reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej kobietki !!! Kawka się kończy i drzemka Jasiowa pewnie też za moment . Więc szybko :
Madzia - podziwiam determinację !!! - Bieganie!!! Ja bym padła po 20 metrach :sorry:. Powodzenia ! No i miłego kawkowania ze Smile :tak:
Wenusjanka - no Jaś też uwielbia cycolenie i w nocy minimum 2 razy wstaje na mleczko , czasami częściej - nie wiem od czego to zależy .... w ciągu dnia co 2 - 3 godziny . Jeden posiłek słoiczkowy od niedawna doszedł :tak:. Też się zastanawiam jak to wyjdzie z odstawieniem , w planach w 10 miesiącu :sorry:. W czerwcu wracam do pracy . Ale to jeszcze trochę czasu . Narazie też się delektuję karmieniem - bo to ostatni raz , ostatnie BOBO :-(.
Bona - powtórzę - Bogu dzięki , że nic się nie stało Tobie . Kurcze trzeba uważać bardzo !!! No i dobrze , ze z małym nie jechałaś :tak:. Mam nadzieję , ze kłopoty finansowe wkrótce znikną u Was .
Kingusia - też chciałam zapytać o naczyniaka. Widać jakieś zmiany ????
Palin - dobrze , że Ty energiczna kobieta jesteś , bo ktoś będzie musiał za chwilę biegać za Mikołajem :tak: i oczy mieć dookoła głowy :tak:. Powodzenia u rehabilitanta - ale myślę , że jak zobaczy co Mikołaj wyprawia to mu szczena opadnie ;-)
DMUCHAWIEC !!!! TY TUTAJ ???!!!! :-):-):-) - plany zakupowe do pokoiku dziewczynek bardzo fajne :tak:. My mamy fajnego dentyste dzieciowego - szkoda , ze tak daleko mieszkacie .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Matka Ewa- ano tutaj:zawstydzona/y: Postaram się bywac częściej. My dentyste tez mam y fajnego, chodzimy na przeglądy i Zosia super, ale Marysia buzi nie chce otwierać, niestety :-(
 
Kochane moje witam
I pytam gdzie ten śnieg ja chcę lepić bałwana!
u712.gif

Bona ja powtórzę za Matką Ewą dzięki Bogu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas też finansowe dno albo nawet gorzej, chyba będe musiała do pracy wrócić bo brakuje nam 1000 zł miesięcznie...A tak marzyłam zeby zostać z Antkiem rok
Dmuchawcu śliczne makarony i dywanik też, my tez planujemy remont, na wiosnę albo na wakacjach, no zobaczymy jak to będzie z kasą bo na razie do d...
Kochane pozdrawiam wszystkie serdecznie i zmykam do dzieciaka bo rzy do mnie spod fotela, znów mamy okres niespania po jednodniowym spaniu, śmiga natomiast na czołganiu po całym mieszkaniu a najchętniej do kabli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
No i bedziemy kombinowac cos z naklejkami ściennymi w kolorkach jak na dywanie, mają nbyć kwiatuszki:tak:
2.jpg6.jpgkolorowe-kwiaty-naklejki-na-sciane.jpg

Dorotka- to masz małego żołnierzyka? :-D
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 41
  • 6.jpg
    6.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 48
  • kolorowe-kwiaty-naklejki-na-sciane.jpg
    kolorowe-kwiaty-naklejki-na-sciane.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 39
Hej moje drogie :)
Tosia w przedszkolu - jakoś tak dziwnie w domu bez niej hmmm wczoraj miała atak histerii podczas obcinania paznokciu - "boję się, że mnie dziubniesz aaaaaaaaaaa (pisk)", aż ja cala w nerwach byłam, przegięła ostro :/ za to dziś do rany przyłóż. Dzieci w przedszkolu ją obskoczyły - fajnie, że tak wszyscy za nią tęsknili :) Moja księżniczka :* Sama się dziś ubrała :] ząbki wyszorowała :)
A Lolo hhmm zakatarzony lekko ale walczymy dzielnie :) Dziś basen Tosiulki, ciekawe jak sobie będzie radzić po takiej przerwie :p

Dmuchawcu - piękne propozycje wystroju :) dziewczynki będą miały cudowny pokój :)

MatkaEwa - Lol też w dalszym ciągu cyc :p ale dostaje i obiadek ok 13 i kaszkę od wczoraj ok 18 :) Zamierzam karmić do ok roku :) później ewentualnie tylko na noc :) zobaczymy jak to będzie :) żałuję tylko, że Tosię tak krótko karmiłam :(

Wisieńka - cieszę się, że jesteś :* Antonio to nie żołnierzyk - to mój dzielny rycerzyk :)

Bona - jeszcze raz napiszę, ufff dobrze, że jesteś cała. Odpocznij trochę, skoro coś masz nadwyrężone - nie lekceważ tego
 
Witam się z kawką!


Bona powtórzę się - Dzięki Bogu nic Tobie się nie stało! Dobrze, że jechałaś wolno i "opanowałaś" sytuację! Mam, nadzieję, ze szybko dojdziesz do siebie, chociaż szybko się o tym nie zapomni :-( ale uśmiech Michasia pomoże lepiej niż niejeden nasz wywód na ten temat! Mam nadzieję, że woreczek żółciowy da o sobie zapomnieć, a tym samym o położeniu na oddział.


Palin, oglądałam i dzisiaj też obejrzę :-D Bardzo się cieszę, że wypad do koleżanki się udał! Kochana, możesz zalinkować tę kaszkę? Super, że Mikołajek dłużej pospał. Twój post z godziny, jak dla mnie nocnej :szok: Jakie wieści po spotkaniu z rehabilitantem?


Misianka ż
yczę Ci, aby kolejne dni były spokojniejsze!

Marys ładne mi "dłużej" do 10-11 :-D Zojka, jak Wy wstajecie, zazwyczaj ma drzemkę :-D Trzymam kciuki, za sukcesy w usypianiu!


Justa z
dnia na dzień będzie coraz lepiej - i chłopcy będą sobie lepiej radzić, a i Ty zniesiesz czas w pracy "łagodniej". A może zamiast kaszki podaj mleko z kleikiem ryżowym?

Smile no właśnie kuriera jak nie było tak nie ma :no:


Kingusia, jesteś czy odsypiasz? Współczuję nocy :-(

Madzia noc bajka! Ach, marzy mi się tyle godzin snu :-D Udanego spotkania ze Smile i Franko - czekamy na zdjęcia! Bieganie? :szok: Podziwiam! Ja planuję wrócić do serii 8min ABS i 8 min Legs - kiedyś to ćwiczyłam i fajne efekty były, od poniedziałku mam dietę MŻ, także wzmocnię ją ćwiczeniami, nie tylko spacerami :sorry:


Wenusjanka
nie dobiję, ale pocieszę! Nie dołuj się Kochana! Emota mnie rozbroiła:-D też wydaje mi się, że noc bez karmienia to jakaś baśń cudowna, ale czekam z nadzieją, że taka noc wkrótce nastanie :tak: Co do kurzu, to wczoraj pisałyśmy z dziewczynami, że meble wenge to przekleństwo, wyrok codziennego latania ze ścierą :no: Przejażdżki rowerowe i mnie się już marzą :tak:


Dmuchawcu, córo marnotrwana, wróciłaś! :-D:szok: świetne plany noworoczne! Piękne rzeczy powybierałaś! Łóżko 3-piętrowe, wow! Koniecznie pochwal się jak już stanie w pokoiku! Biedna Marysia :-(


Wisienka jak Antoś dzisiaj? Śpi?


Anula Pięknie, że Tosia potrafi, tak o siebie zadbać!






Czarna lista
kaffeetrinker_2.gif
obowiązuje po świątecznym lenistwie

Morena
Natis
Bona
Bisous04.gif

Sara
Smile
Bisous04.gif

Madzia
Bisous04.gif

Nika
Martam&m
Wenusjanka
Bisous04.gif

Animlardis
anilek
Bisous04.gif

anula
Bisous04.gif

Dmuchawiec
Bisous04.gif

Robaczek
Bisous04.gif

asiulka
Bisous04.gif

Paulunia
DzikaBez
Bisous04.gif

Isis
MamaTrójki
Julixx
Kari
Paulus
Kingusia
Bisous04.gif

MamaWikusi
Katka
Korba
Bisous04.gif

Mama2013
Ona to ma
Marcysiowa
Marcelinoowa
Emka
Bisous04.gif

Anisiaj
Palindromea
Bisous04.gif

Jeny
Gosiak
Bisous04.gif

Skalbka
Marys
Bisous04.gif

anusiakanusia
fioletowa
Justa
Bisous04.gif

Mamakubulki
Wisieńka
Bisous04.gif

Minnie
Betty
Bisous04.gif

Teri
Bisous04.gif

Misianka
MatkaEwa
Bisous04.gif
 
Cześć Kochane czerwcówki,

My co świt pobiegliśmy do przychodni zaszczepić Ninę, waga jakieś 7600, 65 cm jak dla mnie mała i tłusta- Ewka była mała i chuda to mam takie porównanie. Dziecko grzeczne usmiechnięte, zasneło i jeszcze spi jakieś 45 min. już a ja robię obiad. Dzis 2 próba zrobienie zupy z dyni, ostatnio wyszła bezsmakowa mamałyga ale tym razem miałam lepszą dynię i użyłam więcej przypraw. Jak zrobię to zdam relację.
Marcin właśnie wrócił ze spaceru i mam nadzieje ze zrobił zakupy inaczej zupy nie będzie.

Słońce pięknie świeci, jak Ninka wstanie to fru na zewnątrz a mnie czeka tona prasowania

Obiecuje że zaraz wam podopisuje bo dziś mąz w domu to i przy dzieciach pomoże.
 
Mikotku odsypiać się nie da. Jestem u mamy, Laura troche przysnęła to wpadłam poczytać. Na razie mi się spać nie chce ale wieczorem pewnie będzie masakra... w sumie spałam jakieś 4 godziny:confused2:
Bona, MatkaEwa dziękuje że pytacie o Laurę, Nie wiem za bardzo co mam powiedzieć... na razie jakby schodzi opuchlizna po zabiegu. Wydaje mi się że ta górna część naczyniaka troche zbledła. Boje się że efekt nie będzie zbyt widoczny :-(
Bona teraz dopiero doczytałam o Twoim wypadku. Kochana szczęście że nic Ci się nie stało :*
MatkaEwa ja podziwiam i jednocześnie zazdroszczę Ci Twojej czwóreczki :-) musi być fajnie jak tyle dzieciaków jest w domu. My nie mamy warunków żeby mieć więcej niż dwoje dzieci ale nawet nie wiem czy dałabym radę... na razie chce się cieszyć Laurą, zająć się naczyniakiem i poszukać wkrótce pracy. Nie myślę jeszcze o drugim dziecku.
Dzika ładna waga Ninki :-) kilogram cięższa od mojej chudziny :-p
Dmuchawcu miło Cię tu widzieć :tak: plany pokoiku dziewczynek bardzo ciekawe, szczególnie intryguje mnie to 3-piętrowe łóżko :happy: śliczne te zielone i fioletowe kwiatuszki na drugim zdjęciu. Pokoik będzie też dla Helenki czy dla Zosi i Marysi tylko?
Anula zdrówka dla ślicznego Lolinka :*
 
reklama
Witam,
nadgonilam z rana do wpisu anuli ale Tymson nie dal juz nic napisac...

Madzia
- ma nadzieje, ze odbilas sobie wczroajszy gorszy dzien dzisiejszym spotkaniem ze Smile

Wisienka
- -chyba sniegu nie bedzie tej zimi...moze byc blotny balwan ????

Dmuchawcu - wczoraj o Tobi myslalam, bo albo slepa jestem albo od paru dni CIe nie bylo ani tu ani na fb... super pomysl z pokoikiem dla Pszczoek na pewno bedzie sliczny, no i czekamy na foty

Smile- mozesz raz jeszcze podac linka do kubeczka Frania ??? wiem, ze kiedys wrzucalas

Przepraszam, ze tlyko tyle ale tyle spamietalam, Tymek usnal to moz chociazbutelki pomyje i cos zjem.

Ja ostatnio nie w nastroju kompletnie, wszystko na mojej glowie, martwie sie o wszystko i wszystkich tylko nikt o mnie. Mam serdecznie dosc ! Dosc mieszkania tu, dosc pracy, kotra nade mna wisi, dosc tego, ze nie zawsze jestem w stanie wszystko pozalatwiac, dosc czucia sie obca tutaj...wszystko ostatnio mam na nie.


Milego popoldunia zycze
 
Do góry