reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Wpadam na chwilę jeszcze przy kawie bo Hedonista jednak nie śpi
Bona jak ty ogarniasz te wszystkie daty, dzięki tobie nikt nie zapomni.A menu rodzinne i powiem ci kochana zastanawiam sie nad ograniczeniem bo skoro ja teraz musze to wszystko z powodu związków rodzinnie tradycyjch robić to moja biedna Mila pewnie dołożywszy coś od strony męża zacznie gotowanie w listopadzie:szok::szok::szok:Bonuś kartki nie widać, szkoda.Reala niestety mam bardzo daleko a spodnie by się przydały, przy naszym budżecie zwłąszcza TANIE
Korba współczuję nocki
Nasza nocka też paskudna. non stop na cycu a butla pluł, sutki mam długości 10 cm.....
 
reklama
witam
7 miesięczna Daria pozdrawiam 7 miesięczna Zosie :-D

Bona dziekujemy za życzenia :tak:

musze się pochwalić odłożyłam wczoraj Darie do łóżeczka na spiąco i spała w nim do 7.20 rano !! bez wiercenia wiec może może jeszcze nie wszystko stracone :tak:

Dawido niestety dalej coś ma stan podgorączkowy więc lezy pod kołderką kurka żeby tylko na same święta go nie rozłożyło :crazy:

Robaczek widziałam film na fb super sobie Hubis radzi pięknie i jak szybko mu to idzie a tak mówiłas że to leniuszek a tu prosze jak wyskoczył na czołówkę :tak:

kingusia chyba w każdej rodzinie czasem zdarzają się takie sytuacje mój rzadko pije przez to szybko traci świadomość choć dopuki siedzi i pije to potrafi wszystkich przepić nigdy nie uśnie za stołem dopiero jak wstanie to go ścina :-D ale też zawsze po takiej akcji jest baaardzo miły :tak:;-)

u nas pada i szaro niby juz ta choinka ubrana a ja dalej nie czuję tych swiat :baffled:
 
BONA - Kochana cudna kartka!!! Ale Wy piękni jesteście! I cudnie razem wyglądacie :) cud, miód i orzeszki :-)

WISIENKO - fajne menu, też muszę pomyśleć nad swoim, bo gości mamy sporo. Co do Holle to masakra, też wydałam blisko 300zł i dupa :(, chyba sama to będę jeść, bo tak mi szkoda.

No i dzięki super pamięci BONY dołączam się do życzeń dla Zosi i Darii!!! Dużo zdrówka, radości i mnóstwa słoneczka moje gwiazdeczki!

KORBA, WISIENKO - przykro mi z powodu ciężkiej nocki. Mam nadzieję, że kolejne będą lepsze.


Zmykam, bo zamiast pracować jestem z Wami :-).
 
Cześc mamuśki, ale produkujecie:-D

Zacznę od siebie bo zaraz Ewa mi wstanie i wtedy do 22 jak m. z roboty wróci to mam gonitwę

Nina leniuch straszny to wiadomo ale ostatnio chce sprężynwać na przemian z usztywnianiem nóżek śmieje się przy tym strasznie. Zupki wcina ole owocowej papki jeśc nie chce i tym sposobem wczoraj zjadła banana bez siateczki czy silikonu ale to przez następne zęby które pchają się niemiłosiernie.
W dzień nie spi w sobotę i niedzielę 3*5-7 min. przy cycku i tyle MASAKRA, Ewka śpi przez dzień min. 2 h a ta nic:wściekła/y::wściekła/y:

A Ewka weszła poziom wyzej i zamiast momo, tato woła Mamusiu,Tatusiu, Babusia niby różnica niewielka ale to +10 do rozczulenia rodziców i dziadków, kochane dziecko.

Teraz was poczytam, może się uda
 
Sto latek dal naszych 7-miesięcznych panienek:)))))
Dziewczyny czytam co u Was,ale w głowie mam pusto...Wszystkie piszecie o przygotowaniach do Świąt a mi się chce ryczeć,bo nasze w tym roku będą bardzo smutne...to jeszcze taka świeża sprawa...
Nie mam weny na nic,ani porządki ani pomoc mamie w gotowaniu .Dobra-już nie smęcę.

Tak czytam o menu Lenki od Natis:) Nieźle:) My tu jałowe słoiczki a Lenka "dorosłe" zupki:) Tylko patrzeć jak Natis napisze,że smakował jej schabowy:)najważniejsze ,ze zaczęła jeść i mamy już tym nie martwi:)

A jak to jest z tym wprowadzaniem żółtka?Od kiedy?Niby po 8 miesiącu dopiero...Prawda?
To samo z jogurtem.Któraś już wprowadzała oprócz Teri? Dajecie te dla dzieci (tylko zastanawia mnie dlaczego te jogurty nie muszą być w lodówce,w sklepach leżą normalnie na półkach) czy zwykłe naturalne jak Bakoma?

Jeny jeszcze raz gratulacje:)))Cieszę się,że wizyta serduszkowa tak pozytywnie wypadła i maleństwo zdrowo rośnie:))
Anilek a może zagościsz do starych znajomych na rozpakowanych mamuśkach?

Miłego dzionka:))))
 
Ja z doskoku między sprzątaniami
emka Antoś je jogurty, te dla dzieci bobovita najbardziej lubi, one są na półce bo są chyba pasteryzowane:-), słoiczków nie ruszy je nasze zupki nie przyprawiane, kupuję warzywa bio i trochę mam swoich, żółtka nie daję
Dzika Brawo dla Ewci
U Milusi już poprzekładane w szafie teraz osprzatam burdel co Toni narobił i okno umyje bo znów obkurzone
 
Dzień dobry.:happy:

Już się biorę za nadrabianie, bo jeszcze i ja wpadnę na czarną listę na dobre.

Mikoto - składam podanie o usunięcie mnie z czarnej listy i wynegocjowanie z Aro mojego czasu tylko z lapkiem dla Was.:-p naprawdę do kompa siadam bardzo rzadko odkąd Aro w domu (a przynajmniej do nowego roku się to nie zmieni). Był na badaniach, ale jak patrzyliśmy wyniki są dobre (czyli to raczej nie jest przewlekła choroba), zatem najprawdopodobniej operacja. We wtorek ma kolejną wizytę – może dowie się czegoś konkretniejszego.

Dziękujemy za kciukasy. Mikołaj dotrzymał umowy (był bardzo grzeczny i za to mógł sobie pooglądać swoje serduszko). Ma kilka drobnych przypadłości, ale nie są groźne. Za pół roku ostateczne badanie.

Teri , Korba– najlepsiejszego dla naszych 7-miomiesieczniaczek :* :*

Kingusia – dobrze, że z mężem sobie wyjaśniliście. Mam nadzieję, ze teraz już będzie tylko dobrze.

A u nas znów przyszła „trzydobówka” (nie będę mówić trzydniówka, co by się nie myliło). Ja już kompletnie nie kumam o co w tym chodzi. Robaczku – spanie z Młodym w łóżku nie przynosi żadnego efektu (po za utratą kępki moich włosów). Pocieszam się, że jeszcze 2 noce i znów nastaną dobre 3 doby.


Mój prywatny, osobisty Bard już się wyspał. Zmykam do niego...
 
oto moja fasolka:-)
IMG_6749.jpg
a to mój mały komputerowiec;-)
IMG_6739.jpg
i nożkami też potrafię;-)
IMG_6746.jpg
buziaki kochane :*
 

Załączniki

  • IMG_6749.jpg
    IMG_6749.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 47
  • IMG_6739.jpg
    IMG_6739.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 47
  • IMG_6746.jpg
    IMG_6746.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry