egzaminach ( a były aż 3, jeden pytania zamknięte, drugi miał pyt. otwarte a trzeci był z komputera) i rozmowy. Najbardziej bałam się rozmowy, w sumie miałam 11/20 pkt, najwięcej miała laska 17, pózniej 13 i my ( 4 osoby miały 11) więc zajęłam 3 miejsce. Startowało 11 osób.

ehhh byłam na jedzonku z mężem i Wojtkiem, Bartek spał w domciu z babcią. Musiałam odreagować, aż mi lepiej już.
Bartoszek kończy dziś 7 miesięcy !!!!
:szok:
ja piernicze jak ten czasu zasuwa. wczoraj włożyłam go do łóżeczka bo szłam do łazienki wracam a on .....SIEDZI :szok::szok::szok: szok przeżyłam, dziś obniżone łóżeczko było bo cały czas mieliśmy na tym najwyższym

Wojtka chcę zapisać do przedszkola a tam pisze w jakich godzinach mama pracuje i co ja mam wpisać?? urlop macierzyński ?? jeszcze po pieczątkę zakładu muszę jechać a jutro mamy szczepienie Bartoszka. Boje się że jak wpiszę że jestem na uropie to go nie przyjmą...:confused2:
 
asiulka nie wpisuj, że jesteś na urlopie, wpisz godziny, w których normalnie pracujesz :-)

Tymcio śpi, idę pod prysznic i spać. Dzisiejszy dzień mnie wykończył :zawstydzona/y: Ale już jutro miłe spotkanko i mam nadzieję - spacerek :tak:
 
O nie! Ja znów na czarnej liście... Buuuuu:-( Nawet wyjazd mnie nie tłumaczy? :sorry: Nie nadrobię, bo nie mam kiedy, ale postaram się być na bieżąco. Ta codzienność, która nieraz nuży teraz dla mnie jest cudowna... Jestem u siebie. I to jest najlepsze. Naprawdę wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... :tak:
 
Madziu trzymam kciuki, aby Tymcio dał Ci pospać w nocy, a jutrzejszy dzień był o wiele lepszy niż dzisiaj.

Anilek wyjazd usprawiedliwia, ale dla przypomnienia jesteś, co byś znów się nie zaszydełkowała i nie zapomniała o nas :-) Czekamy na zdjęcia z Francji, relację i całą resztę :-D


Asiulka
Kochana, bardzo dobrze, że podeszłaś do tych egzaminów, a że tym razem się nie udało, cóż, los chce byś w pełni poświęciła się swoim chłopcom :-) i nam - dlatego też lokata na liście, ale już jest buziaczek - także pisz na bieżąco, motywuj nas do działania. Bartuniu, Iskiereczko, rośnij zdrowo! Wow, a to miałaś niespodziankę. U nas od tygodnia łóżeczko obniżone o jeden poziom, mimo że Zosia jeszcze nie siedzi, ale leżąc na brzuchu potrafiła się nieźle wychylić :sorry:

Czarna lista
kaffeetrinker_2.gif
obowiązuje po świątecznym lenistwie

Morena
Natis
Bona
Bisous04.gif

Sara
Smile
Bisous04.gif

Madzia
Bisous04.gif

Nika
Martam&m
Wenusjanka
Bisous04.gif

Animlardis
anilek
Bisous04.gif

anula
Bisous04.gif

Dmuchawiec
Robaczek
Bisous04.gif

asiulka
Bisous04.gif

Paulunia
DzikaBez
Bisous04.gif

Isis
MamaTrójki
Julixx
Kari
Paulus
Kingusia
Bisous04.gif

MamaWikusi
Katka
Korba
Bisous04.gif

Mama2013
Ona to ma
Marcysiowa
Marcelinoowa
Emka
Bisous04.gif

Anisiaj
Palindromea
Bisous04.gif

Jeny
Gosiak
Bisous04.gif

Skalbka
Marys
Bisous04.gif

anusiakanusia
fioletowa
Justa
Bisous04.gif

Mamakubulki
Wisieńka
Bisous04.gif

Minnie
Betty
Bisous04.gif

Teri
Bisous04.gif

Misianka
MatkaEwa
Bisous04.gif


Padam, dzisiaj był intensywny dzień, w sumie zrobiłam wszystko, co zaplanowałam:

- rozebrałam choinkę,
- pochowałam świąteczne dekoracje,
- zdjęłam lampki z balkonu i wyszorowałam na nim płytki,
- podlałam kwiatki,
- ugotowałam obiad na dwa dni,
- zrobiłam dwa prania,
- poodkurzałam.

Cały dzień czekałam na kuriera z krzesełkiem do karmienia :no::wściekła/y::crazy: Mam nadzieję, że jutro będzie ładna pogoda i wyjdziemy.
 
reklama
Mikotko, Ty Pracusiu, ja przy Tobie wypadam tak blado, a padam na pyszczek po całym dniu. Wypad sie udał (choć obu nam było mało, ale nie chciałam nadużyć "dobroci" Ara), trochę się oderwałam i jeszcze bardziej hunor się poprawił. A oglądałaś? Bo my tak i myślałyśmy o Tobie (a przynajmniej ja).

Rano Miki zadziałał jak budzik, postawił wszystkich na nogi - i dzięki niemu zdążyliśmy na szczepienie zanim nazbierała się kolejka pacjentów. W nagrode zjadał znami śniadanko (dla niego to już było 2) - bułkę z masłem. Jutro czeka nas znowu wyjście z rana (spotkanie z panią rehabilitantką) - juz mu mówiłam, żeby znów zadziałał w odpowiedznim czasie.

Wieczorem kolejny krok w przyzwracaniu zwyczaju samodzielnego zasypiania - od karmienia jestem we własnym łóżeczku, mama tylko siedzi obok. UDAŁO SIĘ BEZ PŁACZU!!!

Na kolację dostał nową kaszkę (5 zbóż + lipa) - zjadł ładnie (chociaż z butelki). Podobno ma na dłużej pozostawiać uczucie sytości - przekonamy się :p
 
Do góry