reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej dziewczynki :) Czytam o tych waszych choinkach i innych przedświątecznych przygotowaniach i natchneło mnie dzisiaj i zrobiłam uszka, pierniczki (jutro będę pakować dla mojego brata do pizzerii) zamówiłąm reszte prezentów w tyma dla mojej Natalki: fotelik samochodowy FOTELIK SAMOCHODOWY 0-25KG 4 STOPNIOWA REGULACJA!! (3765654856) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ten szary z miętową wkładką, krzesełko do karmienia PROFESJONE KRZESEŁKO APOLLO-SUN TKANINA-PCV 2013 ! (3754787883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kolor coffee flower no i szczeniaczka uczniaczka :) i nawet dziś udało mi się wycieniować włosy (jeszcze tylko trzeba zafarbować) co by wyglądać bardziej jak człowiek w święta :cool:
Po za tym to jakieś choróbskos się mnie czepia niestety i mala nie daje spać tylko przez całą noc na cycku wisi ehhh. Chaiałam jej dawać kaszke na noc żeby spała ale ona nie lubi kaszek chyba są z słodkie, bo ma aż odruch wymiotny...

Robaczku, Mikotku i wszystkim dziewczynom, które muszą się rozstawać ze swoimi mężulkami- strasznie Wam współczuje i tuuuuuuuulę :*
Kingusia- głowa do góry i proszę tutaj nie strzelać foszka tylko pisać co Cię gryzie!!!! Zawsze troszkę ulży :)
Teri- Daria jest mega zdolną dziewczynką :) A co do straachy przed obcymi to Natalka też tak reaguje pewnie taki okres :/
Jeny- kochana ja już z Tobą przeżywam te piękne chwile. Wklejaj foty z usg i dawaj znać cały czas co u Was :) Na kiedy masz termin???

Tyle mi się udalo zapamietać :zawstydzona/y:
 
reklama
Dzień dobry kochane.
Przepraszam za to zamieszanie jakie zrobiłam wokół siebie. Pisałam na fb że chodzi o sytuacje z mężem. Otóż jak przyszedł to się to wszystko troche wyjaśniło, tzn pojechał do rodziców bo tam odwiózł go kolega jakiś stary kolega (tamten nie wiedział że on teraz mieszka gdzie indziej). M. był widocznie już mocno pijany pomimo tego ze rozmawialiśmy przez tel po północy to on tego nie pamięta :baffled: do rodziców dotarł przed 2 a nie przed 1 jak początkowo teściowa twierdziła a ja dodzwoniłam się na jego tel o 2:15 czyli w sumie zaraz po jego przyjściu.
Absolutnie go nie bronie. Nie myślcie sobie że teraz chce go tłumaczyć ale nie chce też żeby ktoś pomyślał że jesteśmy jakąś patologią :-(
Spędziłam pół dnia u babci. Nie chcial mi dac dowodu od auta żebym nie jechała do rodziców więc poszłam z Laura do mojej babci. On chyba myślał że ide na spacer tylko. Wróciłam popołudniu bo do babci mam prawie 4km a po ciemku nie chciałam wracać. Szukał nas, m.in do mojej mamy sie dobijał.
Po powrocie rozmów ciąg dalszy...
Wnioski są proste. Jak nie pije jest ok. Jak wypije troche jak jesteśmy gdzieś razem też ok ale jak jest gdzieś sam to traci kontrolę i umiar.
Dlatego postawiłam ultimatum : może się napić jak gdzieś idziemy razem ale jak jest sam to max piwo i do domu. Sam stwierdził że musi coś z tym zrobić bo nie chce nas krzywdzić. Chyba najbardziej ruszyło go jak mu uświadomiłam jak to wszystko wpływa na Laurę.
Mam wrażenie że on niektóre rzeczy dopiero teraz zobaczył.
Kocham go i chce żeby to się wszystko jakoś poukładało. Zbliżają się świeta. Ma okazję żeby się wykazać. Jak to spieprzy to koniec.

Przepraszam za mój wywód i dziękuję że się o mnie martwicie.
Nie myślcie o nas źle.
 
Kingusia, poczułam ulgę jak przeczytałam to co napisałaś. Nigdy nie myślałam o Was źle. Wiem czym jest alkohol i co robi jak się go nie kontroluje :( Najważniejsze, że się kochacie, że mężo Was kocha i myśli o Was. I cieszę się, że rozmawiacie bo rozmową można dużo osiągnąć !!!! Mam nadzieję, że taki wypad już nie będzie miał miejsca i już nie będziesz musiała się smucić. Trzymam kciuki !!!!

Sklabka, konkrenty gwiazdor dla Natalki się szykuje :) Ja też już wszystkie prezenty mam kupione, czekam teraz tylko by doszły.

Kawę dopijam i zaraz musze zbierać chłopaków. Od przyszłego tyg. FERIEEEE !!!! ja się bardziej z nich cieszę niż Seweryn. Troszkę odeśpię bo Hubi wcale rano nie lubo wstawać. Teraz jeszcze śpi i bede musiała znów go budzic :(

Przed 9 mam babeczki do sprzątania - więc jak mnie dziś będzie mało to wybaczcie - siła wyższa :)
 
Witam się porannie!
hello.gif


Nocka taka sobie. Zosia od 3 do 5 bawiła się. Ja kiepsko spałam, bolał mnie i brzuch i kręgosłup. Zosia zjadła prze 6 i usnęła, a ja już z kawką robiłam rundę po domu i tym sposobem:
- posprzątałam sypialnie i kuchnię,
- poprałam firanki,
- uprałam Zosi ubrania,
- pomyłam szkliwo, meble w salonie i żyrandole,
- powiesiłam firanki,
- pomyłam kwiatki,
Została do uprania firana z balkonowego, ale najpierw muszę jechać na zakupy, bo skończył mi się Vanish do firanek. Także chwilowo prace wstrzymane.

Teri czekam na zdjęcia choinki!

Skalbka tyle narobiłaś! Widzę, że nowe mieszkanko jest najlepszą motywacją - ale cóż się dziwić! Super zakupy! Natalka będzie z uśmiechem na ustach użytkowała nowe sprzęty! Ja kupiłam szczeniaczka kiwaczka -ciekawa jestem czy przypadnie Zosi do gustu?

Kingusia kamień z serca! Bardzo dobrze, że szczerze porozmawialiście, a jeszcze bardziej cieszy fakt, że mąż wykazuje chęć poprawienia się. Czas świat to czas zmian, magiczny czas - z całego serca życzę Wam, aby ta magia zadziała i u Was!
Bisous04.gif


Robaczku
mogę sobie tylko wyobrazić z jakim utęsknieniem czekasz na ferie! Nieobecność Twą dzisiejszą wybaczamy
przytulanko.gif


Zosia się przebudziła, uciekam... Do później...

AAAA pamiętam
iconmadly5.gif


Czarna lista
kaffeetrinker_2.gif
obowiązuje mimo przedświątecznej gorączki:
julgran.gif
animal1066.gif
mikolaj2.gif


Morena
Natis
Bisous04.gif

Bony
Bisous04.gif

Sara
Smile
Nika
Martam&m
Bisous04.gif

Wenusjanka
Animlardis
anilek
Bisous04.gif

anula
Bisous04.gif

Dmuchawiec
Bisous04.gif

Robaczek
Bisous04.gif

Paulunia
DzikaBez
Bisous04.gif

Isis
MamaTrójki
Julixx
Kari
Paulus
Kingusia
Bisous04.gif

MamaWikusi
Katka
Korba
Mama2013
Ona to ma
Marcysiowa
Marcelinoowa
Emka
Anisiaj
Palindromea
 
Ostatnia edycja:
Witam się z kawusią i Leną obok w krzesełku. Ciekawe ile wytrzyma :).

KINGUSIA - nigdy, przenigdy nie pomyślę o Was źle! Po dupce dostaniesz za takie wywody :). Co do problemu to bardzo Cię wspieram i rozumiem. Wiem jakie to wkurzające. U nas akurat oboje imprezowaliśmy. Jak nie było Leny było ok, a teraz w zasadzie tylko Darek imprezuje. Za każdym razem on pije, a ja wypiję kieliszek wina i tyle, bo ktoś musi być w stanie dzieckiem się zająć. Za którymś tam razem ma się dosyć. W sobotę Darek też był na imprezie, męskiej, Wrócił o 4, choć uparcie twierdził, że o 2. Z tym, że Darek potem nosi nas na rękach, nieważne jak bardzo jest narąbany zawsze woła, że idzie do swojej żonki i dziewczynek.
Co do ultimatum - Darek dostał takowe we wrześniu. Chodzi o jego grania. Powiedziałam, że albo koniec i niech robi co chce, albo coś się musi zmienić w naszym życiu. Obiecał ograniczyć grania o 50% plus wolne święta, Sylwestry, itp. Jak na razie dotrzymuje słowa. Zobaczymy jak dalej będzie.
Trzymam kciuki, aby i Twoje ultimatum przyniosło efekty!!! I tulę z całych sił!!!


ROBACZKU - ja też tak ciężko znoszę rozstania i też często zastanawiam się nad dziewczynami jak dają radę. Po choinkę pojedziemy w tym tygodniu :-). Zamierzamy pojechać do nadleśnictwa - zawsze kupowaliśmy 'w mieście' i pewnie sporo przepłacaliśmy. W tym roku będzie prawdziwa wyprawa :). Pań do sprzątania zazdroszczę ;-), miałam w zeszłym roku, ale teraz to by było już przegięcie u mnie hihihi. Moja Kasia (opiekunka) też bardzo mi pomaga, więc nie mogę narzekać. Zawsze kurze pościera, podłogi odkurza po 2-3 razy dziennie, co 2-3 dni umyje. Rewelacyjna jest.

BONA - kochana moja, dzięki za budujące słowa, ale z mojej perspektywy jest inaczej :). Dla siebie czasu nie mam w ogóle, ale lubię takie tempo i nie narzekam. Dlatego w ciąży było mi tak ciężko się położyć i leżeć, ale... warto było :-)

SKALBKA - ale zaszalałaś z tym pieczeniem. Ja do piątku też planuję pierniczki załatwić i prezenty dla klientów.

DMUCHAWIEC - czy nadal masz kartki świąteczne na zbyciu?

TERI - nie mogę się na Darię napatrzeć i na jej umiejętności. No cudna jest!


Nie mam jednak pomysłu co kupić Lence i Natce. Lena kojec dostanie i ciuchy, bo wczoraj zamówiłam, ale z zabawek to już nie mam pomysłu. Natka stwierdziła, że już Mikołaj jej przyniósł wszystko co chciała i nic nie chce :), no złote dziecko ;-).

Lecę się ogarnąć, zaraz opiekunka będzie a ja z Leną w piżamie :).
buziaki
 
Witam :zawstydzona/y:

Buuu jestem na czarnej liście :szok::szok:

Nie nadrobię wszystkiego ,bo jak już wiecie moja Zosieńka nie lubi marnować czasu na sen :happy:

Robaczku, Masz choineczkę , jak ja zazdroszczę , gdzie kupowaliście :confused: My w następny weekend pewnie w sobotę skoczymy gdzieś kupić

U nas na razie choinka przed domem ubrana , dom do okoła w lampeczkach no i jeszcze kilka małych ozdób :tak:

Kinia , Nikt o Was nie pomyśli źle , ponieważ takie rzeczy się zdarzają kochana , myślisz że mój nigdy wcięty nie wrócił :confused: Bardzo się cieszę , że sprawy się mniej więcej wyjaśniły --Będzie dobrze;-)

Natis, Dobrze, że chociaż czasami coś naskrobiesz , jestem spokojniejsza jak wiem co się u Was dzieje :-) No i dobrze , nasza Leka jest już duża więc je dorosłe potrawy, smacznego Lenusiu :tak:Dobrze, że znalazłaś sposób na jedzenie , cieszę się bardzo :-D Podziwiam Cię , że radzisz sobie z tym wszystkim :tak:

Mikotku, Jak zobaczyłam siebie na czarnej liście to aż mi ciarki przeszły :szok::szok::szok:

Świeczki i ozdoby BOSKIE jak zawsze zresztą , masz gust nasz Mikotku :tak::tak::tak:

Zosieńka kończy dzisiaj 7 miesięcy :tak::tak::tak: Jak ten czas leci ;-)

;-)

Jeny , Cieszę się bardzo , że słyszałaś bicie tego maleńkiego kochanego serduszka :tak::tak::tak: Teraz uważaj na siebie i bądź z nami na bieżąco :-)

Bona, Czekam na foteczki Michasia :-):-):-)

U nas dzisiaj brzydka pogoda ciemno i wieje , ale jest na plusie :tak:

Na razie muszę uciekać kochane , postanawiam poprawę !!!! :-D
 
Wskakuję do was i zaraz bo Mila w przedszkolu HIP HIP HUra, Anulka jak u ciebie z Tosią?, idę do sprzatania.Dziś mam nadzieję skończyć świąteczne porządki.
Mikotku oto moje wigilijne tradycyjne menu
kutia
barszcz z uszkami
pierogi z kapustą i grzybami,
zupa grzybowa z kładzionymi ziemniakami,
karp smazony
łosoś z piekarnika
śledzie 2 rodzaje w tym roku chyba w sosie musztardowym albo pod buraczkami i rolmopsy domowe
kulki z karpia
kapusta z grzybami
groch z kapustą
ryba po grecku

Włalaaaa
Robię oczywiście jeszcze 2 sałatki, galaretkę drobiową i gołąbki wszystko w niewielkich ilościach ale różnorodnie

Zdjecia zrobione, czytnik kart siadł, wrzuce dziś przez Pola lapka ale wczoraj miałam wieczorek tetate ;-)
ciasta piekę w tym roku keks, piernik , sernik i makowiec no i pierniczki
Robaczku o fajnie, ze macie choinkę, my w piątek kupujemy i ubieramy dostosowując się do Pola pracy, teraz ma 6 nocek.Szafa była nie było półki
Korbuś sto lat Zosieńce
Jeny gratulacje kochana bardzo sie cieszę, dawaj znac jak u was
Natis kobieto zapracowana, bardzo ci dobrze idzie w tym kieracie, podziwiam i nie miej żadnych wyrzutów.A produkty Holle Milcia nie chciała tknąc a pamietam jak wróciłam z wyładowaną torbą z wrocławia a niezła to kasa
Kinia ściskam i życze kochana cierpliwości i wytrwałości w walce z problemem.Nie ma powodu źle o was myśleć kochana
Przepraszam, ze reszcie nie odpisuję musze leciec usypiać hedonistę bo tacie sie wyrywa.:-D:-D:-D
 
Teri, Korba- najlepsze życzenia dla Darusi i Zosieńki!!! Oby zawsze były wesołe i roześmiane!!!

A Tymuś Asi ma chyba dziś pół roczku, więc dla Ciebie, Kochany, również najlepsze życzenia!!!

U nas nocka dobra, ale pobudka przed 6... Na szczęście Michaś sobie trochę pogadał w łóżeczku, a mama próbowała dospać. Dziś jesteśmy sami, bo mąż na kursie, a przedtem pojedzie do Reala, bo są promocje bodziaków z krótkim rękawem (5,99) i spodni dresowych (7,99), a tego nam za chwilę będzie brakowało :baffled:

Natis- ale super Natka powiedziała! Kochana Dziewczynka!!!

Kingusia- nikt o Tobie, o Was źle nie myśli!!! Dobrze, że porozmawialiście :tak:

Wisienka- zacne menu :szok::szok::szok:

Mikotku- ależ Ty masz przyspieszenie!!! Chociaż, nie powiem, też już sporo rzeczy od rana zrobiłam :) Dobrze, że mam od kogo brać dobry przykład :-):tak:

Miłego dnia Kochane!!!
 
reklama
Do góry