reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzień dobry :-)
U nas nocka lepsza od ostatnich. O 1:30 Laura płakała więc myślałam że jest głodna ale miała zamknięte oczka więc dałam jej smoczka i spała do 7 ;-)Zjadła mleko i nie ulewa :-)

Pogoda u nas koszmarna. Zimno, wieje i pada :baffled: pewnie dzisiaj będziemy siedzieć w domu.

Jeny gratulacje ogromne! Na pewno wszystko będzie dobrze. Dasz radę :tak: a dzieciaczki będą się wychowywać razem prawie jak bliźniaki ;-)
Mi lekarz powiedział że po takiej ciąży jak miałam i po cc zaleca minimum 2 lata przerwy. Nadciśnienie najprawdopodobniej w kolejnej ciąży znów się pojawi.
A mi się nie spieszy z kolejną ciążą :-p
Teri śniło mi się że Twojej Darii i Laurze wyszły dwie dolne jedynki na raz :-p oby to nastąpiło szybko :tak:
Korba brawa dla Juleńki! Masz w domu małą tancerkę :-)
Palin witamy wojażach :-)
 
reklama
Witam się porannie!
hello.gif


Nocka rewelacyjna - jedno karmienie - niech już tak będzie
pray.gif



Palin
brakowało Ciebie na bb
przytulanko.gif
Super, że wyjazd się udał!

Teri jak nocka? Daria spała spkojnie?

Korba
gratulacje dla Juleczki! Pewnie duma Was rozpiera!

Kingusia, oby Twój sen był proroczy!

Króciutko póki co, bo Zosia się już denerwuje, że za długo na macie leży. Czekam na resztę wpisów...
 
Już Mikotku, już piszemy! :)

U nas noc jak zwykle, czyli Marcin wstawał w nocy na karmienie, a ja przed 7.00. Teraz Misio jest po porannej kaszce, ja po śniadanku i się bawimy w przewracanie na macie :-D

Korba- gratulacje dla Juleczki!!! A dlaczego nie chce wziąć udziału? Stresuje się?

Kingusia- u nas też szaro, buro i ponuro, więc zostajemy w domku, chyba, że po południu pogoda się poprawi, to wyjdziemy:tak:

Jeny- czekamy na wieści po wizycie u lekarza!!!

Jako, że wczorajszy szał sprzątania okazał się dla mnie zbawienny, to dziś będzie kontynuacja :-) W planach mycie żyrandoli, ścieranie kurzy, podlewanie i przesadzanie kwiatów, mycie parapetów, łazienka do ogarnięcia i... coś tam jeszcze sobie wymyślę ;-)

A! Mój Michaś kończy dziś pół roczku! Dokładnie o 14.00 :rofl2:

Miłego dnia!!!
 
witam z kawa :confused2:

korba zanim znowu zapomnę gratulację dla Julki to taka z niej tancerka dobra ? i koniecznie musi brać udział :tak:

mikoto noc a wogule była dziś noc ????????????:hmm::hmm::hmm::hmm:

jak skończyłam pisać posta wczoraj do Was to się okazało że Dawid łazi bo go boli ząb :baffled: pierwszy raz go bolał ząb a ma zdrowe więc nie wiem czy to możliwe żeby bolał go tak żeby wyć przez 2 godziny jak oszalały :crazy: oczywiście Daria się obudziła i włączyła śpiewy o 1 wylądowaliśmy we 4 czwórkę na łóżku Daria jak zobaczyła Dawida to sie rozbawiłą już na dobre chciała sie z nim bawić i spiewy były jeszcze głośniejsze :eek: więc 2 w nocy a tu za plecami Daria która spiewa i namiętnie kopie mnie po plecach dalej jęczący Dawid a w nogach chrapiący mąż bo jemu oczywiście nie przeszakadza nic żeby zaraz zasnąć :baffled::crazy: nie pamiętam kiedy w końcu wszystko ucichło i zasnełam ale dospaliśmy tak do 7 rano :confused2:

dziś Dawid ledwo żywy ale poszedł do szkoły a ma jeszcze dziś po południu andrzejki i nie wiem czy pujdzie bo jak go bedzie bolał znowu zab to zamiast na andrzejki pujdzie do dentysty choc na samo wspomnienie o dentyscie stwierdził ze juz go mniej boli :oo:

Palin super że wyjazd taki udany :tak:a teraz kochana wracaj do szarej rzeczywistości i do nas bo brakowało tu ciebie :-p

kingusia oby Twój sen spełnił sie jak najszybciej :-) u nas tez tak wieje ze aż huczy nie mam zamiaru dziś wychodzić

Bona najlepszego dla Michasia :-D kolejny pracuś nam się zrodził :-D no i czekamy na obiecaną fote
 
Ostatnia edycja:
Teri - brutalna, ale prawda. Teraz szara rzeczywistość. Za oknem szaro, firanki szare, o oknach już nie wspomnę (trzeba się w końcu za nie zabrać, puki Aro w domu). Dobrze, ze Wy jesteście, to trochę malujecie świat na żółto i na niebiesko... :-)
 
Witam z rana :tak:

Palin , Kochana to my dziękujemy , że chciałaś się z nami spotkać . Bardzo się cieszę , że Was poznałam , nawet Mikotkowi opowiadałam wczoraj , jaka fajna z Was rodzinka , no i że Ty taka równa babka :tak: Ps. Mam nadzieję, że prezencik będzie smakował ( i nie ma za co ) :-)

Bona, Jak mam tyle do zrobienia a jakoś nie mogę ostatnio wszystkiego ogarnąć..:crazy:

Mikotku, Ale świetna nocka :-):-):-) Pozytywnie zazdroszczę i trzymam kciuki aby tak już zostało . Ps. Jaki Ty masz milutki głosik Mikotku :-p:-p:-p:-p:-p

Kingusia, Bardzo się cieszę że z Laurunią lepiej :tak::tak:

Terii, Współczuję bólu zęba , ucałuj Dawidka , to miałaś nocne igraszki . Zosia też jak zobaczy Julkę to już jest gotowa do zabawy :tak: Tylko JUlka ostatnio ma mało momentów gdzie chce pobawić się z Zosią, przechodzi chyba jakiś następny bunt!!!:crazy:

Bona, Julka mi powiedziała : że ona nagrodę chce , ale nie chce brać udziału w konkursie , bo zostało tylko 3 tyg i ona wszystkiego się nie nauczy :rofl2: Powiedziałam jej wczoraj że jak weźmie udział to babcia z dziadziusiem przyjdą na nią popatrzeć --No i się zastanawia :happy:

Jeny, Czekamy tu na Ciebie z zaciśniętymi kciukami &&&&&&&

Miłego dnia kobietki ;-)
 
Cześć dziewczyny, teraz pewnie zdążę tylko troszkę bo młoda już jeczy na macie a muszę jej jeszcze cyca dać zanim Ewka się obudzi

palin- witamy, brakowała ciebie tutaj, 4 kg. wielkie gratulacje a Aro to powinien baty dostać za takie zachowanie:-D

Kingusia-
super ten sen moze zadziała i zabki wyskoczą

Asiulka- wiesz niedokładnie napisałam z tym siedzeniem, wszystko można ale trzeba patrzyć i pilnować ułożenia bioderek, plecków, przeciez ja też czasami sadzałam Ewkę teraz ninę. Ale ja to mam takie zboczenie zawodowe, jak widze dziecko w spacerówce a za plecami wsadzona wielka poducha która w nienaturalny sposób wypycha jego lordozę do przodu to az mi żeby chodzą

mikoto- gratuluje nocy, oby tak już zostało Zosi


Idę na ceca zaraz skonczę
 
Witam ,
u nas nocka dzis NORMLANA !!! czyli jedno karmienie po 2 i potem pobudka po 7 :-) to ja rozumiem...odtanczylabym tu taniec hula gdybym tylko umiala, bo wreszcie sie wyspalam, no ale nie ma co zapeszac :-)
Tymek od 2 dni je tez ladniej lyzeczka tzn. wszystko lacznie z nim nie jest umorusane...

Mikotku - -mam nadzieje, ze chodzisz teraz pod domu w okularach przeciwslonecznych bo taka biel z firanek tryska :cool2:

Korba - -wysciskalabym Cie jakbym teraz tylko mogla :tak: Namawiaj Juleczke do tanca, to bardzo ladna dyscyplina !!!

Jeny - czekamy na wiesci !!!

Palin - witaj witaj

Na razie tyle bo Tymson juz na kolanach :-p
 
Michasiu! Kochany! Rośnij zdrowo na pociechę Rodziców!
loveshower.gif
balloons.gif
2vsj1nm.gif
za4.gif



Bona T
y mnie tak zmobilizowałaś! A dzisiaj masz chyba jeszcze więcej energii niż wczoraj
pedzi_dogaja.gif
Świąteczna stacja włączona?
za2.gif


Teri tulę Cię mocno!
przytulanko.gif
A jak Dawid dzisiaj? Boli go nadal ząb?


Palin u nas jak u Bony i u Ciebie - szaro, buro i ponuro
4fvgdaq_th.gif



Korba
namawiaj Juleńkę, taki talent nie może się zmarnować
n7.gif
Wzajemnie Kochana
Vishenka_17.gif


Gosiaczku s
pecjalnie dla Ciebie - wybieraj, która opcja najbardziej Ci pasuje:
banana_smiley_7.gif
banana_smiley_3.gif
banana_smiley_28.gif
nudie.gif
content-saute.gif


Poprasowane ubrania Zosi i Jedno pranie już zrobione
128fs395770.gif
Lecę wstawić drugie.
 
reklama
jesteście cudowne :-) wizytę mam na 12.00, dziękuję za kciuki mocno trzymajcie, juz mnie stres łapie... śniło mi sie że byłam juz na końcówce i pękł mi szew i dziecko wypadło z brzucha:no: obudziłam sie zlana potem brr
napiszę jak tylko wrócę, oby z dobrymi wieściami..
 
Do góry