reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Teriii gratulacje dla mełej zwyciężczyni i buziaki :*:*
Madzia oni mądrzy żeby nie karmić, nasz Wojtek jadł w nocy do 2 lat, teraz nawet czasem się budzi w nocy na mleko, ale już sporadycznie i jak dziecku jedzenia odmówić? następnym razem nie mów że je w nocy, mów że ma 6h przerwy w nocy w jedzeniu
 
IMG_6675.jpg

dzięki gosiak :) a oto moja panna w nowej starej huśtawce polecam wszystkim, żałuję ze nie kupiłam wczesniej bo lenka niesamowicie szybko sie w niej uspokaja:tak:
 

Załączniki

  • IMG_6675.jpg
    IMG_6675.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 60
madzia Daria dostała szczeniaczka - uczniaczka :tak:
ja to do lekarzy już nerwów czasem nie mam wymądrzają sie ciekawe czy tak sie stosują też do własnych dzieci jak głodne i jeść chce to mu nie da :wściekła/y:

jeny super będzie dla drugiego maluszka jak znalazł ;-)

a Daria ma etap na przechodzenie przez przeszkody jak leże na łóżku to przechodzi mi przez brzuch na drugą stronę dałam jej rogala na srodek łózka i przedziera sie przez niego stępka sapie az się uda i jest po drugiej stronie :-D

a tradycja stało sie juz że jest pobudka ok 22 i zabawa do 23 czasem 24 ale to my sobie śpimy światło zgaszone a ona sobie buszuje po łózku na szczęście nie płacze ale już w swoim łózeczku spac nie chce :wściekła/y: już sie połasiła na nasze łózko dziś sie przebudziłam w nocy a ona spi do góry nogami na poduszcze miała nogi :eek:kurcze no my z mężem spimy na samych brzegach łóżka a ona dama rozwalona jak chce a tak się mądrzyłam że nie będę jej uczyc spac z nami :wściekła/y::shocked2::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Jeny - ale cudna ta hustawka !!!! ... my mamy tez ale tymkowi jakis czas temu sie znudzilo, ale moze znowu posiedzi :p

my po lekarzu - moze tobyc jakas infekcja wirusowa..mamy obserwowoac przez weekend. Dostalismy i tak wyproszon przeze mnie sol morska , bo chcialam cos do noska
 
Ostatnia edycja:
Jeny - super huśtaweczka.

Teri - wiadomość od Mikołaja: h fchfc,,cjgk.g/bhyfjgt,d
Gratulacje dla Darii - widać w czepku urodzona, Szczęściara :-)

Madzia - oj biedni jesteście. Ale Miki też je 2 razy w nocy - to wg lekarzy źle? A niech się bujają. Głodzić dziecko :wściekła/y:
 
U nas tez wialo bardzo mocno, bo tez nad Baltykiem mieszkamy. Od rana walilo grubo sniegiem, ale jako ze na plusie, to na szczescie sie stopil.

Bylam we wtorek u pediatry na bilansie ze starszakiem i sila rzeczy z mlodszym i dzis w nocy zaczal sie solidarnie katar u obojga... dopiero co niedawno sie Mati wykurowal i znow to samo dziadostwo... jestem wsciekla. W przyszlym tygodniu mialam isc z nimi na szczepienie (dodam, ze pierwsze u Matiego dopiero) i nici z tego. Wrrrrrr.

Mati cos od dwoch dni bardziej na brzuszek narzeka, duzo baczkow puszcza, dzisiaj w nocy to juz jeden za drugim... podejrzewam, ze chyba nie sluzy mu marchewka, akurat od dwoch dni dopiero dostaje. Jeszcze dam jej szanse, dopoki nie uda mi sie rozszerzyc diety o dalsze produkty. Mam nadzieje, ze to jednak tylko przypadek...

Dzika - oj masz na pewno co robic z dziewczynkami. Za to fajnie sie masz z roznica wieku :). Podziwiam jednak bardzo.
Teri - gratulacje dla malej szczesciary :)
madzia - jak poznasz sekret jak sie wyspac w nocy i sprawic, zeby mlody nocki przesypial, to sie nim podziel ;) U nas co prawda cyc, ale tez karmenie co 2-3 godz. Jak nie nakarmie, to budzi sie co 5-10 minut i musialabym chyba spedzic cala nocke stojac nad lozeczkiem. Badz tu czlowieku madry....
Palin - fajna tradycja z tym wystawianiem bucikow, chyba musze rowniez wprowadzic :)
 
reklama
Witam wieczorkiem po mikołajowych obchodach . Dzieciaki śpią , mąż chrapie obok na kanapie :-). Oj lubię piątkowe wieczory ....
Palin - ucałuj Mikołajka imieninowo ode mnie :tak:
Madzia - Nie ma chyba wśród czerwcowych dzieci takiego, które by nie podjadało w nocy . Ciekawe czy ta lekarka ma dzieci ????:sorry:
Teri - gratulacje dla małej modelki :tak:
Dzika - wspołczuje pracowitego weekendu kochana .
Minnie - z katarem tez walczymy teraz . Paskudztwo !!!! Zdróweczka dla dzieci .
Korba - jak boli to te lekarstwo lepiej wydłubać . Jak tak czytam o ząbkach Twojej córuni to mi sie moje dzieciństwo przypomina - tez miałam pod górkę z zębami :sorry:
Jeny - huśtawka super :tak:
Idę spac . Spokojnych nocek wszystkim ;-)
 
Do góry