reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

emka Daria też je dziecięce jogurty bobowita one sa od 6 miesiaca nie wprowadzałam dorosłych jogurtów jeszcze one po 10 miesiącu a żółtko to po 7 miesiącu Daria juz jadła kilka razy
przykro mi że tak się stało :-(

jeny jej fasolka pamietam jak przy pierwszym takim zdjęciu Darii się popłakaliśmy ze szczęścia :tak:a malutka super :-D

bona piękne rodzinne świąteczne zdjecie :tak:

słoneczko wyszło jupi :-D
 
reklama
Dziękujemy za życzenia


Jeny, Cudna fasolka :-) aż mi się łezka w oku zakręciła i pomyślałam sobie , jak byłam pierwszy raz na USG i zobaczyłam moją Zosieńkę :tak: ehhhh A Lenka piękna dziewczynka :tak: Ps. Mamy takie same laptopy :-)

Bona, Piękne rodzinne zdjęcie , też bym bardzo takie chciała , ale co ja mam zrobić jak nienawidzę siebie na zdjęciach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a Wy wyglądacie cudnie :-)
 
Witam po weekendowo, zabieram sie za nadrabianie 2 dni i mam nadzieje, ze Tymek mi pozwoli.

U nas jak zwykle weekend zlecial szybko, ale

1. choinka ubrana (wywalczona niemalze)
2. Zupki pogotowane dla Tymka (w odp watku napisze jakie zrobilam )
trzy. (klawisz nam nie dziala z liczba). Tymke oboftografowany i zostal Misterem dnia dzisiejszego :-p
4. Obkupilam dziecko w ciuszki na 1,5 roku :-) ale szkoda bylo nie brac jak okazja :-p

Anielek - -szydelko szydelkiem, ale zagladaj czesciej, brakuje tu Was !!!!

Kingusia - -oby dobry swiateczny nastroj szybko powrocil. Dobrze, ze rozmawiac to podstawa dogadania sie. Ja tez niedawno przeprowadzilam rozmowe i widac, ze faceci mysla troszke inaczej

Skalbka - -koniecznie fotki mieszkania !!! chyba ze bylo cos na fb a ja przegapilam. Duzo zdrowka dla psiaka...moj znowu rozwalil lape, a ja nie moge go poddac nastepnej narkozie...juz nawet do weta nie ide i na wlasna reke musze mu to zaleczyc bezoperacyjnie :( zalamana jestem nim:-(

Mikotku - te swiateczne emotki sa boskie :D pisalam raznapisze w watku zywieniowym , ale pewnie pozniej bo Tymke wlasnie sie obudzil. OBIECUJE DZIS !!!

Robaczku
- -przy dwojce dzieci i wiekszym domku nie dziwiwe sie, ze nie dajesz rady.A pomoc to przeciez nic zlego. Ty bedziesz miala wiecej czasu dla chlopcow a i w domu bedzie porzedk i nie bedzie wyrzutow sumienie ze ktos lub cos zaniedbane :) Gratuluje choinki

Wisienko - -odpkuac nocki wracaja do normlanosci czyli jedna pobudka na jedzonko i spiy dalej :) dzis bylo super, bo przed naszym polozeniem ok 11 nakarmilam go na spiocha i przebudzi sie po 5 zjadl i spal do 8 :-) obudzil sie wreszcie wyspany, usmiechniety. Chyba tez zaczne mowic czego Tymke nie robi to moze zacznie :-p

Jeny - -cudnie sie czyta takie wiesci !!! Jak sie czujecie , pisz Kochana pisz !


Natis
- ale zapracowana jestes !! podziwiam CIe, ze dajesz ze wszystkim rade :) Super, ze Lenka tak slicznie je!!!

Bona - -cudnie wygladacie-

Nadrobilam pobierznie, przepraszam ale Tymke juz ie obudzil :-(
 
Gosiak - wielkie gratki. Jak nic zdominowaliśmy czerwcowo ten kalendarz :-D

Korba - oj nie wymyślaj. Jest śliczną babką i na zdjęciach też wychodzisz pięknie (MAM DOWODY!!!)

Jeny - super. Aż sama zajrzałam w zdjęcia USG z Mikołajem.
 
Hej Wam.

Wieki mnie nie bylo, a ze na licie Mikotka jestem na pierwszym miejscu (why Mikotkh why? :D) to sie melduje. :)

Podczytuje Was Kochane ale przyznaje bez bicia ze niewiele w glowie zostaje zwby odpisac (w tym wieku skleroza? :p)

Jestem drugi raz w przeciagu niewielu dni chora. Modle sie zeby Gabunia moja nie podlapala...
Cora moja rosnie i broi na potege :D 27go skonczy 7 miesiecy. Jak ten czas leci...generalnie to bardzo pogodne dziecko. Usmiech bardzo czesto gosci na tej mojej pieknej buzi :) w tej chwili spi. Juz prawie od godziny.
Ja ok 16 jade na zakupy do h&m polowac na lakierki dla Gabi. Zosia Mikotka ma takie same. No piekne sa! Zakochalam sie w nich :)

Z przygotowan do swiat to u mnie niewiele. Cale na wyjezdzie spedzimy. Choinke ubierzemy w Wigilie, a sprzatam w miare na biezaco.

NATIS Ty to jestes torpeda. Poklon Ci o Wielka Kobieto, ze Ty tyle ogarniasz codzien! A Lenka widac w nosie ma bezsmakowe dzieciowe jedzenie i nie dziwota jak mama takie pysznosci gotuje :)

KORBA piekna z Ciebie Kobietka i i tak samo na zdjeciach wychodzisz! Sto latek dla Soffi na 7 miesiecy! :*

TERI dla Dariulki rowniez sto latek! :*

PALIN my do Ara zbiorowa petycje napiszemy :D

JENY piekna Lenka! A zdjecie fasolki rozczulajace :) nudnej ciazy Kochana.

MIKOTKU usiadz choc na chwilke. Odpocznij :) super ze Zosine nocki lepsze :*

BONA super obrazek i super rodzina z Was! :)


Iii wiecej nie pamietam. Przepraszam...


Nawet nie chcecie wiedziec jak dlugo tego posta z tel pisalam :p
 
Ostatnia edycja:
bona przepiękna z Was rodzinka az sie buzia śmieje taka pozytywna energia bije od zdjęcia:-) tak na 2 sierpnia mam termin ale ze względu na świeże cc rozwiązanie będzie na pewno w lipcu, boze jak ja sie tego boję.. ciężaru, wielkości brzucha ze mnie porozrywa.. przeciez to wszystko jeszcze nie zagojone pożądnie:baffled:
korba tak mi natłukła tam rączkami i nóźkami ze chyba z 15jakies ikonek tabelek przeróznych ze komp mi sie zawiesił tylko słyszałam z kuchni pip pip pip;-) ona uwielbia elektronikę:-) telefony, laptopy te sprawy ;-)
gosiak dziękuję ze pytasz kochana.. postanowiłam dzis wziąć tyłek w troki i ugotowałam dla małej cielęcinkę z warzywami poporcjowałam i cześć do lodówki cześć do zamrażarki ugotowałam obiad dla nas ale przy tym przeciez trzeba, dziecko nakarmić, przewinąć, pozabawiac bo stęka jak sie za długą nią nikt nie interesuje i teraz skończlam ! no maskara, mała od stękania padła a ja jeszcze w piżamie piszę do Was a gdzie spacer, pranie, sprzątanie ? podziwiam Was kobiety !!!!!!!!!!!!!!!!! a czuje sie raz lepiej raz gorzej, nie wymiotuję na szczęscie ale zmęczona jestem wiecznie:baffled: jakos trzeba sobie radzic;-)
to tyle stękała wstała...
aha i bardzo bym chciała wiecej Waszych choinkowych fotek zobaczyc plisss
 
Czarna lista
kaffeetrinker_2.gif
obowiązuje mimo przedświątecznej gorączki:
julgran.gif
animal1066.gif
mikolaj2.gif


Morena
Bisous04.gif

Natis
Bisous04.gif

Bony
Bisous04.gif

Sara
Smile
Nika
Martam&m
Bisous04.gif

Wenusjanka
Animlardis
anilek
Bisous04.gif

anula
Bisous04.gif

Dmuchawiec
Bisous04.gif

Robaczek
Bisous04.gif

Paulunia
DzikaBez
Bisous04.gif

Isis
MamaTrójki
Julixx
Kari
Paulus
Kingusia
Bisous04.gif

MamaWikusi
Katka
Korba
Bisous04.gif

Mama2013
Ona to ma
Marcysiowa
Marcelinoowa
Emka
Bisous04.gif

Anisiaj
Palindromea
Bisous04.gif


Morenko, Korbuś, Palin, Emka
super, że piszecie
Bisous04.gif


Dario, Zofio - Nasze Kochane Forumowe Słoneczka, wszystkiego najlepszego, Rośnijcie zdrowo!
flircik.gif
balloons.gif



Będzie króciutko.... Rano podjechałam do Biedronki na zakupy, większość rzeczy na Święta. Potem uprałam ostatnia firankę, powiesiłam, zagniotłam ciasto na pierniki, wypiłam kawkę, dałam obiad Zosi, poszłyśmy na spacer. Właśnie wróciłyśmy.

Wisieńka T
woje menu
Invision-Board-France-14.gif
sliniak_2.gif
Czy mogę prosić przepis na keksika? Uwielbiam... Ze zdjęciami

czymam_za_slowo.gif


DzikaBez wyobrażam sobie Twoją radość i dumę!

Natis jak remont dachu? czyżby szykowały Wam się mega rodzinne święta?

Korba czekam na zdjęcia:
- choinki przed domem
- dekoracji świetlnych
- dekoracji w domu
foty_koniecznie.gif
popcorn.gif


Bona tworzycie piękną rodzinę, szczęśliwą i kochającą się i to widać na zdjęciu! Przepięknie wyglądacie!
flircik.gif
Ja mam przyspieszenie? Ja ledwo za Tobą gonię
mietlajf8.gif
content-saute.gif


Teri b
rawo dla Was! Odkładaj dalej, a Daria w miarę upływu czas przywyknie! Zdjęcia przy choince cudne!!!!

Jeny jaka Lenusia jest śliczna! I ma uroczy dołeczek w policzku? Po kim? A Fasolka mimo, że jest lipcowo-sierpniowym szczęściem dla nas jest czerwcowym
Bisous28.gif


Morenko
koniec odpoczynku
niewiem.gif
i proszę się meldować częściej, bo listem gończym będę ścigać
2guns.gif




Uciekam do mojej Córenki, bo stopy zjada i śpiewa
0059.gif
 
Hejo przy obiedzie :)
Zrobiłam kapiuśniak i tak sobie dopierzyłam, że już zionę ogniem :D:D

Niestety panie do sprzątanie nie przyszły :( Zadzwniła rano, że jej dziecko wn ocy wymiotowało i musi zostać z nim w domu :( Jutro podeśle swoją pracownicę ...
Ogarnełam dziś tylko papierzyska firmowe i codzienne posprzątanie :( Byłam również u dentysty, Hubiś znów ślicznie siedział w wózku i się bawił :) A myślałam, że bedzie marudny bo chyba swędzi go druga jedynka i taki dziś caly dzień nie swoj jest. Teraz odbębnia ostatnią drzemkę - zmniejszył sobie do 3 w ciągu dnia.

Natis, my co roku jeździmy do lasu wycinać choinkę. Kupuję w nadleśnictwie asygnatę i jeździmy do leśnictwa, gdzie kiedyś moj tato był leśniczym. i faktycznie wychodzi taniej bo za choinkę 2,5 płaciłam 19 zł. No i buziaczki dla Lenusi :* :* :*

Wisienko, ależ menu :) i Wy to zjecie ? Ja robię połowę i problem mamy ze zjedzeniem. Fakt głownie je Sylwek :) no i trochę ja. Seweryn najchętniej zjadłby suchy chleb ...

Korba raz jeszcze buziaczki dla Zosi. Wściekła jestem na sibie, że wcześniej nie pomyślałam żeby Was zabrać na poszukiwanie choinki :( W przyszłym roku musimy zrobić taką wyprawę !
Tez moja nocka nie nalezy do udanych :(

I dla Dari buziaczki i Tymusia !!!


Teri ale ładnie Daria spała !!!! Super ! Ano, Hubi chyba chce dogonić Darię :) A tak faktycznie się martwiłam ale na początku odbiegał przez to spanie :) "chodzenie' sprawia mu wiele radości ale najlepiej, tak jak na fb pisałam, wychodzi mu na golaska i na łóżku. I podejrzewam, że tak jak Seweryn najpierw ruszy w świat a potem dopiero usiądzie :) Seweryn wlasńie najpierw na czworaka, potem stawał a dopiero potem zaczął siadać :)
Zdrówka dla Dawida !!!!
Świąt też absolutnie nie czuję, wręcz odwrotnie, piosenki w radu jakoś nie na miejscu mi :)

Bona
piękna kartka ! Ja niestety wysylam smsy i mmsy :(

Dzika, Ewa wydaje sięjuż taka duża przy tych naszych połrocznikach , a niedawno przecież też ją nosiłaś ...

Emka tulę :(:(:(:( Ale nie ściskaj w sobie, pisz, będzie Ci łatwiej !!!

Palin nie mam pojęcia cóż to w takim razie może być ...może to Mikołaja rytuał ??? :):) Dobrze, że co kilka nocy daje Ci się wyspać , wspaniałomyślny :)

Jeny aż mi się ciepełko zrobiło na widok fasoleczki :):) Komputerowiec niezły rośnie ::) Informatyczna sięnam szykuje :) Nie boj się, jesteś młoda, organizm się na pewno zregenerował i NA PEWNO dasz radę !!!!

Foteczki choinki prześlę dopiero w wigilię - bo wówczas wnosimy jądo domu - teraz stoi sobie w kącie.

Zjdałam cały gar kapuśniaczka - chyba będę spac przy otwartym oknie :D:D Teraz mam ochotę na coś słodkiego ale celowo nie kupiłam by nie jeść i nie tyć ( Sylwestra tuż tuż )... Ale mnie cięgnie na czekoladę malagę .... z pyszną kawą ....

Pisałam, że zamówialm dla Seweryna samochód na laser i dziś o mało zawału nie dostałam. Nie zapłaciłam od razu bo jeszcze u tego sprzedawcy kupowałam inne rzeczy i trochę mi to zeszło. Wczoraj dostałam maila, że wysyłają wszystko oprócz samochodu. Dziś zadzwoniłam co jest grane a w odp. otrzymała,że nie zapłaciłam od razu i że go sprzedali i chyba już ich nie mają ....:/ Chyba nie muszę mówić jak się wku.......... Grzecznie poprosiłam, że tak nie może być, że mają wszystko zrobić by samochód do mnie dotarł....Pan chciał sprawdzić i zadzwonić - to było koło 10, od 12 do 16 wisiałam na tel i próbowałam sięczegoś dowiedzieć i albo nie odbierał albo miał zajęte. Zadzwoniłam na drugi nr. Pani o niczym nie wiedziała, poprosiłam znów grzecznie ale stanowczo, że proszę o wyjaśnienie....Odzwoniła, wysłali wszystko !!!! Samochód też :) UFFFFFFFFFFFF Kamień z serca :)

Idę przeszukac kąty w poszukiwaniu słodyczy, czemu nic sobie nie kupiłam wiedząc, że bedę przeszukiwać kąty .....:crazy::confused::baffled:
 
reklama
Jak mnie krzyzy od nocy boli !!! normlanie czuje sie jak przed prodem gdy bole krzyzyowe dopadly mnie na trzy dni wczesniej ! wzielam codeine i troche odpuscilo, ale jakos dziwnie mi w glowie sie robi. Nie to ze kreci ale dziwnie....Tymek zasnal to odsapne chwilke

Przyszla paczka od mamy :D a tam kurteczka i otulaczek !!!! NARESZCIE !!! no i pysznosci dla Tymka i zabawki od siostry i gazetki dla mnie :D

Jeny
- -cudne zdjecia !!!!! Lenka przesliczna a na widom Fasolki łzy staneły mi w oczach :tak:Ja zdjecia z USG Tymka mam w ramce . On tam juz duzy chlopak ale dwa sa :-p Jeny Kochana Ty sie oszczedzaj i Swieta nie beda mniej Swiateczne jak nie bedzie dom idealnie blyszczal .

Korba - -przeciez Ty sliczna kobietka jestes !!! na zdjeciach wychodzisz bosko !!!!!w ramach rekompensaty ze ja tu tak daleko i ominie mnie szalony Sylwester prosze Cie o Wasze rodzinne zdjecice :-p

Palin - -o tak czerwcowe dzieciaczki zdominowaly kalendarz ale licze ze bedze ich wiecej !!! Licze na Mikołaja no i Feliksa i Laure i Tymka Madzi !!!!! jeszcze pare dni zostalo !! DZIEWCZYNY DO DZIELA !

Robaczku - -tez uwielbiam maleage a dzis od mamy dostala PINIA COLADE , MARGERITE I MOHIOT (wiem wiem pisze sie inaczej ) :-p :-pi najchetniej wciagnelabym je wszystkie na raz . I wogole ostatnio wyczytalam ze te czekolady Malaga z biedronki to tez wawela tylko pod inna nazwa. :)

Wrzucam zdjecie naszej chpineczki i mojego MISTERA dnia dzisiejszego :-p

Fotor1214223818.jpg nasza pierwsza zywa chpoinka - nie musze chyba mowic ile musialam urabiac meza :-p

IMG_0892a.jpg moj Mister :-)

IMG_0931.jpg I tu jeszcze w Duchu Swiat
 

Załączniki

  • Fotor1214223818.jpg
    Fotor1214223818.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG_0892a.jpg
    IMG_0892a.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_0931.jpg
    IMG_0931.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 40
Do góry