reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzień dobry ;-)
Nie zdmuchnęło Was? :-p
U nas wieje okropnie ale Laurze chyba sprzyja ten szum wiatru bo budzi się i przysypia jeszcze ;-)
Noc była fajna :-) raz tylko byłam dać Laurusi smoka. Co prawda poszła spać dopiero o 20:30 czyli bardzo późno jak na nią ale może dzięki temu dłużej spała ;-) mogłaby tak chodzić spać :tak:

Palin widzę że wszyscy byli grzeczni bo prezenty są ;-) a buciki też Miki dostał? W ogóle to wszystkiego najlepszego dla solenizanta! :-)
Sara jak Was noc? Feliks dalej taki marudny? Laura nam wczoraj przy i po kąpaniu urządziła takie wycie że potem jeszcze przez pół godziny łkała u mnie na rękach.
Korba jak tam Julka po dentyście?
Gosiaku idziecie dzisiaj do lekarza?
 
reklama
Kingusia - buciki Mikołajek miał. Co prawda sandałkowe i jeszcze za duże, ale coś wystawić musiał, bo nie byłoby gdzie prezentu zostawić.

Mikołaj dziękuje Cioci: yghbpo.imjjhrvjhbvhjgxhg hj j m :-)
 
Witam się poranni, moze cos uda mi się naskrobać zanim Ewka wstanie, Nina lezy obok i bawi się ustami.
U nas noc bardzo dobra jak zwykle resztę, parę pobudek do Ewki i na sikanko i tyle. Ja dalej chora tyłek mnie boli, brzuch też nigdy mnie tak długo nie trzymało.
weekend zapowiada się starsznie Marcin w robocie i szkoleniach, wolne będzie miał tylko w sobote i to po 17 a tak to od rana do nocy a właściwie północy.
Nie mam jak do mamy jechać bo on auto zabrał, chyba będę musiała teścia poprosić żeby mnie zawiózł:no::no::no:

palin- widzę że Mikołaj buciki wystawił u nas zawsze na parapetach prezenty były albo pod poduszką

gosia- ja do roku wkładałam Ewkę do takiego pasował do sanek i spacerówki a był z fotelika samochodowego
Śpiworek do fotelika Maxi Cosi Cabrio Fix 2014 (3764851549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kingusia- gratuluję nocki oby tak zawsze

asiulka- Ewka tez w gondoli obowiązkowo musi siedzieć i lalki usypiać ale woli zabawę w foteliku samochodowym Niny
 
Witam się i ja :happy2:

MIKOŁAJU NASZ KOCHANY WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE- ZDRÓWKA , DUŻY ROŚNIJ NA POCIECHĘ RODZICOM :-):-):-):-)

U nas noc fatalna , tym razem nie przez Zosię ( Zosia normalnie co 2-3 godzinki się budziła) Wczoraj dentysta zrobiła 2 ząbki Julci które ja bolały , tak się cieszyłam że już koniec bólu , a tu od 24 do rana walka z przeciw bólowymi . Do jednego ząbka ma włożone lekarstwo i to daje jej popalić . Najgorsze jest to że nie mogę tego rozwalić ( tej plomby czy czegoś takiego) żeby wyjąć to lekarstwo :no: Zaraz dalej będziemy walczyć!!!

Wiało u nas w nocy a do tego śnieg , okna tak były zalepione śniegiem , że mało co było widać . S do pracy jechał barrrdzo długo zazwyczaj jedzie ok pół godziny a dzisiaj ponad 1.5 godziny , tiry stoją w poprzek , sam lód na drogach ponoć :no:

Najgorsze jest to , że ma być tak cały dzień a jak tak będzie to nie ma szans żebym pojechała do chirurga ..ehh ta pogoda :wściekła/y:

Juleczkę zostawiłam w domu bo pół nocy nie spała , ja ratuję się już 2 kawką , oczy mi się same zamykają , jak spałam godzinę to jest wszystko :-(

Kinia, No to Laurunia pięknie spała --suepr:tak:

Palin, Nooo super Mikuś buciki wystawił , ale słyszę , że i mamusia była grzeczna w ty roku :-D


Miłego dnia kochane , idę walczyć z Juleczki zębem , może jak uda mi się to rozwalić i wyjąć lekarstwo to przestanie ją boleć :confused:
 
Dzień doberek ;-)
dziś witamy się bez żadnych ponagleń :-)
u nas wieje, strasznie, chyba już huragan przyszedł do nas.
Bartoszek nie śpi od 7.15 a Wojtka budziłam po 8 więc już wszyscy na nogach jesteśmy, ciężko mi utrzymać ogień w piecu bo zaraz wywiewa wszystko :shocked2:
u nas nocka fajna, o 2 mleczko, przebrać musiałam bo cały osikany, gdzieś bokiem mu uciekło :zawstydzona/y: i tak do rana :tak:
tylko... kaszel straszny z rana, nie wiem co jest, cały dzień ok ale rano to płuca ma mu wyrwać :dry: mlekiem z kaszką pluje na odległość, chyba chce pokonać rekord jakiś :eek:
u nas Mikołaj jeszcze nie był, pewno w Kobyłce coś zostawił to jak pojedziemy jutro to się przekonamy :-D
miłego dnia :cool2:
 
Dzien dobry ,
U nas nocka fatalna, spalam moze z 1,5 godziny...Tymkowy nos zapchany do tego ten kaszel, a smoczka chcial miec , wiec bylo trudno :no:

Kinia - -tak udalo nam sie umowic i na 10:20 czyli za 2 godzinki mamy lekarza. Maz po nas podjedzie, bo choc mamy przychodnie 5 min drogi to nie chce isc z malym jak wieje (choc o dziwo jest ciszej niz wczoraj). Mam nadzieje, ze ten mokry kaszel nie slynal nigdzie gdzie nie powinien.

Dzieki dziewczyny za spiworki. Jednak z perspektywa przejscia do spacerowki trzeba cos cieplejeszego miec. Bo tu czesto mimo , ze temp dodoatnie to odczuwalna jest duzo nizsza.

Korbus - -wspolczuje nocki, mam nadzieje, ze zabki szybko odpuszcza. A widze i pogoda pod Mikolaja dzis.
 
mam dość lekarzy!! wczoraj przy okazji rehabilitacji, jakaś pediatra pooglądała Tymcia. oberwało mi się za częste nocne karmienia, podobno stąd te ulewania i sama krzywdzę dziecko.
więc przed 19 zjadł 180ml z kleikiem i zasnął. po 23 pobudka na 150ml z kleikiem.. ale jak obudził się o 1:20 to włączyło mi się czerwone światło, że za często go karmie :eek: więc przez 2 godz płakaliśmy, wrzeszczeliśmy, daliśmy czopek, kompres na brzuszek, wodę, bujaliśmy się, kołysaliśmy, nosiliśmy, przytulaliśmy, kłóciliśmy z dziadem, obudziliśmy Mateusza.. aż nie wytrzymałam - 3:14 wypił 150ml z kleikiem i nastała cisza :-) nie wiem, o której zasnął, bo ja od razu :-p obudziły mnie nieśmiałe wołania z łóżeczka o 8:20 :-D
poranny cyc i oczywiście ulał na moją poduszkę - nie męża :dry:
idę po drugą kawę, bo niby długo spałam, ale taka przerwa.. z takimi emocjami.. nie jest dobra :-(
 
Madziu - Kochana wspolczuje bardzo, tez slyszalm, ze Maluszek powinien miec w nocy te pare godzin przerwy aby brzuch odpoczal, ale jak lekarze tacy madrzy to niech powiedza jak to zrobic ????? aa nie da sie oszukac Tyka piciem ?? Ochhh i tak zle i tak niedobrze :(
 
Gosiak no właśnie powinno dziecko mieć przerwę, ale skoro wypija 150ml z kleikiem tzn że było głodne, tak mi się wydaje :confused: nie wiem, co robić, bo to już któryś lekarz, który mówi, żeby nie karmić w nocy.. ale nikt nie daje przepisu na to, jak to zrobić :wściekła/y:
woda go na chwilę "uciszyła", ale jak się zorientował, że to oszustwo, to wrzasku było co nie miara :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam Mikołajkowo ;)

na wstępie mojej wypowiedzi chcę złożyć życzenia naszemu kochanemu czerwcowemu MIKOŁAJOWI Mikusiu nasz Mikusi niech z racji Twojego imienia Mikołaj Swiety niech będzie dal Ciebie co roku bardzo hojny :-D

u nas Mikołaj był w nocy skurczybyk znowu sie cichutko zakradł i nikt go nie nakrył ale zostawił prezenty to najwajzniejsze ;-)
Daria ma nowego przyjaciela dziekujemy ciociu Robaczku (wyslij mi dane na priv)
Dawid dostał różne pierdółki ale to tak na rozgrzewkę przed gwiazdka ;-)
no i drugi raz Mikołaj przyszedł jak wlączyłam komputer i dowiedziałam sie Dariulka moja kochana wygrała obiadki z Hipa i torbę chwaiłam sie już na fb to pochwale sie jeszcze tu a co jestem dumna z mojej małej artystki :tak:
Hipp.pl

u nas wichury wiało całą noc tak ze az sie budziłam i dzis od rana wieje strasznie :-(

Madzia lekarze są mocni w gebie dobrze im mówić tylko jak to zrobić ??:-(

korba oj biedna Juleczka :-(kurcze z to macie z tymi zabakmi jak nie Zosia to Julka :-( to tak Was zasypało :szok:

idziemy jeść dokończe puzniej
 
Do góry