reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

mikoto rano poszedł do szkoły mówi że już go nie boli zobaczymy może to sugestia dentysty tak podziałała :baffled:
no nie padłam ten taniec brzucha najlepszy :-D

jeny kciuki &&&&&&&
 
reklama
Jeny - Kochana nasz kciuki czynia prawdziwe cuda !!!! przekonala sie o tym juz nie jadna z nas

Mikotku - choc pan tanczy cudnie zdecyduje sie na bananka :-p

Dziecie naucyzlo sie przekrecac i teraz pielgrzymki z obrotami odprawia w lozeczku.

Moze i ja odpale swiateczne radyjko...tylko czy to nie za wczesnie ??;-)
 
Teri na mnie wizja dentysty zawsze dziala cudownie uleczalnie :-D

Gosiak Twoj wybor :-D ja bym brala chlopa :-D:-D:-D ja wychodze z założenia, ze skoro graja juz na kanale radiowym, to pora ta juz nadeszla :-D ale ja co roku zaczynam wczesnie :-D

Jeny kciuki mocno trzymy!!!!!
 
Marnotrawna córa powraca..... Chłosta, chłosta mi się należy.....

najpierw odpisze potem co u nas :)

Emka, ja właśnie kupiłam krzesełko używane za 110, i długo szukałam by w tej cenie kupić z całą tapicerką... Co do chodzika to ja jestem gigant przeciwnikiem tego sprzętu, nie jest zdrowy - ale to moje skromne zdanie. A gdy mam coś zrobić a mały nie chce siębawić to albo huśtawka, teraz będzie krzesełko no i zawsze pozostaje niezawodna chusta !

Teri gratulacje krzesełka ! i ja się pochwalę moim - nawet 10 zł na kuriera utargowałam :D:D Krzesełko do karmienia "TINY WORLD" Piła • Tablica.pl

Dzika łososia, mogę kurierem przesłać :p :D:D Gratki dla Niny ! Hubi też załapal jak się je z łyżeczki ale wówczas podawałam mu leki... Jak jak dostanę od teściów zdrową zywność to też sama ugotuję. Na razie daję jabłuszka - sama ucieram bo z własnego drzewa. A co do chodzika, podpisuję się pod Twoim postem. Aczkolwiek, Seweryn raczkował, książkowo chodził jak miał rok, wszystko sam a ma koślawe pięty i nosi wkładki Tak więc dziecko z chodzika może być zdrowe a koślawe nogi może mieć dziecko, które wszystko uczyło sięsamo , a zaznaczę Seweryn chodził na boso co najwyżej w skarpetkach wiec tak jak ortopedzi zalecają...

Anula, pocieszę, Hubisiowi jest dobrze tylko u mnie na rączkach ....Jak bierze go S to płacz, jak mnie nie widzi to płacz, Seweryn też tak miał, pamiętam :)Takie nasze cyciusie to :)

Madziu
nawet nie wiem jak pocieszyć, pewnie nic to nawet nie da :(

Asiulka, Hubi był od zawsze śpiochem i wciaż jest. Sypia w dzień coś koło 5-6 godz łącznie. Bywa że jedna drzemka trwa 4 godz

Jeny, ogólnie powinnam gratulować ....Też mętlik bym miała, dla mnie byłaby nie pora na kolejną ciąże... Ale GRATULUJĘ ! aż dreszczyk mnie przeszedł :)

Wenusjanko, jak cycolek ?

Korba
gratki dla Julki !!!!!!!!! Jak zobaczy w jakich sukienkach siętańczy to się przekona by wystapić w turnieju :) A ciutka chętnie przyjdzie popatrzeć jak jest możliwość widowni !

Palin
ZAPRASZAMY CZĘŚCIEJ ! już wiesz , gdzie nas szukać :):):):)

Na razie tyle naskrobałam. Piec mi wygasł :( Muszę faktury pracownikowi powystawić bo kuriera zaraz będzie miał. Co u nas , i resztę odpisywania napiszę potem :)
 
Mikotko - normalnie tez bym chlopa brala, ale on jakis brzychaty troche to nie chce takiego :rofl2:

A ja z pytaniem bo zapominam. Czy Wasze Maluchy lezac na pleckach tez machaja tak glowkami w prawo -lewo-prawo-lewo ??? Kurcze smiesznie to wyglada, ale momentami niepokojaco jak dla mnie. NIe dzieje si to caly czas i zaczelo chyba wczoraj ... Czy poprostu ma frajde z glowy ??

oooodpalilam radio a tam LAST CHRISTMAS :D
 
Dziewczyny ale ja wam zazdroszczę że się spotkałyście, niech no tylko cieplej się zrobi to i ja wybędę z domu :tak: nie lubię jeździć w zimowych dniach, ślisko itd.
Dzika ja na szczęście nie dawałam żadnej poduszki dziecku do wózka i teraz też nie zamierzam :-D
MICHAŁKU sto lat !!!! ;-)
u nas noc nie przespana o 2 wojtek z płaczem i wymiotami, 1h go uspokajaliśmy we dwoje, mój brat wrócił z pracy i nam "pomagał"w uspokajaniu :sorry:
wojtek wczoraj bawił się w sypialni dziadków i przestawił im budzik, mama ma na 6 do pracy a obudzili się o 6.05 i 17 km do pracy. jaja były rano jak nie wiem, mi do śmiechu im nie bardzo bo bez śniadania pojechali a mama nie dała sobie opatrunku zmienić po wczorajszych pijawkach, nie wiem jak w pracy będzie z tymi ranami bo wczoraj to krew się lała strumieniami.
uczę bartka od dziś spania, jak sie obudził o 7 to go już nie usypiałam tylko wstałam i później miał drzemkę, zaraz obiadek i znowu go spać będę kłaść, kurcze musi sie nauczyć spać dłużej niż 20 min :eek:
ale ciężko mamy, bo katar naszą 3 męczy, ja i dzieci, z czego bartek w nocy co 30 min " podaj smoczek" było, mąż dziś na szkolenie pojechał do wrocka. a ja szukam prezentu dla 15 latka i czyba znalazłam komplet z pumy za 50 zł na allegro :tak:
no to na razie tyle.
Robaczku mnie też chłosta i to mocniejsza jak tobie bo wstyd sie przyznawać ile tygodni jak nie m-cy mnie tu nie było, ale staram się wrócić :-p
 
Ciociu Mikotko - prosze specjalnie dla Ciebie Tymek w nieco swiatecznym wydaniu :-)

IMG_0671.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0671.jpg
    IMG_0671.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 39
a my własnie wstałysmy :sorry: o 10.30 mała poszła spać a ja sie położyłam na chwile i ta chwila trwała do 12 ale potrzebne mi było juz druga kawka pachnie zaraz idziemy na obiadek dziś mała ma rissoto z warzywami :laugh2:

robaczku a witaj witaj córo marnotrawna Ty :-D
gatki za krzesełko w sumie funkcje i wygląd ten sam co nasze no ja tez patrzyłam na tapicerkę i ta moja tez jest idealna jak nowa a większość fajnych była z dziurami a nie chciałam takiego no i kaska ta sama co u nas one tak w tej cenen przeważnie chodzą na tablica tego typu tylko naszej kingusi sie udało za bezcen kupić :tak:

narazie spadamy jeśc i pić kawke
 
reklama
Do góry