reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Minnie - -moja kurteczka bedzie u mnie za jakies 1,5 tygodnia. Jak na razie Robaczek korzysta i jeszcze jakis czas temu pisala, ze wklada Hubisiowi tylko rajstoki i bodziaka. Wiec mysle, ze rajstopki plus spodenki i 2 dlugie rekawki ( nie za grube ) beda ok. Chusta i Twoje cialko tez beda grzac :) ja zamowilam jeszcze otulaczek dodatkow na mrozy..mam nadzieje ze sie przyda :D
 
reklama
Witam się niedzielnie!

Jest już prawie 12.00, a mój wpis jest pierwszym dzisiaj! :szok: Czyżby niedzielne lenistwo? :-D

My wczoraj wróciliśmy od znajomych, było super!!! Oczywiście tęskniliśmy za Michasiem, ale rodzice mówili, że był bardzo grzeczny, ładnie spał, jadł i bawił się, więc jest ok :tak:

Pogoda dziś piękna!!! Jak Michaśko się obudzi, to idziemy na spacerek, chociaż trochę mnie gardło boli, ale żal siedzieć w domu :tak:

Teri- gratulacje dla córci!!! Ma się ten wdzięk i fotogeniczność :-)

Gosiak- jak zdrówko?

Więcej nie zapamiętałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Miłej niedzieli, Dziewczynki!!!
 
A co tu tak cicho? Po zawiewało wszystkich?

Korbuś - mam nadzieję, ze już do Was prąd dociera.

Robaczku - odkopali Was?

Gosiak - jak tam Tymek dzisiaj? Lepiej? Zdrówka dla niego:tak:

W imieniu Mikołaja dziękuję wszystkim za życzenia. Mój synek (Łobuziak) został nawet uznany za świętego - prezentowego :-D

W piątek przyszli do nas znajomi z córcią (za tydzień kończy 2 latka) i ją też u nas odwiedził św Mikołaj i wrzucił jej do bucika czekoladową podobiznę. Emi była wielce zdziwiona, a jej mama powiedziała "to chyba będzie trzeba podziękować jakoś świętemu Mikołajowi, co?". A ta niewiele myśląc poszła do pokoju Mikołaja, podeszła do łóżeczka (bo on własnie spał) i powiedziała "dzięki Mikomij" :-)
 
Cześć Kochane,

To właśnie wyczytałam, że nie tylko my męczymy się z katarkiem :baffled: u nas naszczęście nocki przesypia i jakoś nawet lekko przechodzimy przez katar ale okropnie się boję żeby nie przeszło w coś gorszego,...

Madziu Wojtek w sumie przesypiał od 19-20 do nawet 5 -6 rano bez jedzenia ale ostatnio też zaczął się budzić na butlę w nocy zwłaszcza jak w dzień zje troszkę mniej... mojej koleżanki synak we wrześniu skończył roczek a i tak nie obejdzie się bez butli o 1. Próbowała oszukiwać wodą i nic nie pomagało a tak zje i spi dalej... mi się też wydaje ze nie da sie przetrzymac dziecka jesli chce jeść.

A wychodzicie z dzieciaczkami na spacerki jak mają katar? Kurcze my przez te wichury siedzieliśmy w domu a dzis sama nie wiem czy go zabierać :baffled: i mam pytanko jak wprowadzacie gluten? ja dodaje troszke kaszki do zupki i nie wiem kiedy dać jakoś wiecej a poza tym jak zrobić kaszkę jeśli się karmi nutramigenem ?? Na wodzie ???

Nie było mnie całe wieki bo nawet nie widziałam, że się bb zmieniło :zawstydzona/y: ale "wróciłam do pracy" tak na dwa dni w tyg a reszte moge robić z domu co powoduje absolutną katastrofe bo z moimi prędkościami (wolną i wolniejszą ;) ) z niczym się nie wyrabiam...

Teri Wojciech tak jak Daria uwielbia przechodzić przez przeszkody :D a przewijak ostatnio jest największym gryzakiem na świecie i najlepszą zabawką :) i Wojciech też dostał szczeniaczka :D na zdjęciach na fb widziałam ze popularny jest;)

Pozdrawiamy gorąco :) i zdróóóóweczka duuuzo zyczymy :)
 
Hej,
wczoraj wracaliśmy do domku więc zamieszanie, pakowanie, rozpakowywanie, ogarnięcie pokoju itd ..
Moim smerfom katar zszedł i tak jak pisała Natis odciągałam też co chwile a starszego ganiałam z chusteczką żeby nos wydmuchał.
Wczoraj Bartoszek skończył pół roku, dziś przewrócił się z plecków na brzuszek ale wrócić jeszcze nie umie, zawsze coś:tak:

zdrówka choróbkom !!!!!!
 
Palin, usmiaaaalam sie z Twojej historii podziękowania Mikołajowi za prezent :D

u nas noc na cycu, płaczki, normalnie nie moj synek. A rano- dolna jedynka ujrzała swiat :D

poza za tym troszkę podziembiony maluch wiec te dwie rzeczy mogły popsuć noc.. Zwłaszcza mamy ;)

a jutro moj moj maz do Norwegii na 5 dni leci... :(
 
dziewczyny a same gotujecie czy słoiczki podajecie ? tez muszę zacząc podawać ten gluten.. zazdroszczę ząbków u nas na razie ani widu ani słychu..
natis huśtawka jest do 12kg wiec nawet lenka jeszcze sie w niej trochę pohuśta a działanie uspakajające niesamowite.. problem z usypianiem w płaczu zniknął dosłownie.. nie chce zapeszać bo pewnie sie przyzwyczai albo sie jej znudzi.. póki co jak zaczyna marudzic wkładam ją tam i po chwili spokój i zasypia :tak:
 
JENY - chyba Lenki tak mają, że zębów nie mają ;-) u mojej też ani widu ani słychu ;-). Ale... mój mężuś miał pierwszego zęba po roczku, więc mamy jeszcze czas :p.
Chuśtawka super, ale moja żaba ma już 8kg, więc nie wiem czy warto inwestować.

ANUSIA - trzymam kciuki, aby czas rozłąki szybko minął!!!

PALIN - ależ się uśmiałam z Mikołaja ;-) super!!!

ASIULKA - super, że z katarkiem lepiej!!!

KORBA, ROBACZKU- odezwijcie się Kochane!!!

MINNIE - u nas nie ma Otrivinu 0,025%, najmniejszy 0,05%, a szkoda, bo zaraz bym zakupiła...

MARTA - ja też pracuję od kilku tygodni, jest ciężko, ale w sumie z każdym dniem lepiej... zobaczysz.

Niestety ostatnie rewelacje pogodowe zerwały nam połowę dachu (papy), masakra. Planowaliśmy remont poddasza za 2-3 lata a musimy przyspieszyć nasze plany.

Miłej niedzielki!!!
 
Ostatnia edycja:
U nas chorowania ciag dalszy...dzis juz panikowalam bo spal 2 godziny, potem wpadl w straszny placz....zel na dziaselka nie pomogl i dostal paracetamol i zasnal znowu , wiec sie wystraszylam ze cos nie tak...ale obudzil sie w miare nastroju. Wlasnie zasypia...

anusia - -my takie noce tylko na mopich rekach mamy od praktcznie 4 dni a ja kazdego rana z nadzieje upatruje zabka a tu nic. Wiec gratulacje dla Sebusia :*

jeny - -ja na razie podaje sloiczki. Pierwsze marcheweczki podalam gotowane i brokuly bo samych tutaj dostac nie mozna. Gluten tez podaje w ppstaci kaszki mannej jak nie zapomne ugotowac :baffled:

Natisku - Korba od piatku byla bez pradu , dopiero dzis poznym popoludniem wrcoila do swiata


Nawet nie licze na lepsza nocke dzis, wiec jutro straszenia swoim wygladem ciag dalszy
 
reklama
Witam się porannie!
hello.gif


Mój mąż już pojechał
Invision-Board-France-69.gif
Ale wraca wcześniej na święta, także odliczam dni.

Wicher, zamieć śnieżna dotarły i do nas - co prawda, nie zasypało nas tak jak Korby i Robaczka, ale w piątkowy wieczór zostaliśmy bez prądu. Za oknem świata nie było widać, taka burza śniegowa szalała
shocked.gif
Wiatr był straszny. Zosia spała przy gwieździe ledowej z Tchibo, a w całym domu pozapalałam świece - tu mój fisiu misiu na punkcie świec został doceniony przez innych
chytryke2.gif
Po 22 sytuacja na dworze się uspokoiła, prąd włączyli ok. 2 w nocy - akurat na karmienie. W sobotę rano zastała nas piękna pogoda. Mroźno, biało i bez wiatru. Pojechaliśmy na świąteczne zakupy. Kupiliśmy mojemu bratankowi prezent urodzinowo-mikołajkowy ( sweter, bluzkę i wesoły pilot z FP) - solenizant zadowolony i uśmiechnięty
flircik.gif
W galerii mega świątecznie, spotkaliśmy chyba z 30-stu Mikołajów, średnio zadowolonych z ich losu - smętnie poruszali się między piętrami
mysli_1.gif
Obkupiliśmy Zosię http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowlęta//Obuwie i skarpetki/Obuwie/109337/2 - takie butki, tylko szare, http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowlęta//Kolekcja/Spodnie i dżinsy/116440/2, w H&M spodnie dżinsowe ocieplane - nie mogę ich znaleźć na stronie www. dziękuję Ci Wiseńko za info o kuponie rabatowym
Bisous04.gif
Sobie kupiłam torbę Duży shopper z motywem skóry strusia - Monnari komin Ażurowy szal -komin z połyskiem - Monnari szal Ażurowy szal z połyskliwą nitką - Monnari w rzeczywistości jest fuksjowy i czapkę do niego - załapałam się na -50% rabat urodzinowy w sklepie
yahoo.gif
Mój mąż spotkał w drodze Św.Mikołaja i dostała śliczną bransoletkę
Amour62.gif


Sara mama nadzieję, ze Wasze zakupy też udane!


Niedzielę mieliśmy wychodną - najpierw urodziny synka mojego brata, a potem wizyta u chrześnicy męża. Zaliczyliśmy też spacer, bo pogoda była cudna. A dzisiaj od rana leje, leje i leje - wciąż leje deszcz, Ciemno na dworze! Na tę chwilę nawet mowy nie ma o wyjściu, a ja zostałam bez chleba i z pusta lodówką
wallbash.gif
a nieeee, mam kawałek sernika
wallbash.gif
wallbash.gif
wallbash.gif
tym gorzej dla mnie, bo będę go musiała zjeść
Invision-Board-France-265.gif
W sobotę spałam CAŁĄ noc! Nawet nie wiem, kiedy mąż wstał do Zosi
Hein86.gif
Dzisiaj też jedno karmienie, ok.1. Potem tata zrobił jeszcze butlę zanim pojechał czyli po 6. A ja już od tamtej pory nie śpię.

Bona super, żę wyjazdowa impreza się udała! Wiadomo, że tęskniliście za Michasiem, ale takie wypady są od czasu do czasu wskazane!
Laie_7.gif


Jeny bardzo fajna hustawka! Ja dzisiaj samopoczucie? mam nadzieję, że lepiej!
Bisous04.gif
Ja też podaję tylko słoiczki...


Natis
zerwało Wam polowę dachu? Jejku, mam nadzieję i życzę Wam tego z całego serca, abyście szybko się z tym uporali!

Gosiak, Madzia jak dzisiejsza noc?

Zosia się kręci, przepraszam, że nie odpiszę wszystkim
Bisous04.gif
Zajrzę później
grouphug.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry